Záložky

Jagged Alliance

Alternatívne názvy: Jagged Alliance

Herné Jagged Alliance prihlásený - multiplayer role-based stratégie založenej na prehliadači. Vytvoril Gamigo obrovské akciu teší užívateľom funkcie ako realistické 3D grafiky, obrovský výber mzdových jednotiek, možnosť vytvárať svoju vlastnú firmu, veľký arzenál zbraní, farebné boja so skutočnými hráčmi, odstraňovanie prekážok vyplývajúcich z umelej inteligencie. Jagged Alliance prihlásený je hoden pokračovanie predchádzajúcich projektov. Koniec koncov, to udržalo črty hry obdobných predmetov a získal ďalšie výhody, ktoré ju odlišujú od ostatných virtuálnej zábavy. Vyžaduje hráčov riadne plniť svoje poslanie, aby čerpadlo žoldnierov, ktoré patria k armáde sa stará o zbrane a rozvíjať taktiku. Vyzvite impozantný nepriateľov a ukázať, že môžete byť najlepší z najlepších!

Zoznam systémových požiadaviek nie je odradiť jej šialené. Hrateľnosť je veľmi vhodný pre nasledujúce konfigurácie PC: OS Windows XP ( SP 2) / Vista / 7, Core 2 Duo 1. 8 GHz, 512 MB video ( Geforce 8800 / ATI 2600), DirectX 9. 0s, RAM 2 GB, 3 GB pevný disk. Ak sú všetky tieto parametre sú normálne, Jagged Alliance prihlásený že registrácia Vám umožní prístup k jednej z najzábavnejších strielačiek na internete je. Vytvorenie účtu - tento proces je pomerne rýchly. Pripojte sa do hry Jagged Alliance prihlásený stanovuje zavedenie názvu hry, e-mailovú adresu, heslo a prijatie dohody o užívaní. Za to, že môžete bezpečne vstúpiť do sveta brutálnej vojny a vytvoriť svoju vlastnú spoločnosť.

Na začiatku sa budete musieť rozhodnúť, ktoré triedy patrí protagonista. Z piatich existujúcich tried (Sentinel, Command vojakov, sniper, strelec, vojakov), môžete si vybrať ľubovoľnú vending. Potom budete musieť vytočiť službu žoldnierov. Nabitá jednotky v hre pre viac ako 60 druhov. Musíte sa naučiť vybrať najvhodnejšie, aby jednotka bola tvorená z ľudí, ktorí sú schopní plniť rôzne funkcie. Play Jagged Alliance prihlásený Budete čerpanie žoldnierov. Každý z nich sa vo väčšej či menšej miere nadobudnutých parametrov, ako je vytrvalosť, obratnosť, vnímanie, reflexy, presnosť. Uistite sa, že ich schopnosti zlepšiť - a vaše šance na úspech sa výrazne zvýši!

Stojí za zmienku, že existuje špeciálna maskovacia jednotky. Tie jednoducho musí poskytnúť potrebné žoldnierov zbraní. Problémy s to nebude vznikať. Po vojne v priebehu stovky typov a zbraní a brnení.

Každý, kto začína Jagged Alliance prihlásený hrať prejsť vykonávania misie. Zvyknutý v tomto svete, budete môcť vykonávať zložitejšie úlohy. Hra má veľa rôznych bojových misií! Hlavná vec je, nie je lenivý! Čo sa týka PvP systém, sa skladá hlavne z nasledujúcich typov bitiek:

- Deathmatch, kde víťazom je ten, kto zostane v hre aspoň jeden žoldnier,

- Hunter odmeny za dolapenie;

- Search & Destroy, ktorý sa bude zaoberať ničenie cieľov nepriateľa, a zároveň chrániť svoje vlastné objekty.

Každé víťazstvo - je samo o sebe veľmi sladký pocit. Ale okrem toho, že budete dostávať náhradu materiálu. Nikto ešte odmietol čestné body alebo bonus v podobe pohonných hmôt.

Hlavným rysom hry je schopnosť byť v porovnaní s ostatnými hráčmi. Vhodnými oponentov budete automaticky nájsť systém matchmaking. Čím vyššia je vaša reputácia, tým silnejší bude nepriateľ.

Mimochodom, hrať hru Jagged Alliance prihlásený bude jednoduchšie, ak si kúpite zlaté prúty. Spočiatku vydaný malý voľný zlato, ale potom to bude musieť kúpiť. Avšak, táto ponuka je podľa svojho uváženia.

Vážení priaznivci vzrušenie, verte mi, nebudete sklamaní! Táto hra je naozaj skvelý spôsob, ako zvýšiť adrenalín! Predpokladajme, že v ťažkých realitou vojny je vždy sprevádzaná šťastie sa na Vás!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more