Záložky

Lime Odyssey

Alternatívne názvy: Lime Odyssey

Ak ste niekedy stretnúť s hrami Aeria Hry , pravdepodobne ste museli počuť aj táto hra. Herné Lime Odyssey [_1_ ] sa dostanete na doteraz nepreskúmané kontinent Orta. - Vašou úlohou je preskúmať čo najviac nové krajiny kontinentu. Vaša cesta potrvá do neprůchozích hôr, osamelé púšte, a v niektorých fázach LimeOdysseyonlineвам dokonca musí preukázať svoju schopnosť plávania.

Ak ste už oboznámení s aspoň jedným zo zástupcov Aeria Hry a rany si účet v tomto "klanu", teraz zoznámil s LM , stačí zadať váš osobný účet, stiahnite si súbor herný klient nastavení a hrať-play-play. Ak ste začiatočník, potom ste vítaní zaregistrovať. V Lime Odyssey registrované [ _1_] je povinný proces.

1 . Hra je v súčasnej dobe vo fáze testovania, ale žiadosť o účasť v teste možno podať kedykoľvek.

2 . Kliknite na tlačidlo « Beta Prihlásiť up . Play Voľný », poslať žiadosť.

3 . Ak chcete vytvoriť nový účet, kliknite na odkaz " Need účte ? Zaregistrujte sa! . "

4 . V Lime [_8_ ] Odyssey hrať môže tiež prihlásenie do vášho účtu v Facebook . Registračný formulár umožňuje tento druh povolenia.

.

5 Ak účet v Facebook nemáte, budete musieť vyplniť registráciu ak tvorí hornú pole (« Vaše E-mail ») zadajte adresu vašej elektronickej schránky.

6 . Ďalšie riadok " Narodeniny » zaznamená dátum narodenia.

7 . Nedávno poľa « Typ dva slová ». Registrácia poskytnuté CAPTCHA systém.

8 . K dokončení registrácie, kliknite na modré tlačidlo «Zaregistrujte sa a hrať! . "

9 . Predtým, než otvoríte formulár vytvorenie účtu, na hornú líniu, ktorá je už zapísaný tvrdil, prezývka, ak si to prajete, môžete ho zmeniť.

10. V oblasti " Heslo » zadajte heslo, s ktorým sa v budúcnosti dostanete do svojej účet. Heslo musí obsahovať minimálne 8 znakov, medzi ktorými musí byť aspoň jedno veľké písmeno a jednu číslicu.

11. Vyplňte všetky polia kliknite na « Ušetríte », hojdačka hra klienta inštalačný súbor a privítanie Teraz môžete hrať hry on-line Lime Odyssey [_1_ ].

Táto hra osloví všetkých priaznivcov Aeria Hry . Skvele stratégia predpokladá existenciu troch hlavných hrateľných rás.

1 . Ľudia. Settlers znaky.

2 . Turg. Bojovní a statoční hrdinovia.

3 . Muris. Tento závod vie niečo o mágiu, a neváha ho použiť.

Na druhej strane, každý závod je rozdelený do rôznych podtried, z ktorých každý má špeciálne schopnosti a vedomosti.

Daily hra aktualizované s novými úlohami a misie. Takže nudiť Lime Odyssey jednoducho nemajú. Čo je pozoruhodné na Lime Odyssey bez [_9_ ] môže hrať ktokoľvek. Vykonajte úlohy návšteva okolitých dedín, nadväzovať nové známosti, dozvedieť sa viac nových zručností. To všetko vám pomôže prejsť svoj voľný čas zábavy. Nenechajte si ujsť príležitosť k stiahnutiu najviac Lime Odyssey ! Hrajte sa a pozvite svojich priateľov - veľa miesta!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more