Záložky

The Legend of Heroes

Alternatívne názvy:

Hra Legend of Heroes zachrániť svet.

iPlayer Legend of Heroes masívne multiplayerové RPG hra, v ktorej bude hrdina nájsť sám seba v nádhernom fantasy svet plný dobrodružstva a nebezpečenstva, ako aj cestovania do rôznych miest s rýchlymi priateľmi. Hráč sa svojím charakterom dlhá cesta, jeho cieľom bude zachrániť virtuálny svet od hrozných darebákov a hrozných netvorov a poslanie priniesť prosperitu a mier virtuálneho vesmíru po mnoho storočí.

Mimoriadne dobrodružstvo hlavného hrdinu bude silný a múdry, získavanie skúseností a získať slávu, zažíva veľa skutočných priateľov, prestavať ich vlastné mesto s krásnym zámkom a vo voľnom čase hodinách krvavých bojov s zlé sily sa môžu zapojiť do chovu.

Hra je veľmi krásna, jej dokonale dohľadať grafika, svetlé farby, a samozrejme hráči, manažment. To je obrovské plus pre webové hre, ktoré nebudú musieť stiahnuť program, ale môžete ísť pod jedným účtom z rôznych počítačov.   V snahe dostať sa do kúzelného sveta v hre je potrebná The Legend of Heroes zápisu, tak to vytvára obraz hry a uloží všetky úspechy s ďalšími vstupmi. Zaregistrovať sa môžete dvoma spôsobmi, pomocou sociálnych sietí alebo e - mailové adresy.

 

 

Vlastnosti The Legend of Heroes

Spustenie hrať hru The Legend of Heroes užívateľov bude musieť určiť charakter. Na vyšších úrovniach, hráči budú môcť vytvoriť ďalšie znaky, ale pôvodný autor dal na výber z troch tried rôznych postáv pohlavia, je potrebné rozhodnúť o jednom:

  • Strelok – agilný, tuhý, presný bojovník, schopný zasiahnuť nepriateľa z diaľky.
  • – bojovník silné, dobre chránené hrdinom, to je ideálne pre boj zblízka.
  • – kúzelník lord kúzla a lektvary. Jeho zázračné sily môžu nielen rozdrviť nepriateľa z diaľky, ale aj zničiť nepriateľskú tím, a napriek tomu je schopný liečiť svojich spoločníkov na bojisko.

Chem vo veľkom množstve bitiek zapojiť hrdinu, tým viac prežíva, to mu pomáha rozvíjať svoje zručnosti.

V hre je The Legend of Heroes hrať, boj s protivníkmi riadenými umelou inteligenciou a so skutočnými hráčmi v súčasnej dobe v sieti. Ťahové bojový systém, používateľ si môže zvoliť taktiku, aby svoje postavy a spoločníkmi na bojisku. S davy a šéfovia boji sama prebieha automaticky, ale bojuje s reálnym súperom, aby bolo možné zasiahnuť do priebehu boja.

Hero City od samého začiatku celého uzavretého, stojí osamelý hrad na skalnatých strmých svahoch hôr a portál otvára cestu k bojovej zóny. Dokonca aj počas školenia bude k dispozícii kováčňu, to je funkciou zriaďovanie a zdokonaľovanie zbraní, to vyžaduje buď striebro alebo diamanty herné menu, cenné nástroje, ktoré možno zakúpiť za skutočné peniaze, alebo zarábať dokončenie úloh. Čím vyššia je hráč postupuje cez úrovne, tým viac príležitostí sa otvorí a budov. Altar umožňuje najímať nových hrdinov, sústredenie, aby boli silnejší, a všetky druhy podzemné stavby otvára nové dvere k veľkým hernom svete.

Hra Legend of Heroes napriek tomu, že slobodný prístup je menej ako šesť mesiacov, zhromaždila mnoho priaznivcov. Vnútri virtuálnom svete, môžete nielen bojovať s reálnymi hráčmi, ale aj spriateliť sa s nimi, chát a vstúpiť do cechu. Cech pomáha, aby vydržali silné a mazaný nepriateľa a vyhrať, kedy samotné, že nie je možné vykonať.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more