Záložky

Just Cause 3

Alternatívne názvy: Len Kaus 3

Igra Just Cause 3: bláznivé dobrodružstvo.

Developer Studios Avalanche a vydavateľ Square Enix sú pozvaní do otvoreného sveta akcie s prvkami questu. Práve príčina 3 sa stala k dispozícii s 1. 12. 2015, rok po oznámení.

Fanúšikovia statočných Rico Rodriguez si môžu pre PC stiahnuť aplikáciu Just Cause 3, ale majitelia najnovšej generácie konzol tiež nezostali zľutovaní, pretože boli vyvinuté aj pre platformy One Xbox od PlayStation 4.

Odchod z novej časti neprešiel kritikom vedúcich krajín a neobjavil veľké známky otvoreného sveta a veľké príležitosti na vytvorenie chaosu mnohými spôsobmi. Hráči, ktorí dokázali stiahnuť Just Cause 3, vyjadrili svoje pozitívne stanovisko po absolvovaní niekoľkých úloh.

Life na pokraji.

olovo hrdina Rico Rodriguez, vyzbrojený zubami as rovnakým obľúbeným hákom. Teraz pôsobí ako bojovník proti diktatúre šikovného generála Di Ravella, ktorý sa snaží upevniť svoju silu nielen na ostrove Medici, ale aj na celom svete.

V novej časti Just Cause 3 na počítači získal Rocky viac priestoru na manévrovanie a teraz ho nič počas jeho bojov nezdržiava. Pohybuje sa cez päť ekosystémov s pozoruhodnou krajinou a impozantnými realistickými pamiatkami, skúma jaskyne a lezenie budov.

A padákom a hákom mu pomáhajú, s ktorou sa môže zavesiť na vrtuľník, skalu a zem, aby sa k nim blížil a potom si zvolil nový smer pohybu. S ním môže zachytiť ľudí a predmety, a pri plánovaní s padákom súčasne strieľať na objekty.

Na mape uvidíte všetky druhy zbraní:

  • Bojové lietadlá
  • Sudna
  • RPG
  • Mestské autá
  • Vzduchové zbrane

Mena hazardu bola eliminovaná a zaviedol sa kreatívny prístup k ťažbe nového vybavenia, ale aj zložité vykonávanie misií. Teraz, ak sa Rico dostane do nádrže, nepriateľ má spôsob, ako preniknúť do svojho brnenia, takže boj nebude pre život.

Mechanics "Rampage Destruction" vyhadzujú prekvapenie v podobe nových cieľov a úloh, akonáhle sa dostanete do nepriateľskej základne a zničíte ju. Ale medzi rôznymi základňami a mestami bude možné teleportovať okamžite.

Ďalším mechanikom "Reset Rebel" je tiež zaujímavý. Hra môže byť pozastavená a môžete ľahko vybrať prezentované zbrane, vozidlá a zariadenia z menu. Po výbere streliva je k dispozícii na použitie.

Hraď vyzerá veľmi kreatívne, pretože to je cieľ, ktorý stanovili vývojári. Rico môže zničiť všetky budovy a stavby, pamiatky, sochy, mosty, mrakodrapy a ďalšie budovy mnohými rôznymi spôsobmi pomocou dostupných zariadení.

technických bodov.

pred uvoľnením hračiek, povesti o možných obchodných modeloch v podobe mikroplatí a šírenia zadarmo, ale výrobcovia produktu ich rozptýlili a povedali, že Just Cause 3 môže byť kúpená len za plnú cenu. Medzi ponúkanými možnosťami boli štandardné a rozšírené doplnky: "Na mori", "Na zemi", "Vo vzduchu", exkluzívny padák a požiarne kridla. Príplatok je možné kúpiť samostatne, ale odporúča sa, ak už máte hlavnú časť Just Kaus 3.

Ak chcete spustiť hru, vezmite na vedomie minimálne systémové požiadavky, ale čím vyššie sú, tým ľahšie bude proces riadiť.

  • ОС: 64bit; Windows Vista SP2 / 7 SP1 / 8. 1
  • miesto na disku: 45 GB
  • RAM: 6 GB
  • Grafická karta: Nvidia GeForce GTX 660 (2 GB) alebo AMD Radeon HD 7870 (2 GB) s DirectX 11
  • Procesor: Intel Core i5-2300 2. 8 GHz alebo AMD Phenom II X6 1055T 2. 8 GHz
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more