Záložky

Kráľovstvo

Alternatívne názvy: Kráľovstvo

Zoznámiť sa s veľkým on-line hra, ktorá vás bude lákať s nie jednu hodinu, ktorá je nápadom štúdio Skazka - herné kráľovstvo. Skvelá nenáročná na zdroje z oblasti počítačovej grafiky, a zároveň je dosť dobré a pestré v prvých minútach hry vytvára skvelý pohľad na hru. Británia hra nevyžaduje heavy-duty počítača - len priemerný stroj pre kancelársku prácu (Intel Celeron 900, 128 MB RAM, zvuková karta a pripojenie k internetu, samozrejme). Británia Online registrácia je jednoduchá a trvá menej ako 5 minút. Aby ste sa mohli zaregistrovať znaku nie je nutné voliť jeho vlastnosti

Race (Elves a muži)

Paul

Povolanie (bojovník, strelec, Paladin, bandita, mág, mních), výhody a nevýhody jednotlivých špecializácií mierne nižšie

Vzhľad (tvár, vlasy, farby)

Tiež, musíte zadať registračné údaje organizačných

- Meno postavy (od 3 do 16 znakov), môžete vygenerovať náhodný názov

- Mail adresa

- A potvrdenie hesla - to je žiaduce používať malé a veľké znaky latinky a číslic.

Kráľovstvo online hra zachytáva od prvej minúty, najmä na jeho pozemku, ktorý je založený na boj o trón a bratovražedné vojny medzi dvoma národmi jednej veľkej krajine. Konflikt vznikol, keď po smrti kráľa a Rady šľachticov starovekého kruhu začali bojovať o miesto na tróne, a potom tam boli roky nezmyselných vojen, ktoré jednoducho poddolovaných ekonomiku a ducha kráľovstvo. Musíte sa snažiť dať veci do poriadku vyriešiť všetky hádanky tohto fantasy sveta. Možno je to vaša účasť bude poskytovať dostatočnú výhodu jednej strany. Možno, že môžete niečo zmeniť len urovnať konflikt, v žiadnom prípade, je pomerne zložitá a zaujímavý problém.

Hra má šesť hrateľných tried, z ktorých každá má svoje výhody a slabiny. 4 z nich bojujú - bojovník, strelec, Paladina a bitkára. Šikovné ruky a lupiči sú na výhru kúzelníkmi a mníchmi, má predpoklady stať sa paladinom ako bojovníka a mnícha. Silný útok mágovia a lukostrelci spôsobiť poškodenie vojakov a kriminálnikmi zraniteľné. hrať on-line hry Kráľovstvo, bez toho aby vedel niečo o systéme artefaktov a ochranné odevy - ktoré stále idú na bojovom poli bez zbraní. Kvalitné prilby, štíty tuniky ušetrí od smrteľných úderov, prívesky, prstene a prívesky vám čarovnú odolnosť a zlepšenie niektorých parametrov, a to vďaka vašej zbrane, môžete vyhrať stovky odporcov. Bojový systém v kráľovstve dokonale premyslené a všetky boje, alebo masívne bitky prebiehať v reálnom čase. Existujú arény, kde si môžete pomerovať 1 1 alebo dungeony sú naplnené tisíckami príšer tiež pravidelne organizovaných turnajov, kde sa môžete stať majstrom kráľovstvo, ale je nutné absolvovať dôkladné školenie a vyzdvihnúť outfit, vhodný pre svoju triedu a stupeň. Británia umožňuje hrať ako rozvoj mieru plnenia rôznych úloh, môžete tiež vytvoriť, zabíjať monštrá, alebo bojovať s ostatnými hráčmi. Pozemky, ktoré stratili domov najsilnejších monštier, vraždy, ktorý dáva maximálne množstvo skúseností, peňazí a zdrojov, ale sám zasahovať do týchto zabudnuté krajine za to nestojí, pretože namiesto toho, aby poklad boxy naplnené, môžete sa vrátiť s ničím, a dokonca aj stratiť všetko, čo bolo. Zostúpiť do pivnici stratených krajín, je potrebné zhromaždiť skupinu 5 ľudí. Na konci každej lokalite Lost Lands pripraviť vás nepríjemné prekvapenie v podobe silného raid boss, ktorého vražda možnosť získať to najlepšie brnenie a zbrane. Ale aby na to vziať elitnej oblečenie, môžete vykonávať úlohy cyklu "Heroes Chronicles", pretože to je taká brnenie potrebovali vyhrať kráľovský rytiersky turnaj. Krajina kráľovstvo je rozdelené do mnohých malých oblastí

- Krajina Tile

- Lost Lands

Winter hranice

- Mountains Horrasa

- Red dobre

- Folkstron

- Muddy Swamp

Niektoré z nich patrí predovšetkým elfovia vláda na niektorých ľudí rozvíjať na nepriateľskom území bolo predmetom spochybnenie, ale naozaj. Dúfame, že vaša účasť v hre pomôže priviesť do krajiny fantasy kráľovstva mieru.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more