Záložky

Kill Floor 2

Alternatívne názvy: Killing Floor 2, KF2, KF 2

Game Killing Floor 2: jedna proti armáde zombie.

v máji 2014 Spoločnosť Tripwire Interactive - vývojár a vydavateľ, vydala oznámenie žánru vedúcich osobných strelcov v smere hororu a 21. 04. 2015 Zjavil sa v skorom prístupe do hry Killing Floor 2. Prebiehajúce práce na rok prišli tri dodatky a hráči si môžu prevziať Killing Floor 2 s novými postavami, oblasťami, zbraňami a zručnosťami.

Používajúci Unreal Engine 3 vydavateľ ponúka na prevzatie Killing Floor 2 pre PC, ale uviedol, že sa pripravuje na spustenie aj možnosť PlayStation 4.

Ďalšie vlastnosti hry zahŕňajú režimy pre jedného používateľa / viacero používateľov a ruské rozhranie, zatiaľ čo hlas je stále anglickým jazykom.

Príbeh a herné momenty.

Killing Floor 2 naďalej rozvíja tému predchádzajúceho seriálu a opäť hráčov do smrteľnej pasce. Mesiac po nedávnych udalostiach a tam ste uprostred infikovaných v Európe. Vedecké pokusy Horzine Biotech Corporation dali zlyhanie a vybrali do ulíc klony zombie Toli toli. Sú poháňané žízni krvi a vraždy a zastaviť inváziu monštier môžu len zbrane.

Potrebujeme radikálne kroky na obnovenie poriadku v kontaminovaných oblastiach a spojenie nefunguje, armáda sa rozptýlila, vláda sa s touto situáciou nestretla a tiež preč. Kašdý chaos a len málo prežilcov dúfajú, že pomôžu hrdinovi, čo sa zjavne prejaví, keď sa naozaj zhorší.

Superman, ktorý sa nebojí ísť do najviac kontaminovaných miest, najhorúcejšie miesto a zničiť nepriateľov ľudstva všetky dostupné zbrane, ktoré sú určené na to, aby ste sa stali tebou. Zariadenie nájde strelné zbrane a môže byť použité v boji. Samozrejme, príšery na zátoke sú príliš nebezpečné, ale je nevyhnutné, keby sa mu zabránilo muníciu.

Oblasť pre výskum a strihanie je obrovská a naďalej rastie. Teraz je k dispozícii 8 kariet:

Igrokam sa skombinuje v skupinách až pre 6 osôb, pričom mapa zmizne mutantmi a šéfmi.

 • Biotika Lab
 • Volter Manor
 • Burning Paris
 • Evacuation Point
 • Outpost
 • Farmhouse
 • Black Forest
 • Catacombs

Prvýkrát prichádza niekoľko vĺn mutantov útokov a iba vtedy, ak sa odrážajú, je hlavným nepriateľom. S každým novým "prílivom" sa boj stáva ťažším, zvyšuje sa počet nepriateľov, medzi nimi aj nové formy, ktoré sú ťažšie zničiteľné.

, aby sa vyrovnal s novou morom, sa pozerá na obchodníka, ktorý raz odzrkadlí novú vlnu mutantov, aby získali viac smrteľných zbraní a ochranu pred priamym kontaktom. Okamžite existujú ďalšie užitočné veci, ktoré sú schopné podporiť sily v prípade zranenia, ktoré pomáhajú pri navigácii na teréne, a ďalšie veci.

There je otázka peňazí, pretože obchodník nie je Santa, dar a nič dáva. Peniaze pre vás nebudú problémom, ak ste strelec strelec každý mutant prinesie vám príjmy a cenné skúsenosti.

Ďalším bodom, ktorý si musíme spomenúť, je, že na lov nečakajte obrovský dav, rýchlo namočíte všetkých nepriateľov a zagrebete moolah. Čím väčšia je vaša spoločnosť, početnejšia armáda zombie a šéfov sú prísnejšie. Nie je to zničiť hlavného šéfa hry Killing Floor 2 na PC, hra je u konca. Rozdiely vo verzii pre viacerých hráčov a šípka režimu nie sú osamelé, len aby museli zabíjať príšery.

Minimálne požiadavky na systém

 • OS: Windows Vista / 7/8 (64bit)
 • OP 4 Gb
 • Protsessor: Intel Core i5-2500 / AMD FX-8320
 • Zvukovaya karta: kompatibilná s DirectX 9. 0c
 • Video: GeForce GTX 560 / Radeon HD 6870
 • Space: 17 Gb
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more