Záložky

Corsairs: City of Abandoned Ships

Alternatívne názvy: Corsairs: City of Abandoned Ships

Korzári: City of Abandoned Ships - RPG počítačové hry RPG, simulátor. Hra Corsairs: City of Abandoned Ships vyvinuté a publikované Akella v ruskom spolupráci s Seaward. ru. To bol prepustený ako súčasť pokračujúcej série hier o živote pirátskeho v divočine z Karibiku - korzárov. Táto verzia je lepšia, rovnako ako je to možné v tých častiach, ktoré v určitých dôvodov, ktoré neboli pôvodne odstránená. Niektoré série hier sú uvedené nielen pre naše krajanov, ale aj vzdialených krajín.

Pre herné proces, a všeobecne sa deje, odporúčame vám vidieť zastúpená na internete, korzár: City of Abandoned Ships video a prečítať recenzie. Ďalej budete navštíviť stránky, kde si môžete zahrať Corsairs: City of Abandoned Ships stiahnutie.

Vaša postava bude vybraný zdržanlivosti z troch predložených

• Petr Blood,

• Ian Stace;

• Diego Espinosa.

Peter Blood - lekár, objavil sa prejsť najťažšie skúšky. Ale s cieľom stať sa najlepším mora vlk.

Yang Stace - obchodník - podvodník. Slúžil ako žoldnier v Európe. Karibik dúfať, že zisk na obchod.

Diego Espinosa - získať uznanie z najbohatších vydáva na cestu a dobrodružstvom do Karibiku.

V porovnaní s prvou verziou, prichádza nová postava, lekár - Peter Blood. On sa objaví s cieľom vyliečiť pacienta na panstvo v Anglicku. A potom sa zapoja všetky hlavné dej hry.

A hlavný dej hry je to, že budete musieť ísť celú cestu vo svojich korzárov: City of Abandoned Ships questy a úlohy. Preto dostávajú povzbudenie pre nich, v najlepšom prípade, nové vylepšené lode.

V priebehu hry si môžete vybrať svoju stranu krajiny, budete mať pri prejazde práci na svojom území: Anglicko, Francúzsko, Španielsko a Holandsko. Všetky tieto krajiny majú svoje vlastné charakteristiky, ktoré stretnete v priebehu hry.

Aktualizovaný bol tiež v hre korzár: City of Abandoned Ships zbraní. Odstránené z dôvodu zlých druhov výkon animácie, ako boxery a pazúry. Ale tam boli detailné a lepší pohyb v boji s niektorými zbraňami.

Samozrejme, že hra korzár: City of Abandoned Ships peňazí, hrá dôležitú úlohu. Vzhľadom k tomu, že je pre Gold Rush všetky pirátmi na svete. Žiadny poklad v hrách tohto žánru nie je kam neísť.

Hra City of Abandoned Ships, ako už bolo povedané, je najlepšie vylepšená verzia prvej verzie. To sa týka predovšetkým grafického obrazu. Koniec koncov, tu bol príjemný obraz, a to vďaka grafike a animácii, ktorá je na slušnej úrovni. Žiadny zvukový súbor pozmeňovacích návrhov, pretože to bolo už na uspokojivej úrovni.

Tak to stojí za to vyskúšať v pirátske statočnosť na príklade ruského spracovanie. Nezabudnite sa informovať svojich kamarátov.

Už ste začali hľadať miesto, kde si môžete zahrať Mesto opustených lodí na stiahnutie? Odpoveď je áno. Tak dobre si hrať!

 

Corsairs: City of Abandoned Ships