Záložky

Iris prihlásený

Alternatívne názvy: Iris prihlásený

Iris Online - Štýlový prihlásený MMORPG hra, čo je zmes sci-fi žánrov. Táto kórejská hra preložená do ruštiny poštou. ru. Iris prihlásený online hra so svojou obvyklou fantastická atmosféra anime publiku hráčov sú k dispozícii zadarmo. Iris Online registrácia sa dostanete späť do stredovekej Európy, kde bude k dispozícii s cigánskeho folklóru, pozri architektúry mesta a teraz rozjímanie o staroveké kultúry. Tento tajomný svet zahalený legiend Rómov, s oduševnené melódie piesní, majestátne hrady, rytierske turnaje brilantné, luxusné súdne gule a divoký tanec okolo ohňa sa zachytiť svoju predstavivosť. Jeho chuť make tarotové karty. Oni hrajú v hre je veľmi dôležité. Iris on-line hra, ktorá môže každá poskytuje zamestnanie podľa chuti. Pripojte sa do hry Iris prihlásený nebude trvať dlho. Stačí poskytnúť e-mailovú adresu, užívateľské meno a heslo. Kliknutím na Registráciu, súhlasíte s podmienkami služby, zmluvy EULA, Prehrávanie Pravidlá a tresty. Potom môžete stiahnuť a nainštalovať herný klient. Iris Online registrácia je teraz prešiel, a stanete obyvateľom obrovského farebného sveta!

Vytvorenie svoju postavu, môžete definovať farbu, vyberte si tvár a vlasy. Zahrajte si hru on-line Iris začnete z cirkusu, rozdelený do zón. Tu si môžete prispôsobiť a naučiť sa riadiť hru. Potom vám ponúkame jazdu na jednej z troch úchyty triediť riadenie dopravy hru. Mimochodom, sánkovať úchyty v hre viac ako 100 druhov.

Herný Iris Online ponúka výber jedného z troch závodov. Tu sú ľudia, Feral a elfovia. Pochopiť, kto je kto. Ľudia sú potomkovia "Stromu Života." Majú veľkú silu a môže sa stať aj mágov a bojovníkov. Medzi bojovníkmi majú rytieri, gladiátori a velitelia, a medzi čarodejníkmi vám nájsť čarodejníka a kňaza. Feral - zmes človeka a zvieraťa. Obdarený veľkú silu a obratnosť, že nemusíte používať mágiu. Sa môže stať rangers (Tieň Hunter) a Melee (veterán, Berserk, bojovník). A konečne, elfovia. Pretože bez nich v takej rozprávkovej, tajomného sveta? Tieto strážcovia prírody s veľkým intelektom majú jedinečnú krásu a Amazing Grace. Dostupné triedy elfovia - IT Pútnici a kúzelníci.

Play Iris on bude oveľa jednoduchšie a zaujímavejšie, ak môžete zbierať všetky tarotové karty. Existuje 22 hlavných a 56 malých kariet karty. Mapy pomôcť získať prístup k pivnici, vám umožní zmeniť vzhľad postavy sa pridať rôzne jedinečné zručnosti, dať šancu na zvýšenie zásob. Hra má veľa rôznych kombinácií kariet.

Ale hra Iris on nie je obmedzená na akumuláciu kariet. Vykonávanie pracovná úloha, navštíviť jaskyne a dungeony, lov príšer, dostanete hodnotné odmeny a skúsenosti. S akumuláciou skúseností, hráč zapoluchaet skill body, ktoré sú distribuované v špeciálnych zručností.

Už viete, že hrať hru Iris Online - to znamená navštíviť jaskyňu. Oni, rovnako ako hlavný tarotových kariet v hre 22. Niektoré z nich vyžadujú určité akcie alebo kritériá, aby boli oprávnené na vstup. Napríklad, v milovníci jaskynných môžete zadať len pár mužskej a ženskej postavy. A vyžaduje, aby boli schopní prežiť, inak dokončenie behu sa zastaví.

Tiež bude prístupná do rôznych oblastí boja. V PvP systému, môžete získavať body, skúsenosti a peniaze na hranie. Body budete tráviť na nákup unikátnych vecí a prípadne nevyhnutných zložiek. Hra má niekoľko režimov boja. Môže to byť jednoduchý súboj, a zabavenie boku, a tím bojuje. Napríklad, budete sa podieľať na zápase. Bude musieť bojovať v sklade tímu. Jeden tím je nabitý až 15 hráčov. Víťazstvo bude závisieť ako na súdržnosť a každé jednotlivé hráča.

Eyasoft kórejská spoločnosť má postarané Iris online hrať ako každý, kto sa rozhodne vyskúšať ruku na špičkové MMORPG. Jednoduché a dostupné rozhranie, technická podpora a dostupnosť informácií pomôže vyhnúť sa problémom.

Šťastný si hrať!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more