Záložky

Hounds

Alternatívne názvy: Hounds

Hounds - multiplayer počítačové hry v tretej osobe, v tomto thrilleri žánru. Hra Hounds, vytvoril kórejskej štúdio, a to najmä pre fanúšikov neľútostného boja s mimozemskými bytosťami. Ktoré nedávajú normálny život. Tu sa tu jeden z vojenskej skupiny, ktoré sú ako prvé prísť na pomoc obyčajných občanov.

Nesmieme strácať čas a ísť rovno na pódium, pozná každú hru, vytvoriť si účet s hrou. Hra Hounds registrácia, rovnako ako u akejkoľvek počítačovej hry, nerobia veľa úsilia a nedávajú problémy. Štandard:

  • Napísať e-mailovú adresu,
  • Invent a zapíšte vaše heslo.

A vy sa ocitnete vo svete temnoty a hrôzy. Ak chcete začať hrať hry chrty, budete musieť vytvoriť svoju postavu. V podstate máte štandardnú sadu uniforiem a vybavenia. Ale to je plus, v celom hry môžete zmeniť jeho vzhľad a zbrane, až na malé detaily. Hra umožňuje, aby sa zdarma naháňa také funkcie.

Budete mať obrovský výber zbraní a vybavenia všeobecne. Vaša postava môže bojovať sám a v tíme, ktorý bude robiť to jednoduchšie hrateľnosť, ale nie moc.

Ako hra Hounds on-line váš spoločník v hre môže byť váš priateľ v reálnom svete.

Výrobcovia si myslel, že pre najhorlivejší fanúšikov bojovať režimy monštrá viac herných:

  • Single mode;
  • Družstevný;
  • Mierka bitky;
  • Pre on-line strelca;
  • Zničiť bossa.

Single mode - Váš veľkolepé bitky s cudzími ľuďmi samotnými. Celkom zložitý proces.

Družstevná - boje bok po boku s priateľmi. Ale to sa stáva viac a odporcovia, čo nie je o mnoho ľahšie bojová skupina.

Rozsiahle bitky - bitka deje priamo v centre mesta, kde sú všetky hemží monštier, a tam sú veľa vašich spojencov.

Pre on-line strelca - je známa hráčom režimov pre boj s mimozemšťanmi.

Zničiť bossmi - samostatné liečby na vrchole, nemusí fungovať pre každého. Bitka s veľkými a mocnými vodcovia mimozemských bytostí.

So všetkými tejto hračky je obrovské plus, tam je jedna nevýhoda. Od hry v tretej osobe, môžete vidieť celý proces od ramena. Vaša postava je to, čo takmer pokrýva celú obrazovku, je veľmi ťažké sa sústrediť na to, čo sa deje v hernom procese. Ale to nakoniec zvykli.

Základným princípom hry - aby sa vždy s veľkým množstvom zbraní.

Hovorí sa, že grafika v hre naháňa, sťahovanie vo svojom realizmu a vysokú kvalitu. Večný za súmraku, napätie rohom - musíme byť stále v strehu. Útek nebude fungovať - ​​sú všade, a túžia po vašej smrti. Fanúšikovia nevidel na dlhú dobu hračiek hrôzou tak skutočné. Hudba je tiež robí svoju prácu a dáva mráz po koži. Hra sa stále viac presadzuje chcieť hrať nič tohto druhu.

Môžete začať hrať hru naháňa. Stačí sa len zaregistrovať a vy ste bojovník v tomto temnom svete hrôzy. Uži si hru. Veľa šťastia prežiť!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more