Záložky

Rímski legionári

Alternatívne názvy: Legioners

Browser on-line hra na hrdinov legionári Ancient Rome vám ponúka možnosť ponoriť sa do reality starom Ríme, prežívať osud všetkých sporov rímskej legionára, navštívte gladiátorských kožu a zúčastniť sa bojov v aréne. Napriek skutočnosti, že on-line hra rímskych legionárov on-line umiestnený ako príležitostné zábavy, je tu všetko potrebné pre plný rozvoj charakteru - všetky druhy príležitostí pre vyrovnanie, ich herné zákony, zábavnú atmosféru a herné mechaniky.

Ako napísať nám o vývojári tejto hry je, jeho výkon bol úspešne testovaný vo všetkých prehliadačoch, takže Roman Legionári, môžete hrať kedykoľvek vhodný pre prehliadač. Pokiaľ ide o požiadavky na systém, potom môžeme povedať iba to, že štandardné konfigurácie počítača v kancelárii - je možnou alternatívou, a ak váš počítač má dobrý procesor a lepší Pentium typu VI, nebudete len hrať legionári starovekého Ríma, a "letieť" a pre túto skutočnosť.

Pripojte sa do hry legionári starovekého Ríma, ako by malo byť pre príležitostné publikum, jednoduché a okamžite k dispozícii na oficiálnych internetových stránkach. K registrácii budete potrebovať k návšteve stránky a kliknite na "Sign Up Roman legionárov" prísť s prihlásením, vybrať pohlavie vašej postavy, zadajte adresu poštovej schránky a silné heslo. Po potvrdení, že legionári starovekého Ríma online registráciu - je to naozaj vaša iniciatíva a odkaz pre aktiváciu vášho účtu, môžete bezpečne ísť na "chlieb a hry pre."

Po prvé, "chlieb" tobish, že vzhľadom na to, čo bude existovať vaša postava. Začiatočníci začať hrať hry on-line legionára starovekého Ríma ako všedný obyčajný človek, ktorý má dušu takmer nič, ale veľké ambície stať sa legionár Ríše. Pre začiatok, samozrejme, dôležité skúsenosti. Kde môžem získať? Prejsť na výcvikového tábora, tam
dokázať sami v aréne pre začiatočníkov, čo budete a skúsenosti a odmeny. Navyše, v prípade, že školenie bude úspešná, budete automaticky ocitnete na štvrtej úrovni hry.

Ďalšie "chlieb" Legionár, ale jeho vojenská kariéra, to zarábať zlato. Najprv dostanete peniaze, za prácu v stajniach - no, kto povedal, že zbrane a brnenia príde jednoduché? V budúcnosti budete môcť zarobiť viac hodné spôsobmi, ako je ručná práca a úlohy. A ak sa na prvý pohľad budete hrať hry on-line rímskych legionárov prakticky bezbranné a bez munície, potom ako čerpacie môžete kúpiť všetko, čo potrebujete v obchode alebo domu vzácnych tlačí - zbrane a brnenia, a čo by mali nosiť cisárskej bojovník. Mimochodom, tam je obrovské množstvo z nich, ale môžete si dovoliť len to, čo je k dispozícii pre vašej úrovni. K tomuto rovnakej úrovni zvýšenie, spustite misií. V krčme nájdete NPC - charakter, z ktorého získať prvé zamestnanie. Tu nájdete trénera, ktorý môže byť užitočné pre kúpu domáceho maznáčika.

Budete vyzvaní k výberu zo štyroch zvierat: medveď, pes, tiger bengálsky a levice. V budúcnosti bude možné vstúpiť do klanu alebo jednotlivých zvierat iných druhov, budú oveľa silnejšie, než títo štyria. No, tak ďaleko, a pet - dobrá ochrana pred okolitým svetom, ktorý je plný dravcov, zvierat i ľudský druh.

Legioners online hra tiež ponúka automatickú bitku. Tobish, podľa Vašich parametrov vybrali nepriateľa, a bitka sa odohráva bez vášho priameho zapojenia. A na konci, budete informovaní o množstvo skúseností a bonusy zarobil (v prípade víťazstva, samozrejme).

Okrem toho, že legionári starovekého Ríma on-line hra, v ktorej môžete venovať sa profesii, štyri z nich tu - Kovář pracovníkov, bylinkár a kuchára. K dispozícii tiež rozvoj špeciálnych zručností a ešte oveľa viac, ktoré môžu byť charakterizované veľmi správne slovo "podívanou."

 

Rímski legionári hra on-line registrácia