Záložky

Looney Tunes World of Mayhem

Alternatívne názvy: Looney Tunes Mad World, Looney Tunes Mad World

Looney Tunes World of Mayhem - obľúbené postavy v novej škrupine

Hra Looney Tunes World of Mayhem zo štúdia Scopely vám otvorí prístup ku všetkým kresleným postavičkám vo vesmíre Looney Tunes. Musíte zostaviť zábavný tím, aby ste bojovali proti zlu. Koniec koncov, kto sa s tým vyrovná, bez ohľadu na to, ako Bugs Bunny a jeho priatelia.

Všetko to začína malým darebákom Marvinom, ktorý je pripravený zničiť ľudstvo. Sedí vo svojom laboratóriu v lese a robí zákerné plány. A náš priateľ, Bugs, sa ako vždy trochu stratil a otočil sa nesprávnym smerom, keď sa kopal na pláž Pismo. Odtrhol darebáka od podnikania, rozhneval sa a vystrelil z laserovej pištole. Náš králik však tiež nie je chybou, pretože jeho páchateľovi pošle trezor z neba. Boj končí tým, že chyby náhodne zničí Marvinov ovládací panel a celé jeho kreslené laboratórium. Teraz niekto musí vyzdvihnúť tieto karikatúry späť ;-)

Bagz Bunny potrebuje vašu pomoc v hre Looney Tunes Crazy World na PC. Všetky kreslené postavičky utiekli na miesto a treba ich vrátiť. Musíte veľa bojovať a zostaviť svoj vysnívaný tím, ktorý pomôže všetko vrátiť späť do normálu. Na začiatok máte prístup k ovládaniu samotného králika, toto je váš prvý hrdina. Má dva jedinečné útoky:

 • základné - každý pohyb sa používa na spôsobenie poškodenia - u králika je to bezpečný pád z neba na nepriateľa, rovnako ako v karikatúre;
 • je špeciálny - je pozoruhodný svojou silou, ale vyžaduje určitý čas, kým sa znovu načíta - vykopaním za chrbtom súpera a zasiahnutím hlavy valivým kolíkom, ktorý spôsobí omráčenie jedným ťahom.

zručná kombinácia týchto útokov vám prinesie viac víťazstiev.

Po prvom víťazstve dostanete malú ilúziu, ktorá dodáva atomizéru energiu, možno ho použiť na aktiváciu karikatúry. Karikatúry majú rôzne kvality a na rôzne účely:

  10 0009 obhajcov - vysoká životná úroveň a ochrana, ale nízky útok;
 • útočníkov - vysoká úroveň útoku, ale nízka obrana a život;
 • podporuje hrdinov - vyvážené postavy, užitočné v rôznych situáciách, niektoré sa môžu uzdraviť.

Každá karikatúra má svoju vlastnú úroveň slávy, čo ukazuje, aká je silná. Viac hviezd je chladnejších ako hrdina. Existuje tiež vzácnosť: obyčajná, zriedkavá, epická a legendárna. Pamätajte, že viac hrdinov a menej často hrdina - pridajte ho do svojej aktívnej skupiny.

Hra Looney Tunes World of Mayhem je v prvom rade bojmi, a to nielen pozdĺž hlavnej línie, ale aj s ostatnými hráčmi. Bojy - bitky s hráčmi, najmä s ich karikatúrami. Ak vyhráte na konci bitky, získajte box s odmenou. Otvorenie bude trvať trochu času a práca vašich hrdinov. Hra má ratingový systém a po dosiahnutí nových výšok získate hodné odmeny.

K dnešnému dňu je v hre 141 hrdinov. Vývojári vylepšujú hru a neustále do hry pridávajú čoraz viac postáv - zaujímavé a zábavné. Na jednom mieste nájdete karikatúry z rôznych karikatúr, ktoré sa nemohli pretínať na televíznej obrazovke.

 • Taz je roztomilý zubatý tvor, ktorý sa dokáže rýchlo točiť ako tornádo a trhá všetko, čo mu stojí v ceste.
 • Hugo je bigfoot, ktorý hľadá domáceho maznáčika, zatiaľ čo všetko, čo mu stojí v ceste, zmrazí.
 • Lola the Raider - dáva nepriateľom veľa slabostí, rieši poškodenie oblasti pravdepodobnosťou kritického poškodenia a odstraňuje tajnosť od všetkých.
 • Twiti - mladý vták, lovec pokladov, vie, ako sa liečiť a tvrdo biť; búšil svojich nepriateľov kameňmi z bezpečnej vzdialenosti.
 • King Duffy je kacíľ nielen monarcha, ale aj chamtivý útočník, ktorý sa každým ťahom snaží ukradnúť niekomu zisk.
 • Shepherd Samurai - verný strážca chrámu; obhajuje svoje postavenie a stáva sa silnejším, čím viac jeho nepriatelia váhajú.
 • Hippeti Hopper je legendárny boxer, šikovne obchádzajúci protiútoky a vyhýba sa, že spôsobí svoju korunovú ranu súperovi, ktorý nie je obrancom.
 • Hráč ragby Gossamer - tesný záložník, rozhodnutý vyhrať; akonáhle vstúpi do vzrušenia, výsledok hry je ušlým záverom.
 • Porky Pig - vyvážený charakter podpory; Priateľské ošípané môžu uzdravovať spojencov a spôsobiť nejaké škody nepriateľom.

Stiahnutie Looney Tunes World of Mayhem na PC a spustenie hry je pomerne jednoduché. Ak chcete začať, stiahnite si emulátor Bluestacks Android a až potom do neho nainštalujte hru a spustite ju. Prajeme vám veľa šťastia pri hľadaní rozptýlených karikatúr!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more