Záložky

porušovateľov zákona

Alternatívne názvy: porušovateľov zákona

LawBreakers je dynamická strelec.

Boss Key Productions je tvorcom strelca pre PC a PS4. Predtým, ako budete hrať LawBreakers, ktorý sa stal chutným kúskom pre fanúšikov futuristických svetov. Téma, ktorú si tvorcovia zvolili za svoje majstrovské dielo, leží v rovine postapokalyptického sveta, v ktorom prežije. To je práve namiesto malebných ruín a odpadu ľudstva, hráč vidí úplne unikátny vesmír.

Na konci leta 2017 spoločnosť plánuje vydanie projektu a hráči nemôžu čakať, kým nebudú môcť hrať hru LawBreakers. A väčšina hazardných hier zabezpečila predobjednávku, to je len pre počítač a konzolu, rôzne pojmy. Každý, kto plánuje prevziať LawBreakers a nainštalovať ho do príručky by mal mať čas do 7. júla. Majitelia PlayStation 4 si však môžu myslieť až do 4. augusta. Avšak počet predzosilňovaných kópií pre PS4 je obmedzený len na 5 000 kópií, preto je najlepšie sa ponáhľať.

A pre množiny položiek, sú rovnaké pre obe platformy:

  • Párové súpravy súborov hier, pre každú frakciu, kópiu
  • Dadi Abaddon
  • Pôvodné osobné číslo schránky
  • Dayzo samolepky, etikety značky LawBreakers a tiež pohľadnicu

Jediným rozlišovacím znakom je, že verzia počítača je vo forme digitálneho kódu Deluxe, na rozdiel od verzie PS4, ktorá je distribuovaná fyzickými kópiami.

A málo nepríjemné okolnosti, že ruskojazyční ľudia, ktorí sa chcú zaregistrovať na otvorený test, to nebudú môcť urobiť, pretože tovar nie je k dispozícii vo svojom regióne a to je označené vyskakovacou správou. Ale nebuďte smutní, pretože samotná hra je prispôsobená pre nášho hráča a stačí len čakať. Tí, ktorí zažili hračku, boli spokojní, ale uviedli, že musí byť neustále v pohotovosti, pretože všetko sa stane príliš rýchlo. Situácia sa mení s rýchlosťou blesku a krása mechanizovaného sveta odvracia pozornosť od plnenia naliehavých úloh.

O pozemku a ostatných.

Pred hrávaním LawBreakers je zaujímavé poznať príbeh. Udalosti sa odohrávajú na našej planéte, ale v ďalekej budúcnosti. Všetko začalo s rýchlym rozvojom technológie. Vyzerá to ako pokrok, ale raz sa niečo pokazilo (ako vždy) a civilizácia sa zrútila. Katastrofa zničila mesiac, čo viedlo k globálnym problémom: klíma sa zmenila, začali prírodné katastrofy, gravitácia zeme sa radikálne zmenila. Ale ľudstvo nezomrelo, ale dokázalo sa prispôsobiť novým podmienkam. Na ruinách starého sveta sa rozrástla nová generácia, pokročilejšia. Ľudia sa naučili žiť v transformovanom prostredí a dokonca vybudovali obnovenú civilizáciu ešte pokročilejšiu.

Na začiatku sa zdalo, že život sa zlepšuje a rovnováha bola obnovená. Bolo to však vzhľad, pretože zločinecké organizácie si zachránili svoju silu, aby sa vyliali do ulíc raz silným prúdom. Spoločnosť bola rozdelená do dvoch skupín: mafie a právo. Práve na tejto konfrontácii je vytvorený plot iPlayer LawBreakers. Čakáte na veľkolepý boj s fantastickými zbraňami a vozidlami. V ďalekej budúcnosti je potrebné zvládnuť nezvyčajné lietadlá, preskúmať všetky kúty nového sveta, študovať a testovať futuristické zbrane.

Pravidelne sa pridávajú nové funkcie, režimy a mapy a na nástrojoch sa dajú vytvárať nálepky. Napríklad Juggernaut rýchlo zotaví vyhoreté palivo; ak je Omega plne nabitá, potom Gunslinger spôsobí veľa škôd; Wraith trpí menej v zblízka a účinnejších bomby.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more