Záložky

Kings a legendy

Alternatívne názvy: Kings a legendy

Game Kings a povesti - on-line hra navrhnutá v štýle IMO. Kings a Legends prihlásený hral pomocou prehliadača.

Herný Kings a Legends umožňuje hráčom prevziať úlohu kráľa. Obdržíte a používať špeciálne karty, ktoré volá stvorenia kúzla a [ _1_] útok monštrá, keď sa proti nim bojovať.

Ak chcete zistiť, čo je v Kings a Legends registráciu, mali by ste si prečítať informáciu, ktorá je popísaná v nasledujúcom texte:

1 . Prejsť na webovú stránku Kings a legiend.

2 . Uvidíte na formulári domovskú stránku vyplniť registráciu v hre.

3 . Vo svojom prvom typom buniek vo vašom e-mailovú adresu.

4 . Myslíš, že na hru heslo a napísať, že v druhej bunke.

. 5. V snahe, aby sa ubezpečil, že ste zadali správne heslo, zopakujte to znovu v ďalšej bunke. Napíšte oddelene, aby nedošlo k zabudnúť.

6 . Ak súhlasíte s pravidlami webu a ochrana súkromia a webové stránky, potom umiestnite zatržítko v bunke, ktorú chcete.

7 . Kliknite na červené tlačidlo s nápisom « Kostenlos spielen » .

Ďalej máte možnosť sa zaregistrovať na oficiálnej stránke na Facebooku-e, kliknutím na modré tlačidlo pod predchádzajúcim registračnom formulári s nápisom « Mit Facebook Anmelden ».

Herný Kal browser hra, takže sa nemusíte starať o výkone vášho osobného počítača, ak je rýchlosť internetu v kombinácii s ním. V tomto prípade to znamená, že ak váš počítač je slabý, High-Speed ​​Internet môže tiež "spomaliť".

Play Kings a legendy, budete budovať jeho kráľovstvo, zbieranie rôznych kariet.

V kráľov a legiend hrať budeš, keď tvárou v tvár s týmito rasami

1. Ľudia. Táto trieda sa spoliehajú predovšetkým na boj muža proti mužovi . Môžete nebojte ponoriť do skutočná bitka , ktoré môžu byť buď na vlastné nohy, a kôň.

2. Elfovia. Elven vojaci prednosť boj na dlhú vzdialenosť . Oni používať luk a silný kúzlo , aby svoje nepriateľov Vzdialenosť . V melee , ktoré rýchlo stráca energiu a zoslabne.

3. Mongrels. Oni majú mnoho funkcií. Ale Ich hlavnou výhodou je Unikátny presuniete na bojovom poli.

4. Mŕtvoly. Títo vojaci odmietajú zomrieť, a konečne, aby lipnúť na sebemenší príležitosť k životu. Ich prítomnosť a vzhľad príčinou strach v ich oponentov.

. 5. Orcs. To veľmi vytrvalý , že s množstvom moci, a preto, ich ťažké poraziť .

6. Goblins. Vďaka nízka Rast môžu rýchlo zadajte bojisko . Ich sila spočíva v ich počte.

7. Démoni. Aj keď ich požiadavky na prvý pohľad nezaujímavé, ich rôzne zručností môže byť dokonca [ _1_] Najsilnejší súperovi dať kolená.

Kings a Legends Online - to je úžasná hra s množstvom dobrodružstvo a bitiek. Nepotrebujete nič, okrem toho, ako vytvoriť a ukázať, že ste skutočný hráč a vy sa neboja ťažkostí. Veľa šťastia na vás kráľov a legiend!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more