Záložky

Svetlo tmy

Alternatívne názvy: Svetlo temnoty

Svetlo temnoty: Nadčasová cesta

A po celom svete výlet poteší uznanie nezvyčajných tradícií národov a rozjímanie krásy krajiny. Ale ani taká cesta nie je nič v porovnaní s prechodom času. Vývojári spoločnosti 3Claw sa rozhodli, že hra Light of Darkness bude portálom, ktorý po stáročia posiela hráča do jeho najzaujímavejšieho dobrodružstva a legendy.

Hrdina hry bola prekliata Demon Shadow a uviazla včas. Ale nedokáže dovoliť darebákovi, aby podrobil priestorovo-časové kontinuum a vzal si zbrane, aby zabránil zmene histórie a chaosu, ktorý Démon počal. Skočí z jednej éry do druhej, stretáva sa 2000 rokov, stretne sa s legendárnymi osobnosťami:

  • Robin Hood
  • With Arthur roll
  • Zhanna Dark
  • Magician Merlin
  • Ancient vládca Julius Caesar

Príbeh sľubuje, že bude vzrušujúci a Svetlo tmy bude naozaj zaujímavé. Kto by odmietol komunikovať s charizmatickými osobnosťami, ktoré opustili svoju históriu, okrem toho, že zachránili svet pred katastrofou na ceste? Počas dočasných skokov nájdete jedinečné artefakty, ktoré pomôžu pri plnení misie. Napríklad, je celkom možné získať luk rubín, Arthurovho mystického meča - Excalibur alebo Merlinovho magického personálu. Len si predstavte, koľko energie máte vo svojich rukách. Ak ho aplikujete správne, môžete zotrieť najzreteľnejšie zlo.

Zvolíme obrázok hero

Aby ste sa podieľali na takomto vzrušujúcom dobrodružstve, je potrebné zaregistrovať Svetlo Temnoty a potom pokračovať v štúdiu niekoľkých predstaviteľov tried hrdinov.

  • Warriors. Toto je skutočná nádrž, ktorá sa ponáhľa dopredu a zamaskuje nepriateľa z cesty. A nie je prekvapujúce, že má taký neuveriteľný meč. Nebojí bojovať a takáto odvaha mu dáva silu a inšpiruje strach v nepriateľovi. Jeho dar je nepostrádateľný pri útoku na zblízku a zručnosti zahŕňajú: víchrica nožov, medzeru, úder svetla.
  • Assassin je takisto blízkym nasledovníkom a je ozbrojený dvoma opretými mečmi. Jedná sa o narodeného vraha rýchleho, agilného, ​​energického, nepríjemného pre nepriateľa. Jeho zručnosti: smrad smrti, víchrica, tanec tieňov.
  • Mag je obdarený darom komunikovať so zvieratami a zručne ovláda prvky prírody. Potrebuje neustále zlepšovať vedomosti o tajomstvách prírodných prvkov, aby mohol plne aplikovať kúzlo. Jeho zručnosti zahŕňajú: tornádo, vlnu mágie a vyhladzovanie. Ak chcete poraziť nepriateľa, blížiace sa k nemu nie je nutné.

Toto sú stále všetky postavy, z ktorých si môžete vybrať, ale keďže sa hra stále vyvíja, dúfame, že v budúcnosti bude existovať viac rozmanitosti.

znakov vývoj a bojovanie

B Light of Darkness nemôže robiť bez stáleho zvyšovania výkonu. Účasť na bojoch a úlohách prispieva k rastu nielen osobných vlastností, ale otvára cestu aj mnohým zvieratám a zariadeniam (normálnym, vzácnym, epickým). Je veľmi dôležité akumulovať chrono-energiu v rôznych udalostiach, aby sa potom zlepšili schopnosti hrdinu a získali užitočné vybavenie.

Tu vidíte a možnosť bojov PvE alebo PvP. Okrem toho sa v automatickom režime vyskytuje veľa udalostí. Je potrebné nechať hrdinu bez dozoru niekoľko minút, keď sa vráti, ukáže sa, že sa mu podarilo navštíviť niekoľko miest a dokončiť niekoľko úloh. Ak chcete získať kontrolu, pripojte sa do cechov a choďte do arény, kde sa vykonávajú naj legendárnejšie úlohy. Zvýraznenie hračky môže byť považované za akýsi odchýlok od bežného scenára - opačný sex je voľný na vstup do virtuálnych manželstiev a to je dokonca povzbudzované bonusmi.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more