Záložky

Jade Dynasty

Alternatívne názvy: Jade Dynasty

Ak - znalec z najlepších orientálna vôňa, nemám nič proti múdrosti dávnych bohov a pripravený odovzdať na dobrodružnú hrdina, vitajte na Jade dynastie. Online hry Jade Dynasty potešia inovácie a funkcie, ktoré zaisťujú jeho popularitu medzi ostatnými MMORPG.

Minimálne systémové požiadavky:

1. Operačný systém - Windows ® ME, 2000, Windows 7, Vista x32,

2. Procesor - Intel Pentium IV 1500 MHz;

3. Grafická karta - 64 MB;

4. RAM - 1 GB;

. 5. 5 GB voľného miesta na pevnom disku.

Takže, na začiatku hry, musíte vyplniť štandardné formuláre, Pripojiť Jade dynastie. Môžete to urobiť na svojej oficiálnej webovej stránky, kde kliknete na odkaz s rovnakým názvom, musíte:

• Zadajte platný e-mail;

• Zadajte heslo,

• Vytvorte užívateľské meno, pod ktorým budete vedieť v hre a fóra;

• Ďalšie Pripojte sa do hry Jade Dynasty ponúka akceptovať potrebu dohody, prečítajte si pravidlá hry a existujúce sankcie;

• Kliknite na "Registrácia".

Kedy by si mali stiahnuť hru klienta na vašom PC, nainštalovať, a tak získať prístup k hre. V Jade dynastie, môžete hrať stlačením príslušného zástupcu na ploche alebo v ponuke "Štart". Keď prvýkrát vstúpite do hry, budete musieť rozhodnúť, na jednom z navrhovaných servera a zadajte - ste zadali v kroku Jade Dynasty výroby - užívateľské meno a heslo.

Ďalší krok - vytvorenie vašej postavy. Akonáhle ste sa rozhodli na ceste, budete musieť urobiť veľmi dôležitý výber - frakcie. Celkom päť tu:

1. Skysong (dobré liečitelia) → zlepšiť ochranu, liečiť zranené a oživovať padlých;

2. Jadeon (dobré Rangers) → ich "kone" - útok z diaľky, ale slabý v boji zblízka, najmä v obrane,

3. Vim (zlé nádrže) → silná ako v útoku a obrany, bohužiaľ, to nepatrí do skupiny a útok z diaľky, takže akumulácia stojacich nepriateľov útočiť len vtedy, ak to nevyhnutne potrebné;

4. Lupin (zlí žoldnieri) → majú rozmanitú sadu útočia schopnosti;

. 5. Modo (nekromnant a vlkolak) → s najväčšou pravdepodobnosťou, ktoré možno pripísať na vrub silám zla, aj keď nikto nepozná pravdu o svojich zámeroch. Sú schopní premeniť počas boja v silných zvierat a pitnej života súperov.

Hra Jade Dynasty Online ponúka nasledujúce vlastnosti, ktoré ho odlišujú od ostatných MMORPG zadarmo:

• Vďaka rozvoju beztriednej, môžete si vytvoriť svoj vlastný, jedinečný bojovník. Do značnej miery vďaka tomu predovšetkým hrať hry on-line Jade Dynasty - skutočné potešenie.

• Rozmanitosť dostupných úloh: a legendárny, a klan, a všetky druhy lovu monštier a pokladov, questy, cestovanie, výskum, historických.

• značné množstvo Jade dynastie on-line žalároch.

• Jednoduchá navigácia: na questy je špeciálny ukazovateľ na cestu plus - kliknite na správnom mieste karte automaticky poskytuje priechod k tomuto bodu.

• Môžete si vybrať, ak chcete vytvoriť zbrane a brnenia (Kraft).

• Rôzne vozidiel.

• Ak máte vlastné zvieratko obzavedetes určite hrať Jade Dynasty bude zaujímavejšie a jednoduchšie. Väčšina z týchto domácich zvierat sa môžete dostať do divokých oblastí, alebo na inom mieste.

• Jade Dynasty on-line hra, ktorá ponúka hráčom mečmi neuveriteľnú letu.

• Modernizácia brnenia, zbrane a vzhľad.

• Môžete hrať hry on-line Jade Dynasty plne iba pri komunikácii s ostatnými hráčmi. Zvlášť, to je veľmi rozvinutý systém aliancií.

• Môžete sa naučiť zručnosti a romantické, združenia, opäť uzavrieť formálne manželstvo.

Čistota, krehkosť a neuveriteľné krásy sveta Jade dynastie vzhľadom k príbuzenstva s históriu starovekej Číny. Na začiatku budete len osamelý bojovník, ale postupom času to bude získať zručnosti, ktoré vám čerpajú najviac. Po tom všetkom, čo potrebujete k pochopeniu tajomstva nesmrteľnosti, a pútavé spolu s vytrvalosťou nie je zranený. Veľa šťastia!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more