Záložky

Uteká 90

Alternatívne názvy: Lihi 90

Temperamentný 90.-line - browser hra, ktorú vytvoril inšpiráciu série "Brigada". Táto on-line hra temperamentný 90. je sociálno-ekonomický simulátor, preprave prehrávač do sveta z nedávnej minulosti našej krajiny. Čas korupcie, ničenia a chaosu. Jedným z nich je nútená hľadať lepší život na vlastnú päsť, pôsobiaci prostriedok na dosiahnutie cieľov.

Uteká 90. on-line hra, kde akcia prebieha vo virtuálnom meste, ktoré je rozdelené na zóny vplyvu gangov, z ktorých každý sa špecializuje na určitý druh trestnej činnosti. Vašou úlohou v tejto hre je prežiť a postupne zvyšovať svoju autoritu, aby sa stal majstrom tieni v dôsledku mesta a čo najviac, aby zostali na tejto stránke. Môžete hrať hru temperamentný 90.-line a pripojiť k jednej zo skupín, ktoré sú implementované v trestnej oblasti, ktorá sa vám páči, alebo ísť svojou vlastnou cestou a organizovať svoje in-game obchodu, otvorenie nakladateľstvo, ktoré sa zaoberajú obchodom, predaj zbraní a tj , Alebo dať dohromady partiu a to vydieranie.

Minimálne systémové požiadavky: Internetové pripojenie 64 kbit / s, nainštalovaný Adobe Flash Player 10, RAM - 1 GB miesta na pevnom disku - 512MB

Ak chcete spustiť hra vyžaduje zápis do hry temperamentný 90. rokov.
Registrácia temperamentný 90. niekoľkými spôsobmi: môžete zadať cez jeden zo sociálnych sietí, ktoré sú už registrované. Ak nie, je možné vykonať pomocou svojej e-mailovej adresy. Alebo sa zaregistrujte na webe zadaním názvu (pod ním budete poznať ostatných hráčov v hre), Váš e-mail a heslo. Uteká na tomto 90. registrácii bude kompletné.

Od začiatku hry dostanete do neutrálnej zóny. Ak si neželáte sledovať dej a nie si vybrať úlohu jedného z militantné gangy, s cieľom prispôsobiť sa hre a získať skúsenosti, je žiaduce získať informácie z počítačových postáv.
Nezanedbávajte školení a nie k zvýšeniu ich úrovne, na základe ľahké víťazstvo. Spočiatku, všetky rovnaké by malo byť vykonané aspoň ľahká úloha, čím sa zvyšuje, ich vlastnosti a zručnosti.
Usadil postavu a hrať hry on-line uteká 90 môže byť v akomkoľvek mieste, vrátane územia ostatných skupín, ale to musí byť veľmi opatrní, pretože postava môže útočiť na ľubovoľnom mieste, a to aj pri úloha. Následne, zarábať prestíž a peniaze, môžete si kúpiť alebo postaviť sami doma a začať založiť svoj vlastný podnik. To je najviac zaujímavý rys hry: tu hráči môžu hrať temperamentný 90 miest a rozširovať a meniť ich vzhľad. Môžete si vytvoriť domy, obchody, kancelárie v špeciálne vyhradených miestach. Môžu byť použité alebo predané v aukcii.

Veľký záujem v tejto hre, pobaltské Hotely bojuje - s simultánne plánovaných akcií. To znamená, že v bitke o niekoľko hráčov sa môžu zúčastniť súčasne, hráči nerobia sa pohybuje v danom poradí, zatiaľ čo tam je možnosť zmeniť priebeh bitky zbraní voľby, alebo kombinácie úderov.
 

Hra temperamentný 90th on-line registrácia