Záložky

Hunter čepele

Alternatívne názvy: Čepeľ Hunter

Hunter Nôž Online - je multiplayer online role-playing game. Ocitnete sa vo svete, ktorý je plný nebezpečenstva, sa stal jedným z lovcov, a bude bojovať proti monštrá.

Play Game Hunter BladeVy opýtať, či váš počítač spĺňa minimálne požiadavky na systém, takže

Operačný systém - Windows XP, Windows Vista, Windows 7.

RAM - 1 GB.

CPU - AMD3000 + alebo Pentium ® 4 Marchi. 0. GHz

Pevný disk - 4GB.

Grafická karta - ATI X1300 alebo NVIDIA 6600.

Verzia DirectX - DirectX 9.

Vysokorýchlostné pripojenie k internetu.

Hunter Nôž môžete hrať zadarmo na oficiálnych stránkach.

Vo Hunter čepeľ Registrácia je veľmi jednoduchá a netrvá dlho, pretože to budete potrebovať:

1. Navštívte oficiálne stránky hry.

2. Na mieste, kliknite na tlačidlo "Sing up».

3. Zadajte svoje užívateľské meno pre hru.

4. Zadajte svoj e-mail.

. 5. Zadajte svoje heslo.

6. Zadajte svoje dátum narodenia.

7. Zadajte kód.

8. Zaškrtnite príslušné políčko na dohodách s pravidlami hry.

9. Kliknite pre vytvorenie účtu "Vytvoriť nový účet».

Celá hra Hunter Nôž je postavená na princípe lovu v staroveku. Budete pátrať nielen zvieratá, ktoré sú teraz zaniknutej, ale príšery, ktoré majú iný obraz. Lov sa bude konať na rôznych miestach: v trópoch, lesy, džungle a dokonca aj ľadovcov. Ste na ceste môžete stretnúť ako dinosaury a drakmi, takže buďte pripravení splniť všetky bývalé obyvateľov Zeme.

Po vstupe do hry, môžete si vybrať jeden z navrhovaných štandardných postáv, rovnako ako akékoľvek zbrane. Tiež si môžete vybrať svoju postavu nejaké oblečenie, z latinčiny, ukončenie každodenné oblečenie. Buďte pripravení na to, že váš lov môže tiež narušiť poveternostných podmienok, môže byť husté sneženie, ktoré môže znížiť vašu viditeľnosť.

Hunter Nôž je navrhnutý v štýle 3D, takže grafika a celá hra ako celok vás nenechá ľahostajným, a všetky vyzerajú veľmi realistické krajiny.

Hunter Nôž má vlastné diskusné miestnosť a fórum, s ktorým budete môcť nielen na komunikáciu, ale aj nájsť odpovede na otázky, ktoré môžete mať v priebehu hry.

Úroveň svoj život a že z vášho súpera je vždy zobrazený na obrazovke, naplniť životnú úroveň si môže kedykoľvek a vždy bude môcť vedieť, kedy prestať bojovať, ale byť pripravený na to, že nie všetky zvieratá sú pripravení okamžite opustiť bojisko, draci zaútočí na vás až do poslednej chvíle.

Hunter Nôž môžete hrať ako sami, a s priateľmi, vytvoriť univerzálny príkazy a bojovať proti monštrá vyššej úrovni.

Hunter Nôž je vhodný pre ľudí rôznych vekových kategórií, môžete hrať celú rodinu a vytvoriť klan dávnych lovcov, ako aj pomoc pri love môžete pomôcť niektoré domestikované zvieratá.

Ak máte radi dobrodružstvo a chcete vyskúšať sami v úlohe lovca, potom nestrácajte čas, vytvoriť si postavu a hrať Hunter čepeľ.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more