Záložky

Lineage 2

Alternatívne názvy: L 2

Prequel miliónov najobľúbenejšie RPG «Lineage» - online hra Lineage 2 veľmi rýchlo tiež získal priazeň hier. Samozrejme! Viac znakov, viac zbraní a brnení, monštrá a šéfovia, vylepšenej grafiky a aktualizovaný hrateľnosť - v Lineage 2, on-line, nemusíte chytiť sám si myslel, že "všetko sa to stalo."

Aby sa vstrebať túto novú a nepreskúmané tento lákavý svet, musíte sa dostať váš účet. Dovoľujeme si Vás upozorniť, že ofsayte Lineage 2 Online registrácia nie je vykonaná. To sa vykonáva na strane servera, budete musieť požiadať o pomoc v "registračnej Lineage 2" a bude vám predložený zoznam serverov (oficiálne a nie v skutočnosti), ktoré ponúkajú služby "zápis do hry Lineage 2."

Takže, ak ste úspešne zaregistrovaný a môže hrať hru Lineage 2 on-line, je na čase vytvoriť svoj charakter. Preteky v hre je stále päť, ale triedy sa stali - teraz ich je osem. Ale ísť v poriadku. Prehrať Lineage 2 Môžete v tých Orc ako človeka (ľudí), trpaslíkov, elfov tmavšie alebo svetlejšie. Závod ľudí, samozrejme, väčšina numerické a ponúkla nasledujúce triedy - Battle Mages, nekromanti, Summoners, Lekári a pomocníkov. Najmenej početne, ale najužitočnejší závod - škriatkovia. Sú neznalí zoradia zdroje, zbrane alebo vzácne artefakty, samozrejme, pre peniaze a budú sa s vami podeliť. K dispozícii sú dve triedy - zbrojári a hľadajúcim zdroje. Najsilnejší závod - Orcs, ktorí bojovali za väčšinou "skúsených" hráčov Lineage, má štyri triedy: torpédoborcov, mocný Pán a vyzval k boju. Light Elven závod - závod nádherní tvorovia. Táto majestátne, rýchle a zaujímavé postavy, ktoré sú dosť silné, aby ísť na nepriateľa, ale ich pokojné povahe všeobecne stavia proti násiliu. Vo svetle elfovia závod hru Lineage 2 nám Online ponúka výber zo siedmich tried - Singing meč, rytier na oltár Plain Runner Silver Hunter Spievajúci kúzla seržant veštci a Summoner. A nakoniec vyhnal závod temní elfovia uctievajú mocný a neľútostný bohyne Shillen je ich tam šesť tried - Shillien Knight, Sword Dancer, Dark Runner, hádže kúzla a Petty Officer Tmavo Summoner Shillien Oracle.

Definované v tomto rôznych postáv, ich vlastnosti a zručnosti pred hrať online hry Lineage 2, nezabudnite sa prísť s menom svojho hrdinu, si zaslúži, a vytvoriť portrét, zodpovedajúce jeho preteky. A, samozrejme, podlaha - neexistujú žiadne obmedzenia pre ženy, príležitosti pre všetky postavy sú rovnaké, bez ohľadu na pohlavie. Pri pohľade do budúcnosti, odhaliť malé tajomstvo o vzhľad vašej postavy - v budúcnosti budete môcť kúpiť špeciálny lektvar, ktorý môže zmeniť vzhľad hlavného hrdinu (ale iba vzhľad).

Nepochybne, Lineage 2 online hra, pre ktorú nie je škoda, aby sa s ich realitou. Tento svet je skutočne zachytáva - gameplay, obrazy, úžasné schopnosti, zbrane, vybavenie, zásoby. Mimochodom, s ohľadom na posledných troch odstavcoch - nováčik bude mať iba štandard vo svojej triede zbraní a predmetov potrebných pre hľadanie (a samo o sebe - brnenie na ňom). V budúcnosti, ako čerpanie hrdinu, budete mať možnosť ho získať vážnejšie muníciu. Cena je pravdepodobné, že vás upozorniť na skutočnosť, že všetky zbrane, brnenia a ďalšie položky, ako sú kúzelné módne šperky majú tzv Grady tobish hladiny limitný, na ktoré môžu byť použité.

Okrem všetkých vyššie, rád by som, aby sa pár akcenty, bez ktorej hrajú Lineage 2 by nemal byť tak zaujímavé. Napríklad, k dispozícii pre pochopenie systému karmy, alebo fáze vývoja klany (až do 5 úrovní), alebo ... Oh, to je ťažké byť objektívny, aby hry, ktoré nemusíte presne dýchať! Tak som sa skončiť s opus a odporúčam vám, aby sa dozvedeli o všetkom.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more