Záložky

Combat sektor

Alternatívne názvy: Sector Combat, Combat sektor

Bojové hry Sector - Browser fantastické akcie vo formáte 3-D. Tento interaktívny online hra môže urobiť gladiátora a odoslať v budúcnosti bojovať za svoje prežitie. Použite svoju šancu ísť do prvej lige a stať sa skutočným majstrom. Verte, že ak sa rozhodnete hrať Com bat Sector - adrenalín, ktorú ste zadali! Veľký výber zbraní a vybavenia, schopnosť zlepšiť, rôzne herné módy, krásne karty, vzrušujúcich súbojov - to všetko a ešte oveľa viac veľkoryso dáva Com bat Sector hru. Pre účasť v ohromujúci udalosti je potrebné Com bat Sector registrácia. Projekt, v zásade dostupné pre každého. Z hlavných systémových požiadaviek na parametre boli v poriadku Adobe Flash Player. Ak je to nutné, môžete aktualizovať prehrávač. Pripojte sa do hry Com bat Sector je nasledujúci:

1) ísť v hre a v okne, ktoré sa objaví, zadajte meno, heslo, stlačte tlačidlo "Registrácia".

2) sa zobrazí nové okno, kde znovu opakovať už uvedené údaje (užívateľské meno a heslo ), informujte o tom svoju e-mailovú adresu a kliknite na "Sign Up".

3) prijatie dohody pri registrácii.

Na začiatku dostanete do hlavného menu, divízie, ktoré by mali bežať na vývoj herného sveta. Môžete si vziať zbrane alebo po hlave vrhnúť do bitky - ako Com bat Sector rozhodnete hrať sami.

Combat sektor môže hrať na niektorý zo štyroch predajných kariet. Spočiatku k dispozícii mapa "Lost Temple", ako ostatní budú k dispozícii na dosiahnutie určitých úrovní. Tento opustený kostol má priečny tvar a hrany sú kontajnery určené do útulkov. Mapa "Sky platforma" - bývalý troposférický výroby čerpacie stanice. Toto námestie s krížikom a chodieb pozdĺž kontúry teraz dokonale prispôsobených bitiek gladiátorov. Mapa "Zrúcaniny Bridge" - gladiátorské arény obdĺžnikový tvar s množstvom prekážok a úkrytov. Legenda hovorí, že most bol zničený počas vojny, potom začala stavba, ktorá nakoniec bola zamrznutá. A ďalšie hot spot pre gladiátor bojuje mapu "Wasteland". To je typický opustený geologická porucha na ktorého území je miesto, kde hýri.

Bitky prebiehajú v dávkovom režime. Tímy sú rozdelené do červenej a modrej. Tie sú vytvorené z náhodne vybraných hráčov. Boj trvá 15 minút. Víťazom je ten, kto zničí viac nepriateľov.

Pred zapojiť do vojenskej akcie, postarať sa munícia pre jeho Gladiator. Com bat Sector on-line hra ponúka ku kúpe brnenie, zbrane, rakety a zariadení. Kúpiť všetko, čo v obchode in-game menu. Príjmy, ktoré dostanete v dôsledku víťazstva v bitke. Ale je tiež k dispozícii na kúpu za reálnu menu. Zamerajme sa na dostupné vybavenie v hre. Arzenál zbraní je veľmi bohatá. Hrať hru Com bat Sector je to možné, používať také zbrane ako

 • Útočná puška Shad (m) "Hornet"
 • Shotgun RPM (e) "Dobermann"
 • Plasma revolver TP-P6 "Meteor"
 • Automatická pištoľ CCI-15 "Mosquito"
 • AutoRun CPM-025 "Scorpion"

Medzi výzbroji má

 • Obleky vysoká odolnosť KVSP "Universal"
 • Scout KAR-3r "amok"
 • Armáda KAR-2c "Commando"
 • NKSN (e) nanotkaney "Chimera"
 • Heavy bronekostyumy TAC-47 "Defender"

Jednotky v hre sú špeciálne zariadenie, ktorého použitie zlepšuje niektoré parametre. Pomáhajú tiež v pravý čas vytvoriť určitý efekt.

V hre nájdete zariadení, ako sú:

 • D-2 "Cheetah"
 • UPR-z "Optimizer"
 • Modul MSDP-1200 "Re-Animator"
 • Prenosný radarový systém CP (k458) "vidiaci"
 • Oprava zariadenia RU-2 (nt) "Vanguard"

Zosilňovače - materiál, ktorý sa nakoniec spotrebovaný. Oni sa líši od zariadenia krátkeho trvania jeho účinku. Avšak, môžete výrazne zlepšiť parametre gladiátor, pomocou, napríklad, injekcie PS1K "Combine" spetspatron ASO "preparátor" holografický rekordér Zug "Flash" a ďalšie. Akčné boostery hoci okolo, ale niekedy môže hrať rozhodujúcu úlohu.

Ak chcete prejsť na novú úroveň, je potrebné sledovať počet bodov. Samozrejme, s cieľom zlepšiť veci, ktoré sú k dispozícii neustále, ale je to pekné, keď vysokej úrovne poskytujú možnosť vlastniť viac dokonalé, predtým nedostupné zbraň!

Sector Kombat hra je pre vás ďalšie prekvapenie - možnosť zúčastniť sa súťaží a vyhrajte ceny. Súťaže sú obaja vojenský a kreatívne.

Milý nick, pozrite sa sami na vzrušenie krásna hra! Worth stačí navštíviť svet bojovníkov - a stanete sa častým hosťom na hernej stránky. Skraste zaujímavú využiť svojho voľného času! Zostáva vám prajem príjemný zážitok!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more