Záložky

Legends Heroes

Alternatívne názvy: Legends of Heroes

Ak chcete začať hrať hru Legends of Heroes on-line, musíte byť registrovaný. Pripojte sa do hry Legend of Heroes sa dostanete za menej ako minútu. Skladá sa z niekoľkých krokov:
1. Zadajte svoje prihlasovacie údaje.
2. Uveďte e-mailovú adresu.
3. Prijať zmluvu užívateľské meno a pravidiel o ochrane osobných údajov.
Po týchto troch krokoch, Legends Heroes registrácia je u konca.
Prihlásený hra LegendsofHeroes má veľkú populáciu, o ktoré by ste mali zvoliť zástupcu rasy:
• Ľudia,
• elfovia;
& bull , Highlanders,
• Sirény;
• škretov;
• Spirits; [_1_ ] • Obyvatelia dungeonov,
• Démoni;
• Undead.

Pred prehrávaním v Legends of Heroes, musíte pochopiť, aké sú výhody každého závodu.
Ľudia sú silné vojenskí stratégovia. Urobili zbrane a zbroje tej najvyššej kvality, ktorý je schopný zosiela kúzla na svojich nepriateľov. Ľudia podieľajúci sa na chove koní a grifov.
Elfovia žijú v lesoch. Ich pokojný život v harmónii s prírodou je ich šťastie - pre elfov nič nie je dôležitejšie, než byť strážcami vždyzelených lesov.
Highlanders radšej žiť oddelene od ostatných ľudí. Tým, povaha Highlanders sú veľmi nepredvídateľné a úplne jedinečný - niektoré môžu byť veľmi priateľský, iní sú neuveriteľne divoký a krvilačný.

Veľmi zábavné Legends of Heroes sirén - bažine tvory. Adaptácia na život v bažinaté oblasti, ich koža pokrytá šupinami. Hlavná zbraň Sirény je jed, ktorý spôsobí, že nepriatelia nielen necitlivé, ale dokonca aj smrť.
Orcs ľudia zúrivý a veľmi silné. Rodí sa bojovníci. Orcs choval vysoké monštrá: Thunderbird, vlky a ďalšie bytosti, ktoré im pomôžu v boji.
Hra Legends of Heroes Online je naplnený veľmi tajomný závod. Parfumy - najtajomnejšia obyvateľov BATE. Všetci duchovia majú vlastnosti prvkov - oheň, ľad, zem a vzduch.
V temných podzemných jaskyniach sa usadil rezidenti dungeony. Nikto nevie, tieto surové väzenia lepšie ako jeho skutočných obyvateľov.
Démoni našli sídlo v blízkosti sopky, pretože oni sú veční spoločníci ohňa a tepla. Z iných národov démonmi najmä zdôrazňuje hrubú červenohnedé kože. Ich hlavná zbraň - rohy a ostré pazúry.

Legends of Heroes on-line obýva ďalšie preteky, ktorého pôvod je zahalený tajomstvom - nemŕtvych. Mnohí hovoria, že The Walking Dead - je mŕtve duše, nenechávajte tento svet nenávisti a pomsty.

Prihlásený hra Legend of Heroes majú vlastnú dlhú históriu. Pri vytváraní, svet bol brankár - Nils, ktorý vynaložil všetko úsilie zdokonaľovanie jeho vytvorenie a vyhnať zlo.
Po celé stáročia, sa tvoril deväť civilizácie. Posledné boli duchovia. Ich prvky neboli hmatateľná forma, takže Nils dal im život a formu.
Sledovanie životy svojich výtvorov, Nils začal všímať, že vytváranie druh a svetlo, vytvára sa stal zatrpknutý a tma bič hornú ruku nad nimi. Nils, uistite sa, že svet sám je zlo, sa stal Lord of Darkness.

Počas panovania Pána tmy BATE existencie bol ohrozený proti nemu boli traja bohovia:
• Fiona bohyňa života,
• Arumar - boh vojna,
• znepokojujúce - boh múdrosti.

Vojna medzi bohmi a Pán temnoty trvala po celé stáročia, a konečne, tmavý pán bol porazený. Avšak, Lord of Darkness veliteľov začala ďalšie drvivý úder - bohovia boli vyčerpaní a spadol. Ich duše sa rozloží na fragmenty a rozptýlené.
Teraz Vaňa bola rozdelená do štyroch oblastí, ovládaných smrť, oheň, Doom a Immortal pána zla.

Spustenie hrať hry on-line Legends of Heroes, uvedomíte si, že všetci ľudia sú spojení len jednu myšlienku: zhromaždiť svoje sily a zničiť všetky štyri pánov.
Pridajte Legends of Heroes - vaša šanca ukázať všetky svoje sily a vojenské ložisko.
Legends of Heroes online hre na vás čaká!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more