Záložky

Impact Winter

Alternatívne názvy: Impact Winter
Zimná hra Impact

: Globálna katastrofa

Autori kníh, filmov a hier neustále vynárajú tému postapokalypsy. Rozvíjajú to, zakaždým, keď prichádzajú z novej strany a pozývajú divákov, čitateľov alebo hráčov, aby sa stali spolupáchateľmi, alebo skôr protagonistami, ktorí zažívajú dobrodružstvo na vlastnú päsť. Aké rozhodnutia v prípade katastrofy budú správne a dokážete nájsť správne odpovede a podniknúť potrebné kroky? Impact Zimná hra od vývojára a vydavateľa v spoločnosti jedného človeka. Mojo Bones, stavia hráčov do situácie, keď ich akcie majú priamy vplyv na budúce udalosti.

30 dní prežitia.

"Impact of winter", takže môžete preložiť pôvodný titul. Frost všetko okolo, padol na zem, keď sa do neho narazil asteroid. To viedlo k globálnemu poklesu teploty, takmer všetky zvieratá a ľudia zomreli. Iba niekoľko pozostalých našlo útočisko v rozpadnutom kostole a zvyšok je pochovaný pod hustou vrstvou ľadu.

Keď začnete hrať Impact Winter, budete konať v mene hrdinu, ktorý je sprevádzaný lietajúcim drone. Drón dostal slabý signál, že do mesta prichádza záchranný tím, ale bude schopný sa dostať na miesto až po 30 dňoch. To je čas, ktorý musíme vydržať za každú cenu a pomôcť ostatným.

História najdlhšej zimy.

Ak sa chcete stať účastníkom udalosti, musíte si stiahnuť Impact Winter. Teraz konajte, pamätajte si na hlavnú misiu čakať na záchranárov. Jedného dňa sa stretnete so skupinou ľudí a stanete sa jej vodcom. Nemôžete povedať, že budete bez pochybností poslúchať, ale určite budete mať na ne vplyv, aj keď to bude potrebné naučiť.

  • Pozostalí majú jedinečné znalosti a zručnosti, ktoré budú užitočné pri riešení niektorých problémov.
  • Niekedy sa ľudia odrádzajú a nechcú nič robiť. Vašou úlohou je udržať morálku vysokú.

Perikodicky je situácia komplikovaná, pretože počasie sa naďalej zhoršuje. Pocit hladu a chladu, ktokoľvek sa zlomí, ale akonáhle sa to stane, ľudstvo stratí. Pokúste sa nájsť spôsob, ako podporiť nádej na to najlepšie pre všetkých členov tímu, čo neumožňuje, aby stupeň nálady klesol pod nulu.

Ak chcete úspešne hrať Impact Winter, musíte preskúmať svet tak, ako je to teraz. Sú to ruiny, ale v nich sú skryté užitočné veci, ktoré sa určite môžu použiť. Mohlo by to byť čokoľvek:

  • Food
  • Odezhda
  • listov
  • Zápasy
  • Light Checkers
  • Strelné zbrane

Každý detail môže hrať dôležitú úlohu raz. Buďte kreatívni a z ničoho nič sa zrodí. Nebezpečenstvo sa skrýva na každom kroku, najmä v noci, keď divokí psi alebo gangy záškodníkov idú do poľovačky. Najlepšie nie je s nimi pretínať, ale ak by sa stretli, nebolo by to zbytočné mať v rezerve zbraň s náhradnou sadu munície.

Buy Impact Winter - je úplne presne udržiavaná v rámci dobrodružného žánru prežitia. Fanúšikovia takýchto testov sa dostanú k dobytí nezmapovaného priestoru kedysi prekrásnej metropoly. Toto je výzva pre civilizovaného človeka, ktorý stratil zvyk bojovať za svoj život bez pomoci armády, polície a iných služieb.

Tým, že prevzali úlohu vodcu, nie každý bude môcť tento titul ospravedlniť. Objednávky už nefungujú a môžete sa spoliehať iba na dôveru a autoritu, ktoré ešte treba vyhrať úmyselnými krokmi. V interakcii s postavami nájdeš buď najlepší prístup ku každému, aby si zachoval morálku, alebo nie. Ale pamätajte, že môžete prežiť len spoločne.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more