Záložky

Left 4 Dead

Alternatívne názvy: Left 4 Dead

Hre Left 4 Dead je multiplayerová počítačová hra. Táto hra je navrhnutá v štýle strelca a podujatí, ktoré sa konajú v nej v prvej osobe.

Základom pre akčné hry je boj preživších proti hordám infikovaných ľudí.

Stiahnuť Left 4 Dead Can iba pre dospelých hráčov. Pre maloletých používateľov získať prístup k hre je uzavretý.

Video Left 4 Dead možno nájsť na oficiálnych stránkach hry, alebo na youtube. Vo video odhaľuje podstatu hry, postavy sú prezentované a ďalšie informácie o hre.

Hra Left 4 Dead PC môžete hrať v režime pre viacerých hráčov a jedného hráča a co-op.

  1. Režime Co-op. V tomto režime, príkaz predstavoval okolo hry, tento režim je tiež šéf. Účelom režime spolupráce - odovzdať jednu z tímu kampane niekoľkých (4) hráčov. Váš tím môže bojovať jeden až štyri osoby. Hráči, ktorí sú chýbajúce v hre, zamenivayutsya roboty, ktoré sú riadené počítačom. Avšak, počas hry sa môžete pripojiť na ľudskej súpera. Ak potrebujete, aby krátko zastaviť hru, nie je nutné opustiť hru alebo požiadať ostatných hráčov čakať. Môžete previesť správu svojho hrdinu topánok, bez obáv, že jeho miesto bude niekto iný. Okrem toho, je konanie prevezme topánok automaticky, ak sú v rámci 25 sekúnd stojí stále.
  2. Single režim. Toto je režim, v ktorom ostatné preživší hráči riadený počítačom. Boti (počítačové hráči) nasledovať, strieľať cez nakazených ľudí, zachrániť, pomáhať a liečiť ostatných hráčov Survivors, ale nemôže otvoriť dvere prístrešky, aktivujte "paniky udalosti" a príčinu Hordy, a použiť vrhacie zbraň, pretože strategické zásoby. Aj oni nemôžu použiť taktické schopnosti. V skutočnosti, tento režim je kompletný prototyp režime spolupráce s jedným rozdielom - to môžete hrať iba jeden, nikto iný sa bude môcť k vám pripojiť. Po smrti svojho charakteru hra končí. Najlepšie je začať so zavádzaním Left 4 Dead z tohto režimu.

V hre Left 4 Dead hrať hlavnú postavu budete. Samotné znaky sú rozdelené na Survivors a Infected. Tých, ktorí prežili patria:

1. William Overbeck je starý veterán z vojny vo Vietname. Je to skúsený vojak. Zrazu slúžil v US Army špeciálu.

2. Francis je cieľavedomý a biker, ktorý je plne pokrytá tetovanie. Nenávidia takmer všetko.

3. Zoe je najviac atraktívne dievča v hre. Ona je dcéra bohatého muža. To môže byť prístup na najvyššej úrovni so strelnou zbraňou.

4. Luis je juniorský systémový analytik oddelenia. Tento znak sa chystá do dôchodku potom, čo vírus objavil.

Infected - sú ľudia, ktorí podľahli vírusu.

V hre Left 4 Dead zbrane rozdeliť do niekoľkých typov:

  1. Metyl zbraň.
  2. Strelné zbrane.

Každá postava zvolí druh zbrane, ktorá miluje najviac.

 

Left 4 Dead