Záložky

Džungľové vojny

Alternatívne názvy: Džungľové vojny

Jungle Wars - väčšinou vývojári hry radšej pohybujú hráčov niekde v budúcnosti alebo naopak - vo vojnách minulosti. A každý zabúda na to, ako ťažké je život tých, ktorí žijú v džungli. Aj tu sa neustále bojuje o územie a vývoj nových vkladov užitočných zdrojov. Projekt Jungle Wars 2014 vás prevedie do jedného zo zástupcov starobylého kmeňa a budete mať možnosť zažiť všetky ťažkosti tohto života ďaleko od civilizácie vo vašej koži.

Registrácia v projekte

Jedná sa o skvelý moderný on-line projekt. Na otestovanie hry nebudete musieť nainštalovať žiadne programy. Jedinou podmienkou pri registrácii vojny v džungli, bezprostredne po ktorej sa môžete zoznámiť s hrou. Anglické rozhranie stránky by nemalo zamieňať vás všetci pochopiť na intuitívnej úrovni.

 1. V prvom riadku registračného formulára (ktorý sa mimochodom nachádza priamo na hlavnej stránke), zadajte svoje prihlasovacie meno.
 2. Druhý riadok je vyhradený pre heslo.
 3. Po dokončení registrácie zadajte adresu svojej vlastnej e-mailovej schránky.

Ak sa chcete zaregistrovať v službe Jungle Wars online, môžete to ešte jednoduchšie zjednodušiť tým, že sa prihlásite do projektu pomocou podrobností o účte Facebook.

Bázy hryplay

Už dlho hádajte a nebudete sa musieť diviť. V hre sa stretnete so zrozumiteľným školením. Zo slávneho domorodého Ambra sa dozviete, že jej krajiny boli nedávno napadnuté obrovskými pavúkmi. Monsters zničia dedinu úplne a vy, samozrejme, sa stanete jediným, kto dokáže odolať týmto príšerám.

The Jungle Wars hra vám umožní postaviť si rôzne budovy, ktoré pomôžu pri ochrane a rozvoji:

 1. Totem je štruktúra, ktorá by sa mala stať srdcom vašej dediny. Táto budova otvorí mnoho príležitostí a umožní postaviť veľa užitočných budov.
 2. Ak mana môže byť vynaložená rozumne, potrebujete zvláštny mana-sklad.
 3. Nezabudnite na farmy. Prehrávanie hry Jungle Wars bez fariem bude ťažké - tu je jedlo potrebné na udržanie armády. Okrem toho je možné produkty vymeniť za rôzne užitočné veci.
 4. Altár v obci nebude nadbytočný. Tu je mana. S jeho pomocou sa môže výrazne zlepšiť bežný herný objekt.
 5. A samozrejme nezabudnite na obranné stavby: pozorovacie veže, pasce, veže.

S konštrukciou druhého, mimochodom, hra začne pre vás.

V Jungle Wars je pomerne ľahké hrať. Máte tri hlavné úlohy:

 1. Vybudovať mesto a rozvíjať existujúce budovy.
 2. Bojovať so susednými kmeňmi a brániť svoje krajiny.
 3. Zbierajte základné zdroje.

Hlavné herné zdroje

Meranie všetkých znakov sa určuje podľa týchto charakteristík:

 • ocenení,
 • budov;
 • mincí;
 • ;
 • man;
 • Časové zrýchlenie
 • .

Všetky tieto zdroje v Jungle Wars online môžu byť získané bez investovania reálnych peňazí. Niečo, čo môžete získať na dokončenie úloh (nové skutočné questy sa objavujú neustále, môžete ich študovať v paneli vľavo). Niektoré zdroje môžu byť opätovne zachytené. Väčšina z vás si môžete zostaviť a vyrobiť sami.

Táto hra obsahuje aj schopnosť zdieľať užitočné zdroje medzi priateľmi. Napríklad čím viac priateľov máte, tým viac akcelerácií, ktoré môžete získať za jeden deň. A pre nových registrovaných priateľov môžete získať skromnú odmenu za hotovosť.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more