Záložky

Liga on-line

Alternatívne názvy: Liga on-line

Liga on-line - je multiplayer futbal hra s unikátnym 3 D grafiku, ktorá vám umožní sledovať zápas lepší, než v reálnom živote.

Prihlásený hra League Live for správne zobrazenie hry je nasledujúci požiadavky počítačovej budúceho majiteľa tímu:

· Windows

· Vysokorýchlostné pripojenie k internetu,

· Procesor: Pentium III 600 MHz alebo [ _2_] nad

· RAM 1 GB RAM

· Video: Kompatibilita rozhranie DirectX 9. 0b alebo Otvoriť GL 1. 1.. Ekvivalentná 3D-Grafická karta GeForce 32megabajt a nad

· Aspoň 1 GB voľného miesta na pevnom disku

· DirectX 9. 0C

· Flash Player 9. 0 a vyššie

· Prehliadače najnovšiu verziu - IE [ _2_], Opera, Chrome, Firefox s [] podporou _13_ th Java

Ak ste na pochybách, či je potrebné, aby League online registráciu, budete mať možnosť vyskúšať si zápas a pochopiť, či sa hodí túto hru. K tomu budete musieť stiahnuť klienta, program, ktorý chcete nainštalovať na svoj počítač.

Registrácia prihlásený League hra je veľmi jednoduchá. V prvom rade budete musieť zostaviť tím hráčov z zavedený, a potom zadajte:

· Meno

· Heslo

· Elektronická adresa schránka,

· Kód z obrázku.

Po potvrdení a pošty, stiahnite a nainštalujte hru klienta, League Online registrácia je dokončená a môžete pokračovať priamo do hry.

Spustenie hrať hru League online, ukážte na položku ponuky. Najprv musíte dať mu meno, a potom sa rozhodnúť, ako budú farby použité pre futbalové uniformy. Skúsení hráči sa odporúča kúpiť klubovú kartu - to len otvára všetky možnosti, ktoré existujú v hre, vrátane prístupu ku všetkým turnajoch.

Liga Živá hra má niekoľko súťaží, účasť v nej je často závislý na vašej schopnosti

· Turnaj vzduchu , je bojovať tím bez členstva v klube;

· Turnaj pozemok , v ktorom zahŕňa všetkých hráčov na vôli;

· Turnaj vody , ktorý je uzavretý pre tých, ktorých rating je nižší ako 1600,

· Turnaj oheň pre

, ktoré musíte získať 1900 bodov hodnotenie;

· Golden League , ktorý je k dispozícii Iba hráči, ktorí dosiahli úroveň 40.

Keď budete hrať online hry League Live, budete mať veľa spôsobov, ako urobiť váš tím silnejší. Najprv musíte prejsť všetkými praxe zápasov a získať piatu úroveň v hre. Až potom budete prijatí do hlavných turnajov. Ak máte pocit, že máte dostatok skúseností získaných v oblasti vzdelávania, je vždy možné získať v priateľskom zápase, aj keď by sme nemali zabúdať, že hodnotenie je platná iba pri účasti na oficiálnych zápasov.

Po druhé, budete môcť vytvoriť vlastnú taktiku - útok a obranu, ako aj tretí. Alebo môžete použiť taktiku tréner, ktorý vedie svoj tím k víťazstvu v reálnom živote. Taktika možno prepínať počas zápasu.

Po tretie, ak budete hrať v League Live, môžete, zarábať peniaze kúpiť tím slávnych hráčov, vrátane brankára, ako aj tréneri. Na našich hier je horúca debata, ktorá hráčom kúpiť lepší.

Po štvrté, hrať v Lige naživo absolútne na vrchole, si môžete kúpiť špeciálne topánky a iné "gadgets", ktoré zvyšujú výkon a vlastnosti hráčov.

Team herné vývojári pravidelne vykonáva rôzne poháre a súťaže, v ktorých môžete preukázať, že váš tím si zaslúži nosiť titul najlepší. Okrem toho, môžete sa pripojiť do klanu, ktorý umožní, aby váš tím k účasti na špeciálnych bitky klanov.

Game League Živé bola vytvorená špeciálne pre futbalových fanúšikov, ktorí doteraz nemali možnosť dať svoje znalosti o výhru futbalovej taktiky.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more