Záložky

Khan Wars

Alternatívne názvy: Khan Wars

Khan Wars on-line - bez browser-based multiplayer strategická hra od firmy XS softwa. Základ hry do bitky medzi rôznymi národmi žijú vo virtuálnom krajine. Všetko Nech sa stane čokoľvek, nech už je to extrakcia konštrukcie alebo zdroja sa vykonáva s cieľom rozvíjať ich vlastný štát a zvýšiť svoju bojovú silu. Koniec koncov, len silný nebude sa báť zaútočiť na nepriateľa, aby sa radovali potom závratnou víťazstvo. Ale to neznamená, že bez toho, aby sa dopustil útoku sami, nebudete sa vtiahnuť do boja. Docela často sa brániť proti agresorom a lepšie byť pripravený na takéto stretnutie. Nepoužívajte tmoliť! Vytvorte si spoľahlivú armádu a zúčastniť sa veľkej vojny!

Ak chcete prehrať Khan Wars dosť počítača s priemernými parametrami. Takže sa nemusíte starať o systémových požiadavkách. Ak máte túžbu - aby sa pripojil. Ponorte sa do atmosféry pomôže v boji proti Khan Wars registrácii. Účet je vytvorený nasledovne: Zadané názov hry, e-mailovú adresu a heslo. V predvolenom nastavení, súhlasíte s podmienkami tejto zmluvy. Buď pripravený - teraz niečo, čo sa bude hodiť!

Po prvé, vybrať si, ktorý národ si chcete zahrať Khan Wars. Zamyslite sa starostlivo, pretože koleso bude možné ju zmeniť. Každý národ má svoje vlastné charakteristiky, svoj vlastný špeciálne jednotky a pripojil sa, dostanete presne tie bonusy, ktoré a dať tento národ. Všeobecne platí, že existuje 11 takýchto národy: Arabi, Litvy, Goths, ruské, perzské, Frankov, Bretons, Mongols, Byzantínci, Bolgartsy, Nemci, japonskej. Táto rozmanitosť umožňuje vybrať najvhodnejšiu možnosť.

Čo obsahuje hrateľnosť, ale nekonečné krviprelievanie. Každý hráč musí zapojiť do vývoja a rozvoja ich majetku. Všetky budovy postavené na území vlastného hradu. Musíte mať Farms, zlaté bane, železné bane, a aby sa s prostriedkami. Tiež je potrebné sa postarať o kasárne a stajne, to bolo, kde vlak bojové jednotky. Nezabudnite o týchto dôležitých otázkach, ako obrannou stenou, Cache, katedrála, veža, sklady, stajne. Nie je to bez Market Tavern, nemocníc. A pre poľnohospodárstvo naozaj potrebujete Forge, veterný mlyn a rôzne workshopy. Iba tým, že stavia všetko, môžete si byť istí. V skutočnosti, zámok - váš domov. Takže vytvorte si ho sami príjemnom prostredí! Mimochodom, v priebehu času, môžete zvýšiť počet zámkov, ktoré sú pod vašou kontrolou. V opačnom prípade, prečo by bolo potrebné víťazstvo? Ale v tomto prípade existujú určité obmedzenia. Jeden hráč nemôže súčasne ovládať viac než jedenásť zámkov.

S ohľadom na zdroje, aby ekonomická patrí zlato, železo, drevo, jedlo. To všetko je dosiahnuté rôznymi spôsobmi. Ale tam sú zdroje, ako je napríklad populácia a lojalitu. Rozvoj bývania, aby si viac ľudí. Používa sa pre výcvik jednotiek a účinnosti budov. No, keď mnohí obyvatelia, snažte sa nechať na holičkách. Dôvera verejnosti v majiteľom hradu vymeryat lojalitu. Kto nechce rešpekt! Byť múdry vodca!

Pozrime sa, čo sa bude skladať z našich vojakov. Bez armády hrať hry Khan Wars je jednoducho nereálne. Takže vojaci sú rozdelené do týchto typov: Lukostrelci (kuší, lukostrelci, lukostrelcov), Jazda na vojská (ľahká jazda, Jazda na Archers, dvíhať, Heavy Cavalry), Pešia turistika vojská (Bojovník, muškátový kvet-na doručiteľa, šermiar, Pikener) a obliehacie stroje (Taran, balista, Katapult). Existujú špeciálne sily, ktoré pre každý národ - jeho vlastné. Kľúčové úlohy pri vytváraní stratégií hrať rytiera. Sú to oni, kto bude viesť svoju armádu. Vo vývoji kráľovstvo rytierov hrajú dôležitú úlohu. K dispozícii sú 4 triedy rytierov: Marshal, statkár, Obchodník a Spy. Každý typ má svoje vlastné hrdinov aktívne a pasívne schopnosti. Knights zarobiť svoju autoritu prostredníctvom obratné velenia armád a úspešné dokončenie mnohých misiách.

Game Khan Wars nikto užívateľ nedovolí, aby nečinne sedieť. Potom, čo opustil veľa rôznych úloh. Pripravte sa na realizáciu vojenské, ekonomické a jednoduché úlohy. Vážení fanúšikovia vojenských bitiek, registrácia v hre Khan Wars vás čaká! Pripojte sa ešte dnes a tráviť svoj voľný čas nasýtený.

 

Khan Wars on-line registrácia