Záložky

League of Angels 3

Alternatívne názvy: League of Angels 3
Herná liga anjelov 3 bude pokračovať

Fanúšikovia fantasy dobrodružstva v čarovnej krajine Elyzium radi vydajú pokračovanie. Hra League of Angels 3 sa stala treťou časťou nádherného farebného projektu, v ktorom je konfrontácia anjelov a drakov vytrvalo. GTarcade, inšpirovaný úspechom predchádzajúcich prác, ďalej vylepšil grafiku a sprísnil zápletku. Teraz je obraz úplne objemný, a to je hlavná vonkajšia rozlišovacia vlastnosť produktu. Aby hráči pomohli anjelom brániť svoju krajinu pred temnými silami, hráči potrebujú registráciu League of Angels 3 alebo prihlásenie cez sociálnu sieť.

Vo svete mágie a čarodejníctva

hráčov má možnosť ponoriť sa do vírivky mimoriadnych udalostí, čo vám umožní zabudnúť na obyčajné. Od začiatku hry League of Angels 3 sa vraciate v čase, aby ste našli tucet magických artefaktov a použili ich na zničenie hordy drakov. Momentálne zlo získalo prioritu, keď vzkriesilo Balériu najhoršieho a najsilnejšieho draka. Ak oneskoríte dokončenie tejto úlohy, zlí duchovia si budú môcť vybudovať moc a potom nič nedokáže zastaviť pád slávnej Elyzium. Každý z 12 prvkov zbraní je spoľahlivo strážený v rôznych časových obdobiach. Ak vezmete úlohu bojovníka svetla, musíte navštíviť každú z nich a vyhrať každú bitku, aby ste dostali ďalšiu trofej.

Hero's Thorny Path

Zahrajte si hru League of Angels 3 online svojej posvätnej misie. Z 30 znakov si vyberte svoju vlastnú a neustále ju vylepšujte novými zručnosťami. Mimochodom, tu môžete ľahko zmeniť svojho bojovníka z kúzelníka na tank, lukostrelca alebo niekoho iného. Stačí zmeniť parametre v jeho nastaveniach a na výstupe sa zobrazí kompletne aktualizovaná bojová jednotka. To je výhodné, pretože hrdinu môžete prispôsobiť pre nadchádzajúcu bitku na základe nasledujúcich podmienok. Zodpovedne pristupujte k vytvoreniu vzhľadu, pretože každý detail dáva určité schopnosti. Sortiment je pomerne veľký: krídla, zbrane, uniformy. Existujú tiež úchyty, ktoré sa dajú skrotiť. Po získaní asistenta bude vyhrávať bitky a plniť úlohy oveľa jednoduchšie.

Pozri po celom svete uvidíte mnoho známych miest spolu s novými. Od nadchádzajúcich stretnutí by ste nemali očakávať prekvapenie, niekedy prídu hordy nepriateľov, niekedy priateľské jednotky s úlohami. Odmietnutie vykonávať úlohy sa neodporúča, pretože sa za ne získavajú body za skúsenosti a môžete získať užitočný artefakt. Ak ste oboznámení s prvými dvoma časťami turnaja založeného na MMORPG založenom na prehliadači, určite budete cítiť, že nepriatelia v iPlayeri ligy Angels 3 sa stali krutejšími a riskantnejšími. Teraz, aby ste si poradili s ďalším zadaním, musíte vynaložiť oveľa viac úsilia, ale odmena bude sladšia.

Medzi ďalšie inovácie: 10 0003

    1 00027 Vylepšená 3D grafika
  • Viac zábavných dobrodružstiev
  • tvrdých bitiek
  • Neustály rozvoj schopností hrdinov
  • Vznik nových území

Pokiaľ ide o bitky, hra Ligy anjelov zostala verná smeru žánru a je ťažké tu nájsť niečo nové. Úlohou je vyrovnanie síl a čerpanie bojovníkov. Nezmizli tiež hrozné dungeony a nádherné chrámy, labyrinty a arény. Môžete súťažiť so skutočnými hráčmi alebo venovať viac pozornosti bitkám PvE. Nájdete tu fascinujúce režimy prihrávok, na ktorých sa zúčastňuje niekoľko hráčov naraz, ale trofej získa iba elita.

Ponorenie sa do magického sveta bude zaujímavé pre začiatočníkov aj skúsených hráčov. Obe budú príjemne prekvapené okolitou krásou, ktorá musí byť chránená pred zúrivým zlom.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more