Záložky

Vernosť: rytieri a princezne

Alternatívne názvy: Rytieri a nevesty

Ak sa chcete objaviť v krásnom stredovekom hrade alebo zúčastniť sa turnaja, cítiť ducha romantizmu a dozvedieť sa o šľachticiach páni je teraz skutočný, pretože to hovorí hru Loyalty: Knights and Princess.

Vaša úloha v hre

tvorcovia hračiek si uvedomili nielen zápletku, zaujímavú pre obe pohlavia, ale tiež nútila ich kontaktovať. A čím bližšie bude konverzácia, zatiaľ čo hráči budú v Loyalty: Knights and Princess hrať, tým hmatateľnejší bude pozitívny výsledok.

Vyberte, kto budete: princ alebo princezná. Každá postava má svoju vlastnú dôležitú úlohu v tomto virtuálnom svete:

    Dievčatá zamerané na ženy sa starajú o záhradu a farmu, pripravujú jedlo. Toto je v rozpore s prevládajúcimi predstavami o princeznách, ktoré majú byť len rozmarné, tancovať na loptičkách a povieť nápadným škodlivým hádkám, ale s autormi sa nehádajú. Mladí ľudia trávia väčšinu času vo vojenskom tábore a honia svoje rytierske schopnosti, aby poskytli ochranu mladým a krásnym dievčatám.

Oba znaky musia vykonávať priradené úlohy, ale existujú aj zjednocujúce momenty:

  • Power your features
  • Rozvíjať územie
  • Získajte zisk
  • Zbierajte kolekcie
  • Interakcia medzi sebou

Chcete sa stať lepším, je vecou cti svojho hero

B Vernosť: Registrácia rytierov a princezná je potrebná, pretože hra je založená na prehliadači. Po absolvovaní jednoduchého postupu sa stanete súčasťou magického sveta, v ktorom vás čakajú príjemné objavy.

Princess bude pestovať hospodárske zvieratá, zber úrody, pripraviť riad, zdobiť majetok, a dokonca robiť remeslá. Ale tieto jednoduché činnosti len posilnia sympatie rytierov, čo im zaručuje určité výhody.

rytierov sa zúčastňuje na demonštrácii odvahy a sily v turnajoch a uprednostňuje mäkké lôžka na postieľkách vojenského tábora. Postupne sa ich brnenie a zbrane opotrebovávajú a je potrebné ich aktualizovať nákupom v obchode alebo kováčstvom.

Využite vzťah

Ste jednoducho nemôžete urobiť bez kontaktu s opačným pohlavím, ak sa chcete posunúť dopredu a dosiahnuť niečo v hre Loyalty: Knights and Princess iPlayer. Na obidve to prináša:

  • Finančné pohodlie
  • Zvyšuje úroveň slávy
  • Poskytuje ochranu dámy

Príjem je vyjadrený počtom mincí a rubínov. Obzvlášť cenné veci sa vymieňajú za rubíny a môžete ich získať pri vykonávaní questov a úrovní zaslaním správ na hernú hru alebo výmenou za hlasy priateľov.

mincových rytierov prijíma, vykonáva rôzne úlohy a po každom víťazstve v bitke. A princezné sú obohatené pri práci na farme, a tiež vykonávať úlohy.

Existuje iný typ zbierky nehnuteľností. V tejto časti veci padajú z hrudníka alebo sa nachádzajú v tráve. Princezná ich dostane po tom, ako je zničený kameň, strom je zlikvidovaný alebo pod podmienkou dobrého úrodu plodných stromov. Prince, aby sa stal majiteľom darčekovej krabičky, sa musí pozrieť na návštevu princeznej. Ona zaobchádza s pánom na večeru a po jedle sa odstráni zo stola. Len potom sa objaví malá hrudník, ktorú rytier vyzdvihne.

. Postavy potrebujú získať slávu, vykonávať úlohy susedov, pracovať alebo prijímať hostí. Rytieri nájdu bonus v blízkosti stanu a princezné vo svojom sídle. Prineste slávu ako spoločné akcie hrdinov. Princezná prinesie princa s vareným jedlom a prinesie jej slávu. Potom ide do turnaja a v prípade jeho víťazstva sa obom dostanú kúsky slávy. Ale to je len vtedy, ak sú zaujatí alebo sympatizujú navzájom. Princezná, ktorá má ochrancu, vie, že jej hrad je chránený a jej susedia nebudú ukradnúť hrudník a vtáčie hniezdo.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more