Záložky

Život je zvláštny: pred búrkou

Alternatívne názvy: Život je zvláštna vec: Pred búrkou

Nový život je zvláštny: Pred búrkou.

Hráči, ktorí prehrali päť epizód "Life Is Strange" (život je úžasná vec), vydané v roku 2015, určite poteší svoju históriu. Oba produkty sa vyrábajú v štýle interaktívneho kina, iba vývojár sa zmenil. Ak prvá časť patrí francúzskej spoločnosti Dontnod Entertainment, potom je hra Life Is Strange: Predtým, než je búrka Američanmi tvárou v tvár štúdiu Deck Nine Games. Hračka je vytvorená pre takéto platformy:

  • PlayStation 4
  • Microsoft Windows
  • Xbox One
Okrem vývojára existujú ďalšie významné zmeny. Napríklad namiesto piatich epizód, ako v prvej časti, sú teraz len tri. Znak s názvom Chloe hovoril iným hlasom. Ona bola predtým vyjadrená Ashley Birch, ktorá sa v tomto prípade rozhodla venovať scéne. Ashley však prisľúbila, že herečka, ktorá dala jej hlasu hrdinovi, sa držala rámca obrazu.

O metamorfózach plotov.

V preklade nová hra znie takto: "Život je zvláštna vec: Pred búrkou." To znamená, že autori nám pošlú tri roky pred začiatkom hlavného príbehu. Práve v tom čase sa Chloe Price stretla a potom sa stala priateľkou s Rachel Amber.

Začať hrať hru Life Is Strange: Pred búrkou vás bude vtiahnutý do slávy komplexných postáv. Dospievajúce dievčatá sú vždy ťažké prežiť obdobie dozrievania a zdá sa im, že všetko je príliš ťažké, nejednoznačné, rozporuplné. Hľadajú podporu od priateľov a jediný spôsob, ako každodenne dokážu prekonať skutočnosť, ktorá sa im stala.

Keď Rachel neočakávane zistil, že jej rodina dlho udržiava hrozné tajomstvo, to radikálne zmenilo život na hlavu. Ťažké myšlienky, údery osudu, problémy na inej úrovni môžu podkopať vieru v dobro a ľudstvo každého. Obzvlášť ťažké im odolávať mladým ľuďom. Len priateľstvo s Chloe pomáha dievčaťu zvládnuť situáciu, hoci ona sama musí znášať veľa tragédií, ako napríklad smrť svojho otca, strata svojho najlepšieho priateľa a mnoho ďalších udalostí. To všetko nemôže byť obsiahnuté v jednej duši a nemôže sa zlomiť. Aby bolo čo najlepšie podporovať navzájom, aby sa navzájom podporovali a súčasne nahradili krehké, ale spoľahlivé rameno.

Download Život je zvláštny: Predtým, než môže byť Storm od septembra 2017. Ako povedali autori projektu, táto hra ovplyvňuje sociálne aspekty života každého z nás. Sú chvíle smrti, straty a utrpenia, ale negatívne je kompenzované prejavmi úprimného priateľstva, lásky a náklonnosti. Hra je postavená na jasných emóciách a preto neopúšťa ľahostajnosť. Chloe sa pred nami objavuje ako pomerne ostrá a odhodlaná dievčina. Ak chcete niekoho presvedčiť, aby konal určitým spôsobom, uchýlila sa k sily argumentov, ktoré niekedy vyvolávajú reč s ostrým malým slovom. Čoskoro to vidíte tým, že začnete hrať Life Is Strange: Before the Storm. Rovnako ako v prvej časti sa nachádzajú úlohy spojené s realizáciou rôznych úloh a hádaniek. A pri účasti na dialógu je možné vybrať si možnosti repliky odpovedí. Preto vyvíjate alternatívne skutočnosti vypálením udalostí pozdĺž jednej z možných ciest.

B Život je zvláštny: Predtým ako Storm prináša epizódu bonusovej hry "Rozlúčka". V ňom naposledy hráči budú môcť konať v mene hrdinky, Maxa Caulfielda. Tí, ktorí v prvej časti nehrali, budú mať záujem dozvedieť sa, že to je Chloeova priateľka, s ktorou bola známa ešte pred stretnutím s Rachel Amber. Max mal talent na zvládnutie času, ale chcel napraviť nešťastie minulosti, takmer ublížila prítomnosti a budúcnosti.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more