Záložky

Liga anjelov 2

Alternatívne názvy: Liga anjelov 2

Liga anjelov Hra 2: trojrozmerná krása.

Ak ste obdivovateľom prvej časti fantasy príbehu, hra Liga Angels 2 vás poteší s novými vylepšeniami:

  • Trojrozmerná grafika, neuveriteľná dynamika a pôsobivé špeciálne efekty.
  • Viac ako 50 znakov, kde medzi novými hrdinami určite stretnete starých známych.
  • Rozvíjanie stratégie a uplatnenie taktiky je ešte viac zaujímavé vďaka novým funkciám.
  • Viac viac žalárov obývaných drakmi, démonickými bytosťami, obrami a inými príšerami.
  • Anjeli sa zúčastňujú bojov, ich čerpania a schopnosti organizovať vlastnú ligu.

Ako vidíte, produkt založený na prehliadači MMO s krok za krokom je pripravený na nové výzvy a čaká na skúsených hráčov, ktorí sa ponáhľajú hrať hru Ligy Angels 2 a snažia sa chrániť to, čo zostalo z veľkosti bývalého sveta.

čaká na zrážku so zlom, ale skúsenosť, mágia, zbrane a hnev pomôžu poraziť všetkých nepriateľov a bojovať s hlavným šéfom. Stal sa ešte horší, väčší a silnejší a mohol sa poraziť len spolu.

Opäť vojna.

Aj medzi anjelmi, mier netrvá večne. Staršie nezhody sa opäť vrátili, staré zlo sa vzbúrilo, démoni podsvetia sa prebudili. Krásni anjeli: Athena, Moira a Fortune založili svoje vlastné nezávislé kráľovstvo, Únia iniciátorov, Citadela Celestia a Kráľovstvo nesmrteľníkov.

Nikto nevie, kedy príde mier, ale všetci dúfajú, že k tomuto bodu budú žiť. Zatiaľ musíte zbierať fragmenty starého artefaktu, ale na to potrebujete novú ligu anjelov.

Prvým dôležitým krokom bude registrácia ligy Angels 2. Ďalšia je príjemná voľba vášho anjela s jedinečnými vlastnosťami. Môžete ich postupne rozvíjať, zlepšovať, zavádzať nové funkcie a vylepšovať existujúce funkcie. Ak to chcete urobiť, vykonajte úlohy, ktoré majú pozitívny vplyv na skúsenosti. Postupne budete tak silní, že sa môžete vyrovnať s naozaj nebezpečnými súpermi.

Aj keď celá anjelská populácia tohto sveta patrí do rôznych frakcií, to im nebráni v tom, aby sa pripojili k ligám, aby dosiahli lepší výsledok. Spoločne môžete preskúmať diaľkové jaskyne obývané strašidelnými bytosťami, zničiť ich a získať zaslúženú odmenu. Po pätnástom ročníku budú k dispozícii presnejšie dungeony s mimoriadne hodnotnými artefaktmi a pokladmi.

Bitky a zariadenia.

Budete hrať ligu Angels 2, ktorá má príležitosť navštíviť PVP Arénu, aby sa stretla s súperom v súboji. Ak máte záujem o dojmy a okuliare, zorganizujte hromadnú demontáž medzi skupinami a po dosiahnutí 20. úrovne získate právo vytvoriť si vlastný cech a organizovať masové zverstvá v dungeonoch.

Pre úspešné dokončenie misií potrebujete dobré vybavenie, ktoré je rozdelené do 4 typov:

  • Epic
  • Legendary
  • Unusual
  • Rare10006

Môžete to vylepšiť prirodzeným spôsobom alebo urýchliť proces tým, že využijete pomoc hry.

Hrdina v iPlayer League of Angels 2 tiež pomôže s dekoráciami, doplnkami a oblečením, na ktoré sú pripojené nové krídla. Pred obliekaním hrdinov v inom kostýme si prečítajte všetky jeho možnosti. Upozorňujeme, že oblečenie je rozdelené na ženy a mužov.

Keď sa dostanete do sveta plného čarodejníctva, môžete očakávať akékoľvek prekvapenie, takže sa to divíte? Keď sa stanete jedným z anjelov, budete veľmi k dispozícii a je dôležité správne naučiť sa používať padlý dar. Váš anjel je dostatočne silný a schopný, ale v cechu sa stáva ešte silnejším. A ak chcete spoločnosť opustiť, môžete to vždy urobiť.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more