Záložky

Legenda: Legacy of drakov

Alternatívne názvy: Dwar, Dwar

Legenda: Legacy of drakov online - je on-line role hra na báze prehliadača (MMORPG), vyrobený v štýle fantasy. Každý sa môže dostať do hry, spájajúcej jednu z bojujúcich strán - alebo Magmars Ľudia a ponoriť sa do zúriacej bitky.

Prihlásený RPG Legend: Legacy hry Dragons nevyžaduje žiadnu inštaláciu klienta, ktorý si môžete stiahnuť priamo na stránkach hry (na hlavnej stránke). Ak chcete pracovať správne, musí zákazník nainštalovať najnovšiu verziu Flash Player. Pre inštaláciu budete potrebovať viac, to by bolo na pevnom disku bola najmenej 1,50 gigabajtov voľného miesta.

Ak chcete vstúpiť do hry, budete musieť Registrácia Legenda: Legacy of drakov: Existujú dva spôsoby, ako sa zaregistrovať pomocou sociálnych sietí a chatovať stránky.

Pokiaľ máte zaregistrovaný účet do aplikácie Pošta. ru, Facebook, Spolužiaci, alebo kontakt, môže byť použitá ako registračné miesta: Kliknite na požadovanú ikonu jedného zo sociálnych sietí, ktoré sú uvedené na domovskej stránke a postupujte podľa pokynov. Druhý spôsob, ako sa zaregistrovať: na domovskej stránke, vyberte herný server, kliknite na tlačidlo "Registrovať" na stránke, ktorá sa otvorí, zadajte polia v registračnom e-mailu a hesla. Potom prejdite na ďalšiu stránku, vyberte ľudí (na ktorom budete hrať), sú to ľudia, alebo ľudia Ogriya Khair. Po tom, vybrať si pohlavia charakteru, vyzdvihnúť svoj vzhľad a tvar, priraďte mu meno (alebo prezývku) a potvrďte súhlas hre. Všetko o tomto zápise v hre Legenda: Legacy of drakov končí. Môže začať na Legenda: Legacy of drakov hrať.

Chystáte sa do hry, v nadväznosti na výzvy, budete musieť vykonať niekoľko úloh pôvodne pomôcť adaptovať sa na hru a získať svoj prvý brnenie.

Legenda: Legacy of Dragons na on-line hry má také vlastnosti:

Každá postava má základné vlastnosti, je prežitie, ochranu, intuícia, Agility, sila, rýchlosť, štandard bývania, poškodenie a Valor. Tiež je k dispozícii viac Race:

Race Magmars - Feo bytosti na svete, ktorí žijú na kontinente Khair. Majú veľkú fyzickú schopnosť a silnú duchovnú armádu zničujúci silou a vysokú disciplínu. Sú statoční, vytrvalý a zúfalý;

Race People - ľudia na celom svete Feo, ktorí žijú na pevnine Ogry. Sú obdarení rozumom, rozumom a slobodnou vôľou, nie sú agresívne a bojovní, ale vzhľadom na okolnosti sa zúčastňuje vojen. Majú veľké množstvo vedomostí a zručností.

Každá rasa má svoje draka: na Magmars - Striagorn to, a ľudí - to Erifarius.

Navyše, hra Legend: Dedičstvo Dragons Online je veľké množstvo herných postáv, ako sú pravítka, sprievodcov, mudrci, jasnovidci, bojovníci, rytieri, Mercenaries a mnoho ďalších iných farebných znakov (existuje viac ako 20).

S prístupom k maznáčika, ktorý existuje 30 druhov, hrať hru Legenda: Dedičstvo Dragons Online bude zaujímavé. Vďaka vášho domáceho maznáčika, môžete získať výraznú podporu z jeho bitiek s nepriateľmi.

Tí, ktorí chcú získať herné peniaze (zlato, striebro a meď), ocenia nepreberné množstvo možností profesijného rozvoja, prostredníctvom ktorého môžete pracovať na zbieranie byliny, kamene a korisť ryby alebo liečebné postupy ... s niekoľkými obchodmi, aukcie a obchodu chatu robí hru viac vzrušujúce. A to nie je všetko, hrať online hry Legenda: Legacy of drakov sa pohybuje okolo najrôznejších miestach, ktoré chránia mocné príšery.

K charakteru neváhal, pohybujúce sa medzi jednotlivými miestami, hrať Legenda: Legacy of drakov môžete použiť svoje vlastné kone, ktorý môže tiež pomôcť v boji (ak, samozrejme, zviera bude bojovať zručnosti). Niektoré jazdecké bojovníci bytia podlieha iba do určitej rasy, iné možno zakúpiť plnením úloh.

S ohľadom na špecifiká bojov, tu existuje veľa rôznych techník a spec hrbole. Bojové schopnosti závisí na charaktere svojej triedy, vybavenie, úroveň ... ďalšie podrobnosti o bojoch možno nájsť v "učebnice nováčik" na internetových stránkach, rovnako ako oveľa viac ...

Legenda: Legacy of registráciu Dragons prihlásený otvoria dvere všetkým v tejto báječné svete!

 

Legenda: Legacy of registráciu Dragons Online