Záložky

Ako prežiť 2

Alternatívne názvy: Ako prežiť 2, ako prežiť 2
Ako prežiť 2 sa odporúča pre prežitie.

In skoré prístup hry vydané Ako prežiť 2 v žánroch dobrodružstvo RPG. Fanúšikovia zombie apokalypsa Ako prežiť 2 si môžete stiahnuť 29. 10. 2015 na nástupištiach:

 • PlayStation 3 a 4
 • Xbox 360
 • Microsoft Windows
 • Wii U
 • Xbox One

Prečo ľudia ťahajú hrôzu? Možno, že im chýbajú okuliare a vzrušenie v živote, takže hľadajú spôsob, ako vyvolať emócie pomocou počítačových hier. Dokonca ani kino nemožno porovnávať s hernými produktmi, pretože zanecháva publikum úlohu nekomplikovaného pozorovateľa, zatiaľ čo na pozemkoch hračiek je človek schopný ovplyvniť situáciu, zlepšiť svoj charakter a ponoriť sa do nebezpečných dobrodružstiev na dosiahnutie cieľa.

Prežiť medzi zombie.

Mnohí ľudia poznajú pozadie prvej časti zábavy a teraz si môžete stiahnuť How to Survive 2. Situácia s vírusom zombie na Los Riskosn po niekoľkých rokoch sa nielen nezlepšila, ale získala hybnosť. Ak sa najprv vedci domnievali, že by sa dokázali vyrovnať s vírusmi dostatočne rýchlo, ak by boli izolované, ale teraz je jasné, že sa začala globálna pandémia.

Niekto sa snaží prežiť sám, iní sa zhromažďujú v skupinách. Ľudia infikovaní hroznou infekciou sa zväčšujú a je čoraz ťažšie prežiť každý deň v rozpadajúcom sa, rozpadajúcom sa svete, ale človek chce vybudovať aspoň vzdialený vzhľad stability a pohody. Hlavnou vecou nie je stratiť nádej, a možno jedného dňa príde deň, kedy bude možné nájsť vzorec, ktorý zabije vírus zombie.

Musíte ísť do Louisiany, ale môžete len dúfať v seba. V tomto peklom čase musíte byť sakramentsky šťastní, šikovní a šikovní, aby ste našli bezpečné miesto na vybudovanie tábora. Zabudnite na skautov. Škola pre chlapcov - prírodovedcov nie je vhodná pre mužov, ktorí sa snažia zabezpečiť viac či menej pohodlný život nielen pre seba, ale aj pre ochranu priateľov.

Pozrite sa na jedlo, vodu a prístrešie a tiež komunikujte s rôznymi ľuďmi, snažiac sa pochopiť ich motívy a túžby. Nie všetci žijú budú priatelia, pretože rabovanie a bandita vždy prekvitali, a teraz dostali „právny“ status. Aké stretnutie s charizmatickým cudzincom sľubuje podporu a pomoc? Mal by som mu veriť? Musíme sa snažiť, pretože je určite lepší ako zombie.

herných funkcií.

Ako prežiť 2 na PC vám umožní rozšíriť vašu základňu, prilákať až 16 ľudí, a so štyrmi môžete súčasne vykonávať určité akcie. Počas prechádzania v určitých časoch môžete priblížiť alebo posunúť zobrazenie, aby ste lepšie videli výsledok.

Každý charakter prispieva k rozvoju tábora tým, že plní úlohy, posilňuje budovy, dostáva zásoby, vyrába nástroje, zbrane a brnenia. Môžete si vytvoriť hrdinov sami a potom ich trénovať, prispôsobiť ich podmienkam ťažkého života. Mapy sú vytvárané náhodne a postavy skúmajú novo objavené územia, až po slumy v New Orleans.

Vyzdvihnúť položky, ktoré môžu byť užitočné pre posilnenie tábora a zvýšenie úrovne hrdinu. Musíte budovať pasce, budovať a posilňovať barikády, ovládať zručnosti v workshopoch, dopĺňať úlohy a zúčastňovať sa na nájazdoch a zmena dennej doby s poveternostnými podmienkami dodá realistickejší efekt.

Urobte všetko pre zlepšenie svojho života v prostredí pandémie. Buďte pripravení zaútočiť na zombie kedykoľvek, zakryte si chrbát a potom zostanete nedotknutí.

Minimálne požiadavky na systém

 • ОС: 64bit / Windows 7
 • Memory: 4 GB OZU
 • Procesor: Intel i3 3GHz
 • Videá: DirectX 11 kompatibilný
 • miesta na disku: 8 Gb
 • Zvuková karta: kompatibilná s DirectX 11
 • DirectX 11
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more