Záložky

Život je feudálny

Alternatívne názvy: Život z feudálu

Life je Feudal: pôvod feudálneho života.

Je možné povedať, že hra Život je v mnohých ohľadoch Feudálna podobná ostatným produktom multiplayer klienta, ale stále má svoje vlastné jedinečné charakteristické vlastnosti. Jedným z nich je, že hrateľnosť môže pokračovať donekonečna, po mnoho rokov vyvíjať vlastné sivé alebo samostatné usadlosť.

Spoločnosť Bitbox developer, ktorá pred niekoľkými rokmi vyhlásila svoje plány na svoj nápad, urobila tento prízvuk. Autori chceli predstaviť hráčom úplne unikátnu hračku, v ktorej je všetko čo najbližšie realite. Výber témy stredoveku možno nazvať aj úspešným. Práve toto obdobie priťahuje ľudí svojím komplikovaným spôsobom života.

Reálnosť feudalizmu.

Hranie v hre Život je feudálny, pravdepodobne čakáte na niektoré privilégiá v tejto triede. Treba však poznamenať, že súčasná elita a stredoveká sa líšia od seba, napríklad od leta a zimy. Dnes vládnuca trieda rád vydáva príkazy a čaká na ich okamžité vykonanie. Za starých čias dosiahli dobro svojou vlastnou prácou. Na začiatku nemáte absolútne nič a na určenom kúsku neplodnej pôdy musíte pestovať aktívne osídlenie. Chcieť jesť? Zapojte sa do poľnohospodárstva. A všetky práce sú premýšľané až po extrakciu kameňov z pôdy, orbu, siatie semien, zalievanie a kontrolu škodcov, zber. Potom by mala byť spracovaná, zbavená slamy a mletia na múku. Poslednou fázou je pečenie chleba. V dôsledku toho budete potrebovať mlynček na mlyn a pekáreň. Nezabudnite na nástroje pre prácu na zemi. Koniec koncov, potrebujete pluh, a kone môžu pomôcť urýchliť prácu na zemi. To vedie k potrebe chovu dobytka a výstavbe kováčskej dielne na vytvorenie potrebných nástrojov a vojen.

Výstavba domu je realizovaná na podobnom systéme. Ste vyzbrojení sekerou, prejdite na najbližší lesný pás a odrežte stromy, až kým drevo nestačí na stavbu domu alebo inej stavby. Z rudy alebo uhlia? Je čas vyzdvihnúť krumpáč a ísť do bane. Chcete diverzifikovať ponuku tabuľky? To vedie k myšlienke, že je čas premýšľať o rozšírení ekonomiky. Vybudovať útulky pre zvieratá, zasiať viac plodín, vybudovať ďalšie výrobné budovy. Ako vidíte, všetky starosti vyžadujú starostlivú prácu. Preto je potrebné objednať potrebný počet dosiek v obchode, a potom aktivovať funkciu automatickej konštrukcie nebude fungovať. Všade budete potrebovať vašu priamu účasť a z toho pochádza celý herný systém.

  • Zadajte cech

Viac príležitostí

Ak chcete začať, musíte si stiahnuť Life je Feudal, a preskúmať možnosti herného priestoru.

  • Rozširujúce zdroje
  • Výroba nástrojov a zbraní
  • Similovať rôzne zručnosti
  • Učenie vo vojenských záležitostiach
  • Ochrana domény
  • Rozbaliť územie
  • Vyhľadať nové oblasti
  • Vytvoriť ďalšie budovy

Vyberte si vlastný scenár akcií zameraných na zlepšenie osobného majetku alebo založenie dohody pod vaším vedením. V procese, keď ste v živote, je Feudálne hrať, môžete viesť farmu, a keď sa stane nudným v obmedzenom priestore, pripojte sa k cechu a váš život sa výrazne zmení. Áno, bude to mať určité riziko, ale bude to oveľa zaujímavejšie.

Počas hry Život je Feudálny si môžete vytvoriť svoje vlastné jednotky pre ozbrojené potýčky so susedmi alebo sa pripojiť k iným, aby ste získali svoj podiel na zemi alebo iný zisk počas kampaní.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more