Záložky

League of Legends

Alternatívne názvy: League of Legends, LOL

League of Legends online - zadarmo multiplayer role-playing hra s prvkami stratégie. Developerský projekt - Kalifornia spoločnosť Riot Games, a slúži ako vydavateľa THQ. Z veľkej časti hry League of Legends pripomína preslávený projekt Dota All Stars. Vzrušujúce udalosti hry rozložte na štyroch kartách. Ako presne bude bojovať, závisí na tom, čo mape sú v túto chvíľu. Napríklad, na prvých dvoch kariet v bitkách môže slúžiť troch hráčov pred tromi alebo piatimi proti piatim. Na treťom mape je boj medzi tímami na kontrolných bodov, a štvrtý - úzky priechod, kde sú nepriatelia piatich hráčov proti rovnakej výške. Grafika všetkých miestach doslova rozprávkové. Herné vyložil a podrobne, že nemôže, ale radovať mnoho užívateľov. V príbehu hry by malo byť zabezpečiť, aby zariadenie bolo zničené súpera, ale nezabudnite kontrolovať svoje vlastné ochranné veže. Ak sa v každodennom živote nemáte dostatok vzrušenia skraste svoj voľný pobyt vo virtuálnej realite. Hra LoL je najvhodnejšia s cieľom zvýšiť adrenalín v krvi!

Staňte sa oprávnený užívateľ help Liga z Legends registrácia. Vo formulári, musíte urobiť nasledovné údaje: užívateľské meno, heslo (opakované v ďalšom riadku), e-mailovú adresu, dátum narodenia. Tiež by ste mali dať začiarknutie, čím sa vyjadruje súhlas s pravidlami. Prihlásiť sa k odberu noviniek poskytované v predvolenom nastavení. Nakoniec budete musieť prepísať kód z obrázkov a kliknite na "hrať zadarmo». Než si vytvoríte účet, uistite sa, že konfigurácia počítača nesklame. Pre hranie vyžaduje nasledujúce minimálne systémové požiadavky:

- OS Windows XP s aktualizáciou Service Pack 2/Windows Vista Service Pack 1/Windows 7;

- Pentium 4, 2GHz;

- Voľné miesto na pevnom disku 750 MB;

- Kompatibilný s DirectX 16 bitové zvukové zariadenie;

- Video pamäť 128 MB;

- RAM 1GB,

- Pripojenie k internetu aspoň 128 kb \ s.

Takže hrať Liga z Legends budú hrdinovia, ktoré sa tu nazývajú majstrami. Každý z nich má svoje vlastné charakteristiky. Samozrejme, že hrdinovia môžu byť silné a slabé stránky. Takže niekto sa môže pochváliť vysokou magické schopnosti, niekto má vysokú škodu, zatiaľ čo iní sú tak silné, že vyzerá ako ľudský štít. Ale ten, kto si bežať, vyvíjať. Počas hry budete získavať body. Strávili na čerpanie alebo na úrovni krajiny, alebo kúpiť nové postavy a runy, ktoré zlepšujú výkon. Okrem toho, každý úspech prináša zisk v podobe hernej meny. Mimochodom, môžete investovať reálne, ak zrazu tam bola taká túžba. Určite to dáva určité výhody, ale môžete to urobiť celkom dobre Liga z Legends hrať zadarmo.

Na začiatku dostanete pár znakov, a nakoniec sa ich počet ešte zvýši. Všetky v hre 30 úrovní. A čím vyššia je vaša posunul doľava, tým väčšiu príležitosť. Hra League of Legends nalieha na rozvoj schopností hrdinu. Tam je talent strom, ktorý je spoločný pre všetky znaky. Mastery, tj talent strom má tri pobočky: útok, obrana a pomocné. Voľba konkrétnej cestu rozvoja, môžete sa určí osud hrdinu. Okrem základných zručností, môžete vybrať dva ďalšie. Napríklad, rýchly beh, a takže liečba zaklinalnoe

Táto vzrušujúca hra dostane do rúk vašej pozornosti od prvých minút. Rozmanitosť hry neumožňuje ujsť minútu! Boj zábavu s odpornými monštrami, napádať iných hráčov a každý deň viac a viac veria vo svoje schopnosti! Nechajte splniť všetky Vaše očakávania!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more