Záložky

Infinuum

Alternatívne názvy: Infinuum

Infinuum on-line - je prehliadač fantasy hra s vynikajúcou grafikou, rôznych postáv, originálny bojový systém a obrovský herný svet s rôznymi miestach.

Hra je založená na konfrontácii medzi dvoma veľmocami: technologicky pokročilé Kraftlanda, ktorého obyvatelia sa spoliehajú na silu svojich paží a pancierové ochrany, a s mocným magic Elliari škola bojových kúziel, ktoré prívrženci radšej použiť v boji a blesky horiace gule. Vyberte si, čo vám bližšie - zbrane a mágie?

V Infinuum môžete hrať cez prehliadač, ale pri nízkej rýchlosti pripojenia k internetu pre plné hry, je žiaduce, aby inštaláciu klienta. Súčasne, on-line hra Infinuum má nasledovné požiadavky na systém: Celeron 1 GHz, 512 MB RAM, 100 MB voľného miesta na pevnom disku, Adobe Flash Player 10.

Ak chcete začať hrať hry on-line Infinuum potrebné sa zaregistrovať v hre Infinuum. Registrácia Infinuum stanovuje zdrojov schránky Mail. ru. V opačnom prípade kliknite na tlačidlo Infinuum registráciu v dialógovom okne zadajte svoje údaje, názov schránky a heslo.

Chystáte sa do hry, miniete krátke školenie, aby bolo možné zvládnuť princíp robí bojové, nákup tovaru v obchode, pohybujúce sa medzi jednotlivými miestami.

Každý národ je reprezentovaný štyrmi tried postáv, ich odlišných charakteristík. Bronemaster majú kraftlandtsev a barbar sa elliari - dobrú ochranu, ale majú priemerné schopnosti v boji zblízka. Assassin a Assassin - majú tú výhodu rýchleho útoku, ale veľmi zraniteľný. Ranger a Mage sú len pre pohybovali. Puškár a Druid môže nahradiť akýmkoľvek bojovník, pretože majú rovnako schopné všetkých ostatných tried. Zmena rozloženia charakteristík spôsobilosť, nemôžu, sú závislé na triede súčasnej úrovni, brnenie a prevádzkovými vplyvmi.

To nedáva zmysel, aby okamžite vrhnúť do boja, je žiaduce, aby získal nováčik rôzne zručnosti. Napríklad, učí užitočné profesiu - gunsmith, lekárnika alebo alchymista. Profesijný rozvoj bude ďalej posilňovať svoju postavu. Ak chcete získať profesie budú musieť vykonať špeciálnu úlohu. A všeobecne, tak, aby vaša postava mohla rásť a dosiahnuť nové úrovne, je potrebné vykonať rad úloh: zabiť príšery, zúčastniť sa súťaží, chrániť karavany. To všetko sa deje v prevažnej veľkom herného sveta. Ak chcete presunúť z jedného miesta sú špeciálne portály. V každom z mnohých farebných miest, môžete nájsť šavlozubý yeti horský troll alebo draka. Mimochodom, hon na draka je veľmi lukratívne, hoci nebezpečné veci.

Dosiahnutie úrovne 3, budete mať možnosť vybrať si spôsob vývoja charakteru, vstup do kultovej Klirikanov uctievanie bohu a používať liečivé kúzlo alebo kultové zlomyseľné vzťahujúcich kliatby a čiernu mágiu. A v skutočnosti, v oboch prípadoch budete mať veľa funkcií a schopností. Po úrovni 5, môžete získať povesť lovca škriatkov, ktoré vám dá špeciálne výhodu v hre.

Infinuum online hry s pomerne zaujímavý bojový systém. Bitky môžu byť vykonané ako jeden na jedného, ​​a zahŕňa niekoľko hráčov. Všetky boje prebiehajú na osobitnom mieste a vyžadujú vykonanie určitej akcie. Boj je prírastkový charakter a nemá žiadne špeciálne taktiky potrebné pre výpočet sily a smeru nárazu. Ak nepriateľ vyzbrojený iba zblízka, to dáva zmysel, aby štát v defenzíve, a ak môžete strieľať z diaľky, to je najlepšie sa pohybovať dopredu a útok.

Takže hrať Infinuum určený pre tých, ktorí sú priťahovaní k questy, bude hra im Infinuum on-line v obrovskom množstve a rozmanitosti.

Tiež hrať hry on-line Infinuum - je zúčastňovať sa súťaží, vytvárať klany, alebo len porozprávať.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more