Záložky

Bludisko

Alternatívne názvy: Labirint

Labyrint - on-line hra, na ktorého území bol napadnutý cudzie agresora. Napriek tomu sa podarilo obsahovať invázie, ale postupom času nepriatelia získavajú silu a moc, a oni čoskoro bude pripravený nájsť nové drvivý úder. Tento svet potrebuje vašu pomoc! Vitajte na bludisko on-line!

Ak chcete začať hrať online hry bludisko, musíte urobiť záväznú podmienku: Registrácia bludisko. Registrácia prebieha v hre Labyrinth nie celkom štandardným spôsobom. Akonáhle idete na oficiálnych stránkach, kliknite na Play riadku. Budete vyzvaní na vytvorenie znaku: zvoliť si pohlavia a meno. Dohodnúť sa so štandardnými pravidlami, dostanete sa do okna, kde bude potrebné, aby sa podrobil školenie bitku ako dôkaz, že môžete prežiť v tomto svete. Za to, že máte prístup do testovacej zóny.

Prihlásený hra Labyrint - to je prvá hardtuned on-line hra, kde vašou úlohou je nájsť vodcu nepriateľa a zničiť ho. Na svojej ceste budú stáť dve prekážky: presne rovnako ako tie, kto hľadajú slávu a obrovské nepriateľské armády mutantov. V snahe o hlavnú cenu ostatní hráči sa zastaví, aby ste splnili úlohu, pretože všetci súperia o titul najlepšieho hráča. Snažte sa byť rýchlejší a múdrejší ako vaši súperi!

Play Labyrint šialene zábavné! Potom, čo v tomto svete, môžete buď ponechať víťaza či porazeného, ​​ale bez ohľadu na výsledok, čas strávený v hre, vám dá potešenie.

Bludisko hrať hračkou. Správa tu je jednoduché a pohodlné, čo značne zjednodušuje proces hry a umožní vám sústrediť sa na svoju hlavnú úlohu.

Bludisko online hra je zadarmo. Vývoj postavy je naučiť sa zručnosti. To nie je povinné, ale aplikácie týchto zručností v boji zvyšuje vaše šance na výhru.

Pohyb v hre bude disk používať. Ukladá aj položky, ktoré ste našli v bitke. Sťahovanie znak možno vykonávať len na disku, takže bez nej v žiadnom prípade. Takýto spôsob pohybu chráni pred mutagén, ktorý je v pôde kontaminovanej pôdy, pretože sa dotýka zeme, niekto začne mutovať.

V pokojnej oblasti v meste, môžete si oddýchnuť od náročných bitkách a náplň kazety. Predaj trofeje a zariadenie je možné zakúpiť v obchodaku. Vykonajte potrebné prípravy, alebo zlepšenie existujúcej položky môžu byť v Workshop. Stalo sa, že všetky úlohy tradične obdržíte na Steakhouse. K dispozícii bude tiež sláviť Získané ocenenia. A s pomocou portálu, môžete sa presunúť do inej oblasti.

Môže sa stať, že ste spočítali okraj svojich patrónov v bitke, a to pozemky, ktoré vybrali. V tomto prípade nie je žiadny problém - na začiatku každej úrovne je kontajner, ktorý bude automaticky doplniť muníciu. Jediná nevýhoda je, že kazety bude nekvalitné. Avšak, v kritickom okamihu, kedy je to lepšie ako nič.

Ak vykonať jednu z troch úloh, ktoré sú automaticky pridelená na výjazde z portálu, chôdzu bojovú úroveň. Nerobte si starosti: ak ste oboznámení s úlohou, bude časovač nespustí umiestnenie. V bitke, môže vaša postava nastaviť záznam prechádzajúcej úroveň, a navyše získate vysoko kvalitné vybavenie a zdroje potrebné k lepším veciam. Robiť prácu, bude postava dostane peniaze zarobené na trofeje a skúseností.

Všetky boje v hre odohráva v reálnom čase. Za účelom dosiahnutia určitých cieľov, môžete sa spojiť svoje sily s ostatnými hráčmi, vyjednávanie vzájomná. Objekty nájdené zbrane, artefakty, strelivo a zložky môžu byť predané v dražbe, alebo ich zdieľať s ostatnými hráčmi.

Pre zámerne hrať hry on-line bludisko nevyhnutnú taktiku. Rozvíjajte svoje taktiky, môžete ľahko vykonávať úlohy a misie a bojovať proti monštrá.

Pekná vec, o tejto hre je faktor, ktorý neexistuje nejaký daný rámec pohybu - môžete sa voľne pohybovať na úrovni. Okrem toho, hlavnú cenu prehrávač - jackpot - neustále zvyšuje. Rýchlo priechod Labyrint registra a pripojte sa k nám!

 

Bludisko online registráciu