Záložky

Corsairs III

Alternatívne názvy: Corsairs III

Korzári III - počítačová hra v žánri simulácie. Corsairs 3 hra, ktorú vystrelil ako pokračovanie série hier korzárov. Vyvinuté a povolený ruskej spoločnosti Akella. Hra nie je novinkou, bol predstavený svetu v roku 2005. Ale majú, rovnako ako všetkých počítačových hier, a profesionálov, a, samozrejme, nevýhody hra získala uznanie veľký počet fanúšikov. Hra Corsairs III bola ďalej doplnená o niekoľko hier, nie je oveľa lepšiu verziu pre lepšiu kvalitu obrazu a ďalší zaujímavý príbeh.

Máte možnosť pred hrou, ak nie ste fanúšik na to, prechádzať Internet predstavil korzárov 3 videá. Uistite sa, že si starostlivo prečítajte preskúmania hry. Potom môžete pokračovať na miesto, kde si môžete stiahnuť Corsairs 3 a vyplávať na more plavieb.

Všimnite si, že ruský môže urobiť docela fascinujúce príbeh hry Corsair 3.

Hra sa zameriava na morský život z Karibiku pútnikov, najmä hlavných námorných darebáci - piráti. Prvej úrovne v hre, môže sa vám zdať trochu nudné. Ale to je len začiatok. To vám dáva možnosť študovať, zoznámiť sa s hrateľnosťou. Je to všetko začína s hľadaním pokladu svojho otca. Všetky podrobnosti sa dozviete od cudzinca, ktorý predstavil ďalší zo svojho otca.

Tu sú len dve hlavné postavy. Tento brat a sestra

• Blaze;

• Beatrice.

Blaze - adoptívny syn, slávny pirát - cestovateľ Nicholas Sharpe. Tento mladý muž je ochotný, šikovný, plný mazaný a sily. Aj keď nadšenie pre hľadanie pokladov nemal silne vyvinuté na vrchole.

Beatrice - temperamentný a bezstarostné dievčatá, porušuje všetky možné zákony krajiny a vody. Dobré bojuje, vždy sa môžete čepeľ, ktorá vlastní obratne. Riskantné, ale jeho tím nebude dávať trestný čin.

Vyberte si svoju postavu pre vás. Obaja sú pod kontrolou, budú všetky Corsairs 3 questy. Môžete si vybrať krajinu, na strane, ktorá vás zavedie do Anglicka, Francúzska, Španielska, Holandska a pirátmi. Pre všetky hry, môžete zmeniť smer prívržencov, ale záleží len vtedy, keď. Hlavné sledujú jeden hlavný úloha tejto hry - vyhrať prvý ostrov v Karibiku súostroví a chytiť všetky štyri kolónie krajiny.

U psov 3 lode majú svoje vlastné, individuálne, každý bojujúce strany. A majú určité odlišnosti, resp sprievodný príznak.

Grafika nie je na najvyššej úrovni, ale celkový obraz prezentované v slušnej forme - svetlé, krásne a zvodné. Ale soundtrack na skvelej úrovni. Jasne uvedené všetky možné účinky.

Existuje nemálo počítačové hry o pirátoch. Ale napriek tomu stojí za to venovať pozornosť k tejto inštancii, pretože to bol prepustený nie Američanmi. Že ste jednoducho nie sú splnené, a to nie je práve hrajú.

Tiež nezabudnite predložiť herné kamarátmi Corsair III, ktorí milujú hrať a nielen.

Ponáhľaj sa webové stránky, kde si môžete ihneď kúpiť, alebo skôr stiahnuť hru Corsairs 3.

Veľa šťastia gameplay mora priestor!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more