Záložky

Knight Legend

Alternatívne názvy: Rytírska bájka

MORPG turn-based hráčov sa už pripojili k legende hry Knight RPG. To je ďalší fantastický príbeh, kde mágia je normou života rozprávkovej krajiny. Každá postava ho vlastní a neustále zlepšuje svoju úroveň, kým sa nestane univerzálnym bojovníkom.

Hlavný náčrt sprisahania: boj o sily Svetla proti démonom, ktorý ničí svet. Tu nádherná grafika s jasným výkresom, jasnými špeciálnymi efektmi, rastúcou dynamikou udalostí, fascinujúcou témou príbehu, originálnymi úlohami, vzrušujúcimi masovými bitkami a PvP - keď jeden hráč oponuje druhému, sa úplne prejavili.

Pri výbere svojho hrdinu: rytier, mág, vrah alebo hľadajúci, jednoducho cíťte, kto je bližšie k vám v duchu, pretože ich zručnosti sú trochu podobné a každá schopnosť je dôležitá. Postupne ich rozvíjajte, aby ste dosiahli dokonalosť tým, že dokončíte mnohé úlohy uvedené vpravo v hornom rohu ihriska. Vďaka tomu získate nové skúsenosti, schopnosti, zbrane a uniformy.

V prvej fáze dostanete sprievodcu, ktorý vám povie, kam smerovať, pomôže vám v tomto tajomnom svete pohodlne a podporiť vás v okamihu nebezpečenstva. Ale akonáhle ho čarodejnica unesie a teraz je vašou úlohou zachrániť jej partnera. Využite skúsenosti získané z toho, aby ste sa ďalej rozvíjali.

.Keď sa hra zameriava na dynamiku udalostí, menovite - na bitky, čerpanie znakov dochádza pomerne rýchlo. Po každej úspešnej bitke alebo dokončenej úlohe máte právo získať nejaký nástroj.

V prvom kole hry sa hrajú živé vďaka výzvam, ale postupne sa proces stáva bohatším a zložitejším. Získajte skúsenosti a pripravte sa na to, aby ste ich mohli uplatniť v praxi, keď proti vám prídu najnebezpečnejší nepriatelia kontrolovaní inými hráčmi. Ale ak je rozumné použiť magické artefakty, budete schopní odhodiť nepriateľské sily a pomôcť vám:

    Transformácia, zmena nekontrolovateľných a náhodných vlastností vecí,
  • Syntéza ničí niektoré predmety s cieľom zlepšiť vlastnosti ostatných;
  • Odlievanie - schopnosť rozobrať objekt na časti a získať požadovaný prvok,
  • Zlepšenie - kvalita, ktorá umožňuje výrazne zlepšiť existujúce vlastnosti objektov.

Získaním svojich dobrodružstiev až do jedenástej úrovne si môžete vytvoriť svoje vlastné šelmy. Potom vás sprevádza nepostrádateľný asistent vo všetkých bitkách, ktorý vám môže poskytnúť značnú pomoc na bojovom poli, znížiť nepriateľské sily a odviezť vás na novú úroveň.

.Keďže každý nákup si vyžaduje výdavky, máte v pokladnici menu - strieborné a zlaté mince. Zvieratá sa vymieňajú za striebro, služby kovania a zlato poskytuje cennejšie artefakty, ktoré možno získať vo virtuálnom obchode.

Hráči

VKontakte a Odnoklassniki sa zjednotili okolo hry Legend of the Knight a sú pripravení podeliť sa o svoje skúsenosti.

  • Bez toho, aby ste vytvorili zviera, nemôžete robiť, ak chcete efektívne bojovať a prechádzať úrovňami.
  • Použitím sily "Shaking the Earth" v jednej akcii zničte nepriateľa, ale úder nebude tak rozdrvený, ak dosiahnete vyššiu úroveň. V tomto prípade vám partner Angel prinesie viac výhod.
  • Keď si hneď vyberiete hrdinu, nemôžete ho nahradiť iným. Zamyslite sa nad všetkými bodmi pred tým, ako urobíte konečnú voľbu.
  • Ak chcete okamžite opustiť bitku, použite funkciu "Quick End". Ak sa nachádzate v režime celej obrazovky, môže sa stať nedostupným.
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more