Záložky

Kráľ Stars

Alternatívne názvy: Masters of the Universe

Prihlásený Masters of the Universe - browser-based multiplayer role-playing game priestor, vyžaduje použitie stratégie. Táto vzrušujúca fantasy svet, v ktorom sa tisíce hráčov súčasne obývať. Spoločenstvo militantné virtuálny vesmír, ale zároveň aj priateľský. Budete určite stretnúť s množstvom zaujímavých ľudí, ktorí sa nielen radi s vami komunikovať, ale nakoniec tieto verní priatelia. Hráči, ktorí nájdu spoločný jazyk medzi sebou navzájom, môže spojenectvo. Tak, kráľ Hviezdy hra sa stáva ešte zaujímavejšie. Mierka bitky, ktoré sa konajú v medzigalaktického priestoru, nenechá nikoho ľahostajným. Nájsť svoje miesto vo vesmíre, takže v priebehu času viac a viac rozšíriť svoj vplyv. Planéta, ktorú musí mať na začiatku, vyžaduje starostlivosť a pozornosť. Koniec koncov, je to váš domov, kde sa môžete zapojiť do výstavby, tvorba lodí, vojakov tréningové jednotky. Rozvíjajte svoje taktiky a postupujte k cieľu! Verte - všetci z vás podarí!

Pekné, že pre priechod hry nemusia nutne mať počítač s vysokými požiadavkami na systém. Môžete bezpečne hrať v King Stars, ak máte pripojenie k Internetu, štandardný prehliadač (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera), a nainštalovať Flash Player verzie 9. 0 alebo vyššej. Pre prístup vyžaduje registráciu v hre Kráľ Stars. Tento jednoduchý proces nie je časovo náročné. Prihláste sa na oficiálnych stránkach a vyplniť formulár s týchto oblastiach: meno, e-mail, heslo, meno planéty. Potom vás Masters žiadosti o registráciu Universe umožňuje určiť vesmír, v ktorom chcete byť. Okrem toho je nutné súhlasiť s pravidlami hry. Teraz môžete bezpečne ísť v ústrety vzrušujúce dobrodružstvo!

Nerobte si starosti, že na začiatku to bude ťažké sa vysporiadať s herné prvky. Na každom kroku vás čaká stopy, po ktorom môžete rýchlo naučiť. K dispozícii je tiež možnosť získať radu od skúseného hráča. V budúcnosti, dosiahnutie určitého stupňa vývoja, budú môcť najať skúsených poradcov, ktorí budú riadiť nielen vás k pokroku, ale tiež dávať pozor na konštrukciu a správy o stave armády. Dĺžka asistentov služieb závisí od sumy zaplatené za svoje služby. Ale to všetko sa neskôr, ale teraz bude musieť používať to, čo majú. Začnite vývoj planéty s výstavbou prvých podlaží budovy. Prízemí, okrem iného, ​​postavený najrýchlejší. Potom nie je všetko tak rýchlo. Vyššia stavba, tým viac času a úsilia je potreba. Vývoj, rovnako ako všetko ostatné v hernom svete, prejsť ticho, bez náhlenia a zhonu. Existujú samozrejme spôsoby, ako urýchliť, ale je to stojí za to riadiť kone? Po pomalej tempo umožňuje, aby nestrácala zo zreteľa potrebné údaje, a majú dobré myslieť na akciu, tak to robiť hlúpe chyby. Budete mať vždy čas na rozvoj chytrých taktických ťahov.

Ak chcete zapojiť do výstavby, rovnako ako vytvárať nové kozmickej lode, budete potrebovať zdroje. Bez nich ani nemôžete zorganizovať armádu. Pre čo vzal, potrebné materiálne investície. Ak to chcete vykonať, a tam sú kov, kryštál, deutérium, slnečné a vodíkové energie. Kov a kryštály - najčastejšie používané zdroje. Solárnej a vodík energia vdýchnuť život do vašej firme planéte. Po mnoho práce je vzhľadom k energii. Deutérium a umožňuje rýchlejšiu výstavbu a výcvik vojakov, a vývoj lodí. Ale mať s deutérium vlazhivat skutočný. Je len na vás, nie povinnosť kúpiť.

Ovládanie svoju postavu, budete vykonávať celý rad úloh. Úlohy, ktoré boli pripravené majster hry Universe, aby sa hromadia skúsenosti a získať užitočné bonusy. Budete musieť sledovať množstvo hodnotiacich bodov. Kto chce pásť na zadnej? Pamätajte si, že čím viac úsilia budete platiť, tým viac vplyvný stáť vo virtuálnom vesmíre. Silnejší hráči ľahšie vyhrať bitky a vyberte iné planéty, a ak máte stále sú ako aliancie, vykonajte všetky karty vo svojich rukách! Zahrajte si hru on-line majster vesmíru spolu so svojimi spojencami oveľa jednoduchšie. Koniec koncov, budete mať vždy možnosť získať žiadnu podporu až do materiálu. Okrem toho, uistite sa, že v čase, keď sa vaši priatelia nenechá nedostatok nepriateľov zničiť to, čo ste vytvorili tak nežne.

Masters of the Universe začať hrať hneď teraz - a nikdy nebudete ľutovať. Veľa príjemných zážitkov čaká užívateľom, ktorí sa odvážili spochybniť otvorený priestor. Ukážte, čo môžete urobiť! Overenie tu svoje právo vládnuť! Veľa šťastia a oceľové okenice!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more