Záložky

Star Wars: Jedi Knight II: Jedi Outcast

Alternatívne názvy: Star Wars: Jedi Knight II: Jedi Outcast

Procesor: Pentium II 350

RAM: 128 MB

Video

Star Wars: Jedi Knight: - ". Star Wars Jedi Outcast" druhá časť jednej z najpopulárnejších počítačových hier založených na motívy vesmíru Star Wars: Jedi Knight je na rozdiel od bežných strelcov, pretože tu je hráč k dispozícii zbrane nie sú len dlhým dosahom, ale svetelné meče, rovnako môžete použiť silu v konfrontácii s nepriateľom.

Plot Star Wars: Jedi Knight 2

Hra sa odohráva dva roky po dokončení udalostiach prvého dielu hry. Hrdina Kyle Katarn, báť znova podľahnúť temnej strane sily, vzdáva svoje schopnosti a hodí svoj svetelný meč. Protagonista Star Wars: Jedi Knight: Jedi Outcast sa rozhodne pre návrat do profesie žoldnierskych vojsk, ktoré pomáhajú Nová republika dokončiť posledné zvyšky imperiálnych síl. Behom jednej z misií, Kyle poslal, sprevádzaný jeho starý priateľ Ján ORS jeden z povstaleckých planét, kde oni sa stretnú Desann Temný Jedi, ktorý sa naučil Kyle víťaz Jerec a unesie Jen. Sa snaží zachrániť svojho partnera, Kyle pripúšťa v boji Dessanu použité proti nemu Silas a jeho priateľ umiera. Oklemavshis Kyle je od zlosti bez seba a ide do údolia Jedi získať silu. Protagonista sa vracia do vnútornej svätyne Star Wars, Jedi Academy, 2. generácie, ktorý už pripravil nám vedieť, Luka Skywalkera. Že by mal Kyle vyzdvihnúť svoj meč, odišiel do úschovy. Od tohto okamihu začína svoj hon na Dark Jedi Dessau, ktorý vás prevedie všetkými svetmi Star Wars: Jedi Knight 2.

Vzhľad

Akčné hry hodnotenie si zaslúži jeho vizuálna zložka je plná ohromujúci špeciálne efekty a dobre navrhnutých modelov postáv. Všetko, úplne všetko v Star Wars: Jedi Academy 2 má na najvyššej úrovni, od hrdinu a končiac obyčajné Imperial stormtrooperům. Na základe modelových herných postáv a z pohybu. Hra je stojí za to hrať aj len aby bolo vidieť, ako ladne letí explodujúcej termogranate, útok ako náhlenie okolo desiatok výstrelov blastermi. Zvuk je tiež až ku značke a všetky vizuálne pôžitky budú duplikované skvelý zvuk, ovplyvňuje všetko, dokonca aj ozvenu ktorý letel okolo lúča blasteru.

Áno prídete s vyššou

Hra Star Wars: Jedi Knight skutočne premenil, jednou rukou hlavného hrdinu postráda lightsaber náhradné boj blaster. K dispozícii bude určujúci rýchlosť a para prúdi, ladné pohyby, ale aj vážne zbaviť výhody vo výške presahujúcej skupinu nepriateľa. To všetko je sprevádzané nádhernými salt a premetov, padanie kombinácií a údery blesku. Zručnosti protagonista bude rast v priebehu hry a počtu dostupných beatov, trikov a akrobatických premetov s ním. V porovnaní s prvou časťou systému pre zber častice zmizli sily tiel padlých nepriateľov, teraz Kyle môže sám generovať energiu, ktorá je nevyhnutná pre nejakú dobu používať svoje zručnosti. Najviac vzrušujúce boj bude na vás čaká v boji s spurný Jedi, takže sa nemusíte minúť všetky sily v boji s jednoduchými stormtroopera.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more