Záložky

Les Royaumes Renaissants

Alternatívne názvy: Les Royaumes Renaissants

Herný Royaumes Renaissants je voľný, medzinárodná a naozaj masívne multiplayer online hra. Nebudete musieť nič sťahovať - ​​hrať plnú hru v omladené kráľovstve potrebujete iba internetový prehliadač. Táto hra dokonale obnoví paletu žánrov a má strategickú úlohu a spolu s politickými zložkami.

Keď ste v Royaumes Renaissants hrať, môžete sa ponoriť do ranne renesančný Európy. Vaša postava začne hrať skromnú úlohu pri nepravidelných, ale keď bude mať húževnatosť, vytrvalosť a zručnosti, a potom na konci, budete mať možnosť vystúpiť na hierarchiu a hrať významnú úlohu v politickom živote kráľovstve.

Pred prehrávaním Royaumes Renaissants , uistite sa, že váš počítač spĺňa systémové požiadavky, ako sú: frekvencia procesora - 2GHz; RAM-1GB. Grafická karta - 128 MB. Pripojte sa do hry Royaumes Renaissants nebude trvať veľa času a jednoduché:

1 .                   Na hlavnej stránke vyberte položku "Registrácia",

2 .                   Zadajte meno;

3 .                   Zadajte platný e-mail;

4 .                   Zadajte bezpečné heslo a zopakovať;

.

5                   Vyberte položku "Registrácia" a Royaumes Renaissants Registrácia je u konca.

Hra bola prepustená v roku 2004, potom, čo sa rýchlo stala klasika, aby som tak povedal, štandard pre webové hry. Hra Royaumes Renaissants bol poznamenaný mnohých ocenení, bol preložený do 25 jazykov a jej úspech je jednoducho nepredstaviteľné.

Ak hľadáte pre krvavej bitke, alebo najnovšie umelecké 3D, potom Royaumes Renaissants on-line splní všetky vaše očakávania . V tejto hre, ak chcete postúpiť v hierarchii, alebo vziať polôh vplyvnú osobu, potom sa budete musieť konať ... Hra Royaumes Renaissants - to je komplexná a bohatá hra, v ktorej ľudské vzťahy nado všetko.

Počas renesancie, stanete tulák v novej Európe v polovici pätnásteho storočia, a je nevyhnutná na dosiahnutie pokroku v sociálnom meradle. Všetky postavy, ktoré sa stretnete v hre, je to tesár, pekár, ktorého chleba si kúpite, mlynára, ktorý produkuje múku, podomový obchodník, ktorý dováža pšenicu z ďalekých krajín ... a dokonca aj starosta svojho mesta, svojej krajskej súdni exekútori, sudcovia, vedúci armád alebo kráľovná Francúzsko!

Budete Royaumes Renaissants hrať, a uvedomiť si, že to je obrovský svet, ktorý sa rozšíri do celej Európy v 25 jazykoch: môžete napríklad, vziať na loď, aby cez kanál angličtiny, a môžu pripojiť Osmanskou ríšu. Ale musíte si uvedomiť, na cestách Royaumes Renaissants on-line , sa uvádza, že politická situácia, že prekračujú hranice, a preto môže spôsobiť konflikty!

Ale ak táto dobrodružstvo, nie sú pre vás, potom si môžete vybrať a pokojný životný štýl. Možno by ste radšej usilovať o to, zarobiť si na živobytie v hre Royaumes Renaissants , pomocou polí a rastúce zvieratá alebo vyrábajú vzácne predmety pre medzinárodný obchod ( tapisérie, miestne liehoviny, a tak atď. ). Prečo si otvoriť reštauráciu alebo imanie v obchode? Vďaka zarobil kapitál by ste mohli dobre dovoliť, napríklad, aby sa stal starostom, alebo len žiť šťastný život, bez toho aby ste opustili svoje dediny hru Revival Británie.

Od roku 2004, vývojový tím Shogun neustále obohacuje herný svet Royaumes Renaissants on-line trvale základ. Navigácia, stavba lodí, lekárstva a choroby, takže sú súčasťou najnovšie vylepšenia. A v roku 2013, noví hráči očakávajú, že nové prekvapenie. Zaregistrujte sa a poznávať svet Royaumes Renaissants on-line , ak sa to v zuboch!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more