Záložky

Lady Popular

Alternatívne názvy: Lady Popular

Lady Obľúbené on-line - browser hra pre dievčatá, ktoré vtiahne do nežného pohlavia vo svetlej svete módy. Budete vytvárať nielen ženu, ktorá, podľa vášho názoru, spĺňa štandardy krásy, ale môže tiež zdôrazňujú svoju individualitu, jeho jedinečný štýl pomocou prevlekov, možnosti, ktoré hra Lady Obľúbené dáva nespočetné množstvo. Tisíce kombináciou oboch svetlých a teplých krásne šaty, vám umožní vybrať si presne to, čo vám najviac chutia. Ohodnoťte vašu schopnosť sa obliekať a byť pravda, žena bude môcť s ostatnými hráčmi v pravidelných súťažiach, ktoré sa zúčastňujú v každom sebaúcty dáma. V tomto virtuálnom svete, môžete si byť ten, kto chcú byť, a v každodennom živote. Obrovské množstvo detailov z herného sveta umožní obklopujú moderné dáma so všetkými potrebnými vecami, dávať pocit komfortu. Šatníková skriňa, korešpondujúce s najnovšími štýlmi, všetky druhy príslušenstva, originálne puzdro s originálnym interiérom, kozmetiky od výrobcov a dokonca aj možnosť mať domáce zviera - to všetko a ešte omnoho viac je vám k dispozícii, ak sa rozhodnete hrať iba v Lady [ _1_] Obľúbené .

Živé projektu k dispozícii pre každého. Po systémové požiadavky pre hru, že sú rôzne skromnosť. Nemusíte porovnávať počítač dlhého zoznamu príslušných parametrov, potom stiahnuť a opraviť niečo. Štandardný prehliadač, vysokorýchlostný internet - a v hre! Lady Obľúbené Registrácia trvá len veľmi málo času. Tu je potrebné zadať prezývku, e-mailovú adresu a správu prísť s heslom. Nezabudnite, že zápis do hry Lady Obľúbené znamená súhlas s pravidlami. Môžete si prečítať na oficiálnych stránkach.

S tým, čo začína nováčikovia žena? Predtým, než sa stanete skutočne fascinujúce najmä bude musieť ísť po zlom pokusov a omylov. Koniec koncov, byť na vrchole, známy pre svoju vynikajúcu chuť a byť schopný správne sledovať ich vzhľad - je umenie. Avšak, to je možné pre každú dievča len z toho dôvodu, že túžba po kráse na vlastnej povahe nežnému pohlaviu roztomilé. Máte všetky šance stať sa najpopulárnejší dáma v budúcnosti! Avšak, toto všetko sa nakoniec. Tiež majú začať v malom, a to vytvorenie exteriéru. Nastavte farbu kože a očí, vlasov a postavu. Máte právo objaviť sa v obraze, ktoré podľa vášho názoru, bude neustále ohromí ostatným s ich výstrednosti.

Takže, ste sa stal väzňom mimoriadnej svete, čo bude ďalej? Možno budete loviť ísť na nákupy, navštíviť fitness kluby, tancuje na diskotéke, pozrite sa na salóne krásy? Samozrejme! Ale moja smola, všetko, čo je potrebné a bez financií je len tak nebudete. A ak vaša žena potrebuje stabilitu a schopnosť nóbl životný štýl, mali by ste získať prácu. Čo, obráťte sa na úrad práce, a získať všetky potrebné informácie o dostupných kurzoch, čo je nemožné, bez toho by sa naučiť profesiu. Tu vám rozprávať o vyhliadky na zamestnanie. Takže si môžete urobiť správne rozhodnutie a robiť druh činností, ktoré prinesie okrem zisku a potešenie. Mimochodom, kedy a ako ísť do práce, bude riešiť sami. Môžete pracovať od 30 minút až 8 hodín denne. Dávajte pozor, aby to preháňať svoju krásu, ale nie sedieť, ak môžete tráviť čas s výhodami. Tam, kde sa usadili - na hodinu. A peniaze, ktoré ste po pracovnej dobe budú môcť minúť, ako je libo. Okrem práce zisk môže byť ďalší spôsob, ako vyhrať jednu z mnohých mini-hier. Prečo nie skúsiť svoje šťastie. A súčasne zvýšiť mieru inteligencie?

Začal hrať hru Lady Obľúbené , si môžete prezrieť všetky umiestnenie virtuálneho mesta. Ponúkame nákupné centrá a predajne s nábytkom, kde si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete, park pre pešiu turistiku a šport, fitnes centrum pre zapožičanie štíhlu postavu, knižnica, kde ticho čitárni budete mať nielen pokoj, ale aj nové poznatky, a to aj zlepšiť svoje vlastné zručnosti. Okrem toho budete mať možnosť navštíviť zverimexu a kúpiť si domáceho maznáčika, ktorý sa nakoniec naučí najrôznejšie triky, navštíviť kliniku v prípade potreby (napr. kozmetickej chirurgie, alebo klásť otázky terapeuta), tanec z duše diskotéky, okamžite zoznámiť s novými ľuďmi , aby kamarátmi alebo len flirtovať. A hra je uctievaný všetky ženy také krásy. Ak dovolia zdroje, odvážne ísť do kaderníctva, vizážisti, alebo opaľovanie kabíny. Experiment na zdravie a nechajte svoje elegancie a starostlivosti dáva dôveru vo vlastné schopnosti! Mimochodom, aj tetovanie môže byť vykonané, ak máte túžbu objaviť. Určených na tento účel tetovacieho štúdia. To všetko je lákavé, nie? Nedávajte off a start Lady Obľúbené hrať teraz! Bavte sa všetkými srdci čo do činenia s vzrušujúcu hru!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more