Záložky

Hra Empires

Alternatívne názvy: Hra Empires

Game Game of Empires: boj o moc.

Middle Ages, so všetkými jeho atribútmi predstavuje hru Empires. Fanúšikovia ťahovej stratégie sa ponoria do atmosféry rytierov, vojenských kampaní a vykorisťujú na krásu kráľa.

Z najstarších rokov troch mocností stojí proti sebe ako nepriatelia, zostrihajú svoje meče a snívajú o zvrhnutí miestnych kráľov, aby viedli kombinovanú krajinu pod jeho praporom, aby sa k nim pripojili ako k neutrálnemu územiu. Príslušné spory:

  • Severa
  • Alliance
  • UK Albion
  • Imperiya Vesterli

Estestvenno sami králi nechceli riskovať v boji a zamestnávať lordov, ktorí budú zastupovať ich záujmy. Vyberte si peknú párty spoliehajúce sa na mesto, najímajte armádu a prineste do života túžbu svojho pána.

Game Empires vás pozýva na hranie najromantickejšej éry, keď nebol nedostatok dobrodružstiev a túr, udatnosti na bojisku a turnajov. Naučte sa nuansy hry, aby ste využili všetky funkcie hračiek a mnoho hodín zábavy, ktorú ste poskytli.

na prenájom, výstavbu a rozvoj.

Cieľ je jasný - musíte preskúmať krajinu a pripojiť ju k vlastnému. Ale je to správne a bojovať so svojimi konkurentmi a vyhrať toho, kto bude dosť chytrý, energický, odvážny a agilný. To sa dá dosiahnuť neustálym cvičením v kampaniach, kde sa určite vyskytnú zrážky s nepriateľskými silami.

Môžete hrať hru Empires, zamestnávať až päť rytierov, a každý z nich získava svoju vlastnú skupinu. Dokončenie questy perfektný spôsob, ako zlepšiť vlastnosti veliteľa a armády. Nezabudnite zlepšiť štruktúru mesta: píla, bane, lomy a iné, ktoré poskytujú potrebný materiál na výrobu vojakového vybavenia. Bohatstvo mesta priamo súvisí s úspechom rytierov, preto je vo vašom záujme hromadiť peniaze a zdroje.

V Stredovek mal veľkú vieru v božskú moc, a mali by ste sa na ne odvolávať ako na pokladnice doplnené jedlom alebo zlatom. Ale počet to nestojí za to.

Všetko kvôli dosiahnutiu cieľa.

bouts nemôže povedať, že veľmi veľkolepé. Oponenti sa zbiehajú v otvorených oblastiach. Každá jednotka je pre jedného z rytierov. Striedavo sa nepriatelia vymieňali útoky a armáda zabila. Keď sa úplne rozpadne na svojom mieste, príde nový rytier so svojimi silami. Táto úroveň by mala podporovať a snažiť sa o zlepšenie, aby aj naďalej vyhrala na všetkých úrovniach.

Study herné funkcie, usporiadať jednotky v správnom poradí, aby udržali príjem mesta na vysokej úrovni, zlepšiť svojich vojakov, lepšie artefakty, kúpiť vybavenie, a potešia vás bojovým úspechom.

spoľahlivé spojenca v hre Empires iPlayer podporu v momente nebezpečenstva, a tým vyššie je váš stav, tým väčšia je pravdepodobnosť, že vám pomôže tým, že vaše nohy všetky svoje talenty, vrátane ľadu, požiarnej štrajky, neskrotné kúzlo.

Way hráča beží na rozsiahlom území vyznačenom na mape. Preskúmať jeho zákutia a pás od nepriateľa, nastaviť na zemi voľnej vlajky, vyhlasovať časť Spojeného kráľovstva. Budete mať zaujímavú prácu a cesta sa nebude zdať nudná. Harsh, ale taký nádherný svet čaká na svojho vládcu, pripravený demonštrovať moc, múdrosť, starostlivosť, víziu a talent veliteľa.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more