Záložky

Ishtvar vojny Brothers

Alternatívne názvy: Ishtvar vojny Brothers

Ishtvar hry: Vojna bratov bol prvýkrát predstavený svetu v roku 2007. A od tej doby sa jej podarilo získať obrovské množstvo fanúšikov. Tisíce hráčov z celého sveta, sú schopní posúdiť všetky kúzlo nezvyčajné čítanie normálnej na prvý pohľad, RPG -game. Táto hra na báze prehliadača, takže nemusíte sťahovať a inštalovať ďalšie súbory alebo programy.

Podobne ako väčšina iných on-line projekty Ishtvar: Registrácia vojny Brothers bude potrebné začať proces hry. Pretože celá hra rozhranie prispôsobené pre ruskej užívateľa, zaoberať sa všetkými funkciami registračného procesu nie je nijako zložité.

1. K registrácii začal, môžete jednoducho kliknúť na príslušné tlačidlo umiestnené na domovskej stránke hry.

2 . V predstúpiť pred vás registračného formulára, so zameraním na tipy systéme bude musieť vyplniť všetky polia v poradí, s uvedením mena a hesla záznam a vyberte si vzhľad vašej postavy, a potom môžete začať Ishtvar: Vojnové Brothers hrať.

Každý sa môže prihlásiť do projektu s pomocou svojho účtu v Facebook alebo Vkontakte, čo výrazne zjednodušuje a urýchľuje proces registrácie. Mimochodom, aby vám umožnil vyskúšať hru ešte pred registráciou, tam je testovacie funkcie bitky.

Ishtvar: War Brothers on-line - je hra pre viacerých hráčov, čo je zmes strelca a tradičné RPG -game. Ahead ponúka mnoho úloh a misií. A jeho počiatočné práce sa dostanete priamo po registrácii. Dôrazne odporúčame, aby ste si ju, pretože s ním môžete lepšie pochopiť všetky funkcie hry, a musí byť schopný si predstaviť, čo vás čaká v budúcnosti.

Ako ste možno uhádli, hra okrem iného môžete očakávať súboje a bitky. Tak, že si môžu úspešne hrať hru Ishtvar: War Brothers, mali by ste sa zoznámiť so základnými princípmi bojových mechaniky. Vaše "ruky" v hre, ktoré ste vytvorili postavy. Takže môžete vyhrať bitky, budete musieť starostlivo premýšľať o všetkých bojových vojakov deliacich schému. Všetky akcie môžete podporiť kúzla a magické účinky. A v určitom okamihu to bolo kúzlo môže hrať rozhodujúcu úlohu, ale aj veľká časť úspešného výsledku hry závisí práve na správnu stratégiu.

V Ishtvar: Vojnové Brothers oslobodiť môžete hrať nasledujúce triedy postáv:

1. Farmer.

2 . Hunter.

3 . Militia.

V tejto online hre nájdete mnoho nových priateľov so svojimi rovesníkmi zo všetkých kútov sveta. Zoznámte sa a pripojiť sa k už zavedenej klany, alebo, v prípade potreby, môžete si založiť vlastný klan nový. V priebehu hry budete môcť komunikovať s ostatnými užívateľmi pomocou chatu. A hra má špeciálnu kalkulačka, ktorá vám umožní vypočítať prípadné následky ťažkých bojov.


 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more