Záložky

Kolonizátori

Alternatívne názvy: Kolonizátori

Zoznámte sa s jedným z najlepších on-line stratégie, od tých, ktoré ponúka v túto chvíľu - ". Kolonializmu" Kolonizátori browser hra, ktorá rozpráva o dobytie územia v dobe veľkých geografických objavov. Bitky medzi koloniálnymi mocnosťami boli zvlášť krvavé, často domorodci hrali rozhodujúcu úlohu v bojoch sa držať rôzne Storey, aj keď spravidla takmer vždy boli poškodený.

Kolonializmu hra ponúka zaujímavý dej poňatý ekonomický systém s možnosťou aktívneho nepriateľstvo. Cieľ - rast svetovej moci, počnúc osade v bohom zabudnuté džungli.

Registrácia kolonializmu v hre je predpokladom pre hru. Aby bolo možné začať hrať registračné kolonializmu vás požiadať o vyplnenie niekoľkých polí s informáciami - vyplňte pole:

 1. Prihlásenie (hrá fiktívne meno)
 2. E-mail
 3. Sex
 4. Pozvaní prihlasovacie meno a heslo, v prípade, že ste sa vyzývajú, aby jeden z vašich priateľov (to vám prinesie bonus, ako dobre a pozval)

Súhlas s pravidlami účasti v hre budete spoznať tento svet serdnevekovym bližšie.

A tak k dosiahnutiu vášho cieľa budete musieť obchodné vzťahy s Európou, domorodcov, ako budete môcť vytvárať klany, obchodné aliancie alebo sa pripojiť existujúce. Čoskoro v hre začnete jeho vývoj pod záštitou jedného z piatich koloniálnych krajín

 • Anglicko
 • Španielsko
 • Francúzsko
 • Portugalsko
 • Holland

Anglicko získal status kráľovnej morí, ako národ, ktorý začal dobývať nezmapované územie prvej a malé anglické osady sa postupne premenil v obrovského mesta. Hra pre Anglicko, dostanete bonus zvýšenú imigráciu kolonistov z Európy.

Spustenie hry pod vlajkami Španielska, môžete si byť istí, že vaši ľudia nie sú staré v kľúčovom okamihu, a váš bonus - zvýšená pevnosť v jazdeckej bitky s domorodcami.

Hra pre Francúzsko, budete môcť obchodovať s miestnym obyvateľstvom za výhodnejších podmienok, ako Francúzsko bola vždy známa pre lojalitu k domorodý ľud sa vždy snažili, aby sa to najlepšie z miestnej kultúry prináša svoj sociálny systém vo vzdialených kolóniách.

Portugalsko a Holandsko pripojil sa k koloniálnej závod medzi posledných nahromadených pevných technologické výhody.

Kolonializmu on-line hra ponúka tri typy zdrojov:

 • Zdroje k vybudovaniu jednotky
 • Prostriedky pre budovy
 • Prostriedky pre obchod

Medzi jednotkami, príliš, je poskytnúť niekoľko kategórií:

 • Pracovníci
 • Warriors
 • Domorodci

Sú potrebné pracovníci pre ťažbu normálne zdrojov, výstavbu budov a plnou podporou vašej armády a verejného poriadku. Sú potrebné bojové jednotky pre obranu a útok. Výkonný armáda - vaša prosperita a bezpečnosť, pretože neberie záujmy kolónie, ktorého armáda môže zabiť vaše mesto v mihnutia oka.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more