Záložky

Cossacks: Back to vojny

Alternatívne názvy: Cossacks: Back to vojny

Hra Cossacks: Back to the vojny - hodné pokračovanie projektu po dobu niekoľkých mesiacov sa podarilo vyviesť z miery väčšinu fanúšikov stratégie žánru. Tento príbeh statočných bojovníkov, ktorí boli opäť vo vojne. Takže buďte pripravení stráviť najbližších niekoľko dní pri počítači. A varovať všetkých priateľov - kto vie, bude mu rozumieť.

To je možno jeden z najviac zmysluplné projekty, ktoré sa niekoľko dní, týždňov, mesiacov, ale aj tak, nevadí stráviť život. V novom Cossacks Back To War hlavné "trik", zostáva bez zmeny - v pohode ekonomická časť. Čo to platí pre teraz jeho jedno víťazstvo nebude stačiť.

Zatiaľ čo väčšina projektov vzťahujúcich sa k tomuto žánru, väčšina z úspešného výsledku bitiek závisí na počte vystavených na prednej línii bojovej techniky, možnosť víťazstvo v kozákov je úzko spojená s zručností hráč a jeho úroveň taktického myslenia. V Cossacks: Back to vojny môže byť voľný, aby si všetky existujúce bojové stavby za účelom získania víťazstvo. Takže, jazda trvá zvyčajne masívne dôležitú disciplínu pre pechotu a delostrelectvo bude úspešná iba v prípade, že je správne umiestnená na bojovom poli. V priebehu bitky bojových veliteľov bude fandiť oddelenie vľúdne slovo a príklad, samozrejme.

Všeobecne, hovoriť nič - rovnaké kozáci, ktorí boli schopní opäť v radoch, sú späť a pripravení sa vrhnúť do boja to veľmi druhý milovať!

Ak chcete spustiť hru, ako skoršie distribúcia bude musieť najprv Cossacks: Back to vojnové stiahnutie. K dispozícii rôzne torrentov a mnoho ďalších existujúcich väzieb - nič nepopiera, a po niekoľkých minútach sa budú môcť ponoriť do obľúbenej hry. Akonáhle vstúpite do hry okamžite uvedomiť, že vývojári nemali strácať čas nadarmo - príjemné prekvapenie a inovácie nám umožňujú, aby hra bola čo najpohodlnejšia a zaujímavé. Je pozoruhodné, že nový dizajn vyzerá viac strategická, ktorá sľubuje hráčom veľa nových dobrodružstiev a nezabudnuteľné emócie.

Teraz hrať Cossacks: Back to vojna bude pomocou dvoch nových krajín - boli pridané na mapu Švajčiarska a Maďarska. Takže buďte pripravení znova študovať vlastnosti zbraní, stratégií a výber najvhodnejších možností pre akcie (alebo interakcie - hra Cossacks: Back to the valca umožňuje hru, dávať svoju fantáziu voľne behať, budete mať každý možnosť skúsiť svoje šťastie ako taktika).

Pre úrokové vývojárov, ktoré boli pridané do projektu niekoľko ďalších jednotiek, v ktorej budete musieť vykonať veľké množstvo pracovných miest. V tejto dobe je návrh vypracovaný pre fanúšikov asi sto unikátnych misií. Vytvorí vhodnú atmosféru chladné grafikou a výbornú hudbu.

Pozrite sa, čo je ešte nové by ste očakávať, že v projekte je možné revíziu pre Cossacks: Back to the war videa prívesu. Iste, že vás nenechá ľahostajným!

 

Cossacks: Back to vojny