Záložky

Kráľ lavínu

Alternatívne názvy: Hra King of Avalon, KoA, KVK
Hra kráľa Avalonu - rytieri okrúhleho stola vyrozprávali Anew

Ak ste milovníkom legendy o kráľovi Arturovi a jeho rytieroch, potom je online strategická hra pre Android King of Avalon práve pre vás. Príbeh Merlin, Morgana, Balthazar, kráľ Artuš a ďalšie postavy, ktoré sa stretávajú na vašej ceste, sa vzájomne prelínajú.

Všetko začína ohnivým hradom a jazdcom, ktorý sa vrhne na hradné brány so správou. Morganské jednotky obliehali mesto, musíte sa rozhodnúť, čo ďalej. Ako skutočný obranca hradu sa rozhodnete postaviť sa až do konca a brániť mesto so všetkými jeho obyvateľmi. Táto fáza je tréningom hry. Preto sa od vás požaduje, aby ste stavali kasárne a začali najímať jednotky. Súbežne s vašimi činmi prichádzajú na hrad posilnenia, ktoré pomôžu vysporiadať sa s množstvom nepriateľov. Musíte odolať, pretože všetci vaši spojenci už padli. Vaše jednotky sa chystajú stretnúť v boji, ale zrazu sa objaví Merlin, čo spôsobí, že kúzlo preruší priebeh bitky vo váš prospech. Morganské jednotky sú vyhnané späť. Tu začína váš príbeh, príbeh kráľa Avalona.

King Avalonu na počítači je v prvom rade strategická hra, väčšinu času sa budete musieť zaoberať výstavbou a vývojom svojho hradu. Hrad je tvojou pevnosťou, tvojou pevnosťou. Vyvíjajte ho vyváženým spôsobom a budete neporaziteľní. Po úvodnej bitke s Morganou si vaši poddaní uchovali drakové vajíčko, ktoré môžete použiť v budúcnosti a pestovať svoju ochranu proti ohňu. Ale prvé veci ako prvé.

Prvá kapitola

Prvýkrát začneme s obnovou mesta. Pevnosť je strediskom hradu a bašta pre vás a vašich vazalov. Zvýšte úroveň pevnosti na druhú úroveň. Potom sme ponúknutí stavať stajne. Umožnia najať jazdectvo. Postavíme ich a nariadime tréning prvého odpojenia koňa. Kým sa jazdci pripravujú, pokúsime sa ísť za hrad a zaútočiť na príšery, ktoré nás obklopujú. Vyberieme si najjednoduchšiu prvú úroveň a pošleme náš prvý tím do boja. Toto sú prvé kroky, ktoré podnikáme, aby sme dostali naše prvé ocenenie.

Druhá kapitola

Teraz sa postaráme o naše vajíčko. Ideme do drakovej jaskyne a použijeme elixír, ktorý sme dostali na dokončenie prvej kapitoly. Zdá sa, že vajce ožíva, je plné farieb a zdá sa, že praskne. Ale na to budete potrebovať ďalší elixír. Preto sa vraciame k obnove mesta a akumulácii moci. Ak chcete zvýšiť pevnosť na 3. úroveň, musíte vylepšiť stenu na 2. úroveň. Vyrazili sme na múr na výstavbu fariem a píl. Sú to základné banské zariadenia na zásobovanie a nábor vojakov. Potom sa pokúsime zaútočiť na monštrum vyššej úrovne. Upozorňujeme, že za zničenie okolitých príšer dostanete zdroje a artefakty, ako aj napumpujete svojho hrdinu. To je dôležité, pretože čím vyššia je úroveň príšery, tým väčšia je odmena. Potrebujeme len stavať chaty pre lukostrelcov a robiť ich výcvik. Okrem toho stavame stany za múrom pre naše jednotky, budú tam umiestnené. Viac stany - viac vojakov si môžeme najať. Medzitým sa skončila druhá kapitola a môžeme sa vyrovnať s budúcim drakom.

Tretia kapitola

Kruh hovoru umožní volať nášho prvého draka a elixír prijatý na dokončenie druhej kapitoly v tom pomôže. Používame ho na naše vajíčko. Plamene vzrastajú a nútia nás pochopiť, že drakova duša je nažive a bude znovuzrodená. Používame ohnivú guľu a voilu, drak je znovuzrodený a je pripravený vám slúžiť! Rýchlo pre neho prídeme s menom, teraz mu bude odpovedať. Zdá sa, že Morgana cítila prebudenie moci a okamžite vyslala malé oddiely jednotiek na útok. Pripravte sa na bitku!

Rýchlo vylepšiť pevnosť, stenu, vybudovať univerzitu, naučiť sa obranným schopnostiam a zvýšiť úroveň draka. Upozorňujeme, že so zvyšovaním úrovne získate bonusy, defenzívne aj útočné. Konajú na vašich vojakov. Hneď ako to urobíte, drak stúpa do vzduchu a jedným ohnivým dychom ničí vojská Moragny.

Všetko, vaše školenie je ukončené a vy môžete robiť kráľovské záležitosti, sami vykonávať nasledujúce kapitoly a bojovať o slávu a česť!

Budovy vo vašom meste, ktoré bude treba postaviť a postupne rozvíjať:

  • baraki
  • stajne
  • strelecký rozsah
  • obliehacia dielňa
  • Veľvyslanectvo
  • kováč
  • Univerzita
  • jaskyňa draka
  • ochranná stena

Prevziať kráľa Avalon - kliknutím na toto tlačidlo prehráte kráľa Avalonu, presmerujeme vás na stránku, kde stiahneme emulátor BlueStacks android. S tým inštalujeme King of Avalon a užívame si hru.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more