Záložky

KONIEC SVETA

Alternatívne názvy: KONIEC SVETA

Edge of the World on-line - je bezplatný role-hrať RPG herný klient, ktorý je vyrobený v štýle spadu. Táto hra vás zavedie do 2061, v postapokalipsichesky svete, kde sa budete musieť postaviť rôzne mutanty pre prežitie prežívajúcich ostrovov.

Ak chcete vstúpiť do hry, budete vyzvaní na okraji sveta registra. Ten samý okraj sveta on-line registrácia nie je zložité: po inštalácii hry klienta, zadajte užívateľské meno, heslo a e-mail. Potom si vyberiete pre váš charakter triedy, a urobiť z neho obraz (vzhľad). Medzi triedami v koniec sveta on-line hry sa vás spýta na výber nasledujúce možnosti: Fighter, Rogue, Hunter, Shaman, Atlanta, a Dr Tech. Každá trieda má svoje vlastné charakteristiky: Sila, Obratnosť, Ústava, vnímanie a mentalita. Počiatočné body sú rozdelené pre každú triedu inak. Okrem charakteristík, každá trieda v on-line hry Edge of the World, existujú spoločné a jedinečné zručnosti (ako je v tejto hre veľa, teraz nebudeme zoznam je, spoznať ich a budete môcť priamo ofsayte vstup do hry). Okrem toho, každá postava má viac základných parametrov: úroveň zdravia, úroveň fyzickej energie a úroveň mentálnej energie.

Hra Okraj sveta má široký výber zbraní, tu: Kontaktujte zbrane, Cold Steel, Hádzanie zbrane, biologické zbrane, pasce, pištole, brokovnice a kuše (je potrebné poznamenať, že kazety v hre sú pomerne vzácne a sú drahé, alternatívy môžu byť oceľové guľôčky z ložiska.)

Okrem zbraní, táto hra má veľmi širokú škálu zariadení v rozmedzí od okuliarov a helmy, a končiace topánky a tenisky ... (pozrite sa na ofsayte ako naozaj veľmi veľký výber).

Teraz o hry: pred ich herných využije, uvidíte zábavný film o histórii miestnej Papuans zajatí, po ktorom sa stretnete s jeho prvý "učiteľ-hľadanie darcu", ktorý vám povie, čo je potrebné urobiť.

Vaše prvé miesto v okraji sveta on-line hra bude Bay, ktorý bol ovládaný šéf (on vám povie, jesť, budete venovať s miestnymi zákonmi, aby pracovná úloha, a ak je to nutné - úver), tu si môžete kúpiť, alebo predávať veci, liečiť, odovzdať do skladu a cenné predmety, ktoré atď V hre, s výnimkou zálivu, sú tu aj miesta, ako sú Kimera Tau Fortshtad, základné Volkov a Sizyfos. Po rozhovore s NPC v zátoke, môžete si ich uchádzať sa o prácu (v podobe questov). Tiež questy questy od NPC môžu nájsť užitočné informácie, ako aj na výmenu tovaru.

Hrať hru okraji sveta on-line herných miestach v určitej rýchlosti a frekvencii budú rôzne predmety (rôzne predmety spadnúť s rôznymi pravdepodobnosťami), ich usporiadanie, budú spadať do inventára. Vďaka rozobrať a zostaviť tieto položky, môžete vytvoriť nové položky (montáž možná s potrebnými predmety a recepty).

Play Edge of the World, sa stretnete s mnohými unikátnymi a nebezpečných príšer, ktoré sú náhodne generované v závislosti na umiestnení, typ a vzdialenosť od ostrovnej dediny. Udržiavať komunikáciu s týmito bytosťami a obchodné rokovania nemožno jednoducho zničiť, a v prípade, že porazí je v bitke, budete môcť vyzdvihnúť ich trofeje. Prítomnosť monštrá v tejto hre je pomerne veľká a pestrá: Brooks, Pigbul, Teradog, Aori, Aodra, Heliczer, Helitsid, Rader Mezoid, fanatik a Anchor (každý z nich je jedinečný svojím vlastným spôsobom).

V bojoch sa monštrá, budete mať tiež možnosť súťažiť na vlastnú päsť proti ostatným hráčom v PvP bitkách.

Ak naraz počas boja, sa budete zranený, budete prevezená do najbližšej nemocnice alebo shaman chyže, hojiť rany.

Máte možnosť vytvoriť klan, alebo prihlásenie do existujúcej, rovnako ako k jednému z 3 aliancií: Severnej aliancie, bratstva a Konfederácie.

V KONIEC SVETA môžete hrať, a to nielen v bojových arénach a relaxáciu v hernom bare v kasíne pre mini-hier: ruleta, Tsiklon2, Bones, Letecké súboje atď

Vo svete on-line hry okraje sveta má svoj vlastný herný menu - matice.

Zahrajte si hru on-line Edge of the World, môžete chatovať s ostatnými hráčmi (cez chat), ako aj ich výmeny s skladových položiek.

Pripojte sa do hry Edge of the World, sa otvorí pred vami svet!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more