Záložky

Imperia Online

Alternatívne názvy: Imperia Online

Ríša online od dediny po štát.

Pojem stratégia znamená premyslený systém opatrení na dosiahnutie globálneho cieľa pomocou dostupných zdrojov. Online hra prehliadača Empire je k dispozícii miliónom hráčov online. Charakteristickou črtou tohto projektu je, že všetky akcie sa uskutočňujú v reálnom čase a v projekte je viac ako 30 miliónov používateľov.

Začínajúc hrať Imperia Online, používateľ prechádza jednoduchou registráciou, ktorej forma pozostáva iba z troch polí - meno, heslo a e-mailová adresa. Po tejto minútovej procedúre sa hráč včas prevedie do stredoveku, dostane pozemok s niekoľkými domami. Tréning sa končí dostatočne rýchlo a užívateľ nemá na výber, ale musí premyslieť a vybudovať úspešnú stratégiu, ktorá premení malú dedinu na veľkú a obrovskú silnú ríšu. Zdrojmi na vybudovanie silnej moci projektu sú iba štyri položky: zlato, kameň, drevo a železo. S využitím mysle a dostupných zdrojov má hráč dlhú cestu.

Rozvíjať sa a dominovať.

Možnosti rozvoja vlastnej ríše v hre sú rôzne, hráči sami určujú svoj úspešný scenár, ale ak nevyvíjate všetky smery súčasne, potom zaujatosť v jednom alebo druhom smere určite ovplyvní kvalitu života občanov. Úlohy v projekte sú štruktúrované tak, aby udržiavali strednú úroveň.

Game Empire Online poskytuje príležitosť na rozvoj štyroch oblastí činnosti naraz:

  • Vojenská politika Vytvorenie silnej armády je možné počas výstavby špeciálnych budov, rozvoja vedeckej základne pre štúdium nových typov zbraní. Silná armáda umožňuje hráčovi rozšíriť územie, pripojiť sa k provinciám do hlavného mesta štátu a tvoriť kolónie;
  • Hospodársky rast sa dosahuje ťažbou zdrojov a dostupnosťou priemyselných odvetví. Čím viac občanov vo virtuálnej krajine, tým viac práce a viac príležitostí na výber daní. Ďalším typom príjmu je obchod. Môžete obchodovať s ostatnými hráčmi.
  • Diplomacia a spojenci, susedia a priatelia v hre sú potrební nielen na vytváranie obchodných väzieb a trás, ale aj na vojenské spojenectvá. Pripojením sa k existujúcej únii alebo vytvorením jedného z hráčov dostane hráč, aj keď prispieva do spoločnej pokladnice, technológiu, vojenskú podporu od priateľov alebo jednoducho požičiava peniaze.
  • Kultúrny rozvoj musí budovať krásne mestá s kultúrnymi atrakciami, čo naznačuje silnú ekonomiku. Hráč nemusí nevyhnutne rozširovať svoje územie vojenskými prostriedkami, iní účastníci projektu sa môžu bez boja bojovať za silnú ríšu.

Empire Online Great People má ďalšiu vlastnosť, sú v nej dynastie vládcov, ktoré môžu zhromažďovať ich vlastné skúsenosti. Každý cisár má svoje schopnosti a silné stránky v akejkoľvek oblasti. Je pozoruhodné, že tieto postavy žijú v skutočnom živote, rodia sa, vyrastajú, starnú a zomierajú. Každý veľký človek má talent na niečo, napríklad môže zvýšiť počet vojakov.

V projekte Empire Online môžete hrať na neurčitý čas, hra beží pokojným tempom, ale užívateľ nebude unavený z dlhých očakávaní, pretože kým sa vykonáva jedna úloha, môžete bezpečne robiť druhú. Hráči v projekte majú príležitosť navzájom komunikovať, diskutovať o spoločných stratégiách, plánoch a vývojových smeroch.

Osobitná pozornosť by sa mala venovať grafike a zvuku. Dokonale nakreslené obrázky a harmonický zvukový dizajn poteší aj tých najnáročnejších hráčov.

Jedinečná veľkonočná udalosť v Empire Online (trvá 10-21. 04. 2020)

Veľkonočných sviatkov je jednou z najslávnejších a najrešpektovanejších sviatkov v kalendári. Preto to berieme veľmi vážne každý rok. Tento rok sa samozrejme nelíši. Jedinou otázkou, ktorú by ste mali položiť počas Veľkej noci, je: koľko vajíčok môžete nosiť jednou rukou? Čo urobíte s druhou rukou? Odpoveď na druhú otázku je zrejmá - budete zbierať vajcia! V skutočnosti na počte vajec nezáleží, pretože môžete nosiť toľko, koľko dokážete! To je celý bod podujatia Egg Hunt, ktoré sa bude slávnostne obnoviť! Začne sa 10. apríla a končí 21. apríla.

Pre tých z vás, ktorí prvýkrát vyskúšajú Egg Hunt, sú pravidlá jednoduché:

    V niektorých neutrálnych mestách budú vajcia skryté;
  • Každý hráč môže poslať špiónov do akéhokoľvek neutrálneho mesta a bude mať možnosť nariadiť svojim špiónom, aby hľadali vajíčka; Zhromaždené vajcia sa môžu použiť na nákup predmetov a zosilňovačov v hre;
  • Vždy, keď hráč nájde vajíčko, má šancu byť ŠPECIÁLNY;
  • Objemy, talizmany, škatule, plány, topánky a mnoho ďalších cenných predmetov čakajú na kúpu za ťažko zarobené vajcia;

Takže sme vás presvedčili, aby ste šli na Veľkú noc online na Veľkú noc?

Naozaj dúfame!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more