Záložky

Khan Wars

Alternatívne názvy: Khan Wars

Stredovek, bratovražedné vojny, tisíce krvavé mŕtvoly, svoje vlastné hrady a armády ... to všetko (a trochu viac) ponúka on-line hry Khan Wars. Naliehavými váš úlohu - zbierať vojsko na obranu svojej krajiny, ktorej hranice sú rozšírené o dobytie zámky ostatní hráči tiež záujem o pochopenie hry Khan Wars on-line.

Dôležité "plus": nemáte v počítači nainštalovaný, žiadne aplikácie. Vzhľadom k tomu, že hra je prehliadač, všetko, čo je potrebné - je ísť krok Registrácia Kniežací vojny. Po spustení tejto fascinujúci svet bitiek.

Samozrejme, budete musieť starať nielen o veľkých víťazstvách na bojovom poli, ale aj pre svoje vlastné blaho. Začal hrať Khan Wars, budete vedieť, že vytvoriť si vlastnú armádu musí kopať zlato, železo, a ustanovenia o kasárňach. A pre jeho úspešné údržby je žiaduce naučiť sa obchodovať všetky vyťažené prostriedky na trhu.

Khan Wars on-line hra, ktorá ponúka výber zo 11 krajín, z ktorých každá má svoje vlastné bonusy a zručnosti. Ale v skutočnosti, prevod "frontoch", z ktorých jeden bude musieť dať prednosť, so zameraním na vlastnosti, alebo alebo vizuálnu príťažlivosť, alebo na svoje vlastné intuíciu (v zátvorkách sú bonusové schopnosti, zdroje alebo jednotky): [ _1_]

* Arabi (Ustanovenia + pechoty)

* Bulhari (ťažba zlata + šípky)

* Briti (zlato + obliehacie zariadenie)

* Franks (produkcia dreva + kavalérie)

* Nemci (železo ťažba, preprava + bonus)

* Byzantínci (liečenie na bojisku + šípky + ťažba stromov)

* Vikingovia (železo + šípky)

* Litovčania (majú jedinečný bojovník - generálmi, ktoré majú lepšie zdravie a väčšie ako to druhé, sily)

* Mongols (Hotovo steny + únos cache zahraničných zdrojov)

* Rusyches (výroba + strom obliehacie zbrane)

* Japanese (+ + obchodné ustanovenia pechoty).

Pripojte sa do hry Khan Wars bude aj vám umožní ponoriť sa do historicky dobre koordinovaný proces, v ktorom dostačujúca presnosť a relevantnosti. Všetky vyššie uvedené existuje v našom národe - real - svet a tiež sa zúčastnil vojny ako obranné a napádať svojich súčasníkov, aby podnabratsya vojenské skúsenosti a stať sa dôstojným súperom rešpekt.

Khan Wars online hra vo svojich zásadách taktiky trochu ako Total War. Celkom je tu 16 bojových jednotiek, usporiadanie a dobrú správu vecí verejných, ktorá je závislá na pozitívnom výsledku bitky. Každá stratégia je veľmi dôležité v oblasti lokalizačných odhad strelcov, jazdectva a pechoty

Registrácia Kniežací vojna tiež dať príležitosť ukázať v plnom rozsahu svoje strategické schopnosti, umiestnenie jednotky vo väčšine výhodný pre vás na zákazku. Tento proces je zradné, pretože aby sa úspešne hrať hru Khan Wars on-line, budete musieť preskúmať všetky funkcie a vlastnosti súčasných vojakov tu, aby sa potom riadne zvážiť všetky podrobnosti o využití unikátnych jednotiek. Vyrovnanie herné Khan Wars hru, ktorú preferujete, môžu byť vykonávané v súvislosti s trinástimi dostupných zručností.

Výstup: hrať online hry Khan Wars - proces je celkom fascinujúce, ale nie je určený pre milovníkov «» ležérne, ako rodený taktikov a stratégov myseľ-vyfúknutie. Ak je táto pravda pre teba, tak sa týmto zázrakom odovzdať prehliadač, jednoznačne, za to nestojí.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more