Záložky

Ikariam

Alternatívne názvy: Ikariam

Horiace jasné slnko, biele piesočné pláže a jemný zvuk príboja ... niekde v Stredozemnom mori, na malom ostrove, tam je civilizácia. Pod vašom svete bude vedieť, tentoraz prosperity a objavovanie! Tento Ikariam online!

Ak chcete byť ten, kto zmení tento malý ostrov v mocnú silu a začať hrať on-line hra Ikariam, musíte prejsť registráciu nenáročný. Pripojte sa do hry Ikariam je nasledujúci: oficiálne stránky hry budete kliknutím na graf a môžete vyplniť Ikariam registráciu v určenom poli užívateľské meno, e-mail, heslo a vybrať si svet, v ktorom budete hrať.

Ikariam Po registrácii obdržíte malý pozemok, ktorý by mal postupne premeniť v rozvinutých krajinách.

Na ostrovoch v Stredozemnom mori, je ich tam päť typov zdrojov: mramor, krištáľ, síry, stavebné a víno. Najmä v Ikariam on-line budete potrebovať stavebné materiály pre stavebný pozemok. Takže všetkými prostriedkami rozšíriť výrobu tohto zdroja a pošle robotníkov na svoju korisť.

Po extrakcii všetkých nevyhnutných opatrení, aby aj naďalej, môžete pristúpiť k najzaujímavejšie fáze hry. Zahrajte si online hru Ikariam veľmi zaujímavé pre tých, ktorí chceli, aby sa zapojili do vývoja a rozširovanie miest. Akadémia budete robiť výskum, budete trénovať svoje kasárne, a čo najskôr vybudovať obchodné námorný prístav a lode budú môcť zapojiť do obchodných zdrojov s ostatnými hráčmi.

S cieľom chrániť svoje mesto pred útokmi nepriateľského vojska na to, musíte ho uzavrieť vysokou stenou. V kasárňach k dispozícii bojovníci slingers, ktoré môžu byť najímaní na ochranu mesta. Akonáhle záležitosti mesta zlepšiť, a sklad je plný zdrojov, častejšie útoky susedov kritiky. V tomto prípade je stále možné posilniť múru a prenájom kasárne, pošlite ho brániť osadu.

Po nejakom čase, bude bitka bude k dispozícii na otvorenom mori. Tu, v prípade zabitia nebudete strácať mesto, a len niektoré cenné zdroje.

Ikariam - online hra, kde pre každú novinky a zmeny nemôže držať krok. Preto sa vedľa vás bude vždy štyri poradcovia, ktoré vás udržia krok dôležitých nedávnych udalostí. Pri príchode nových správ poradcov signalizovaný jasným svetlom.

Prihlásený hra Ikariam je plný rôznych funkcií, ktoré vám pomôžu rozvinúť vaše impérium. Vaši vedci budú robiť mnoho objavov vo vede. Budú vymýšľať zložité vojenskej techniky, objavovať nové technológie a zbrane.

Hra je zadarmo, ale tam sú platené služby, ako je napríklad nákup Ambrosia, na ktoré si môžete kúpiť Premium účet Ikariam PLUS. Kúpiť tento účet vám umožní väčšiu kontrolu nad mestom a posúdenie. Ešte použitie tohto buriny sedem dní, môžete zvýšiť pomocou extrakcie 20% zdrojov.

Čím viac budete rozvíjať svoje dedinu, viac sa počet ľudí, ktorí v ňom. To zase vám umožní zvýšiť počet pracovníkov a vedcov. Že populácia aj naďalej zvyšovať, a ďalej, budete musieť sledovať úroveň šťastie ľudí v radnici. Pre zachovanie tejto úrovne je potrebné na vybudovanie miesta, kde sa ľudia môžu vyhovujú ich potrebám.

Pre vaše pohodlie, môžete zmeniť herný recenzia - je k dispozícii pre vás mapa mesta ostrova a po celom svete.

Hrať Ikariam byť pohodlné príležitostných hráčov, pretože život vo varu a bez vášho stálu prítomnosť. Takže vaše pokračujúce účasť v hre nie je nutnosťou - práca v dedinách po celú dobu bude pokračovať.

Prihlásený hra Ikariam víta spoločnú hru. Môžete spolupracovať s ostatnými hráčmi, záverečných aliancií a založenie aliancie. Takáto spolupráca je výhodná pre obe strany: môžete vytvoriť obchod, útočiť na spojencov v nepriateľov a kolonizovať celý ostrov. Ale pozor: každý špionážne misie môže byť vystavená, a nepriateľ strane, aby zistili, kto najal špióna.

Hra Ikariam stojí za to hrať! Teraz myšlienka rozvíjať svoju vlastnú ríšu je veľmi populárny. Okrem toho, ako trávenie času!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more